Zabawa z matą Bebo od Fisher Price:)

Witajcie robaczki! 🙂

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka pokażemy Wam z chłopakami w najbliższym czasie kilka gadżetów, które mogą być fajnym pomysłem na prezent dla bąbelków. Interaktywna mata Bebo od Fisher Price podobno jest przeznaczona dla dzieci od 9 do 36 miesiąca życia. Muszę jednak przyznać, że efekt pierwszego zetknięcia z zabawką to także wyskakana ciężarna 30-latka i nieźle umęczony 5-latek, który z żalem rozstał się z matą wytańczony i poszedł spać 😉

Co to jest mata Bebo i co się z nią robi?

Bebo to kolorowy sympatyczny robocik, który zaprasza dzieciaki do aktywnej zabawy. Kiedy dzieci poruszają się i tańczą na macie, świecą się kolorowe światełka, grają melodie i Bebo wydaje polecenia. Zabawka uczy alfabetu, liczb, kolorów, kształtów i kroków tanecznych. Posiada 2 tryby:

  1. Ruch i zabawa oraz
  2. Taniec i nauka.

Meeeega dużo tańców i aktywności, przeskakiwanie na poszczególne kolory. Bebo chwali wykonanie zadania, ponieważ mata posiada czujniki ruchu i wie czy bąbel prawidłowo wykonał polecenie:)

Pierwsze wrażenie? Bardzo pozytywne. Podejrzewam, że za chwilę będę nucić pod nosem wszystkie melodie, jak w przypadku „Garnuszka na klocuszek” 😀 ale najważniejsze, że dzieciaki są mega zaabsorbowane nauką i zabawą.

Zobaczcie te kocie ruchy!

 

***

KONKURS

Portal babyonline oraz Fisher Price przygotowali również konkurs dla Was!

Zajrzyjcie TUTAJ by dowiedzieć się jak wygrać jedną z 20 zabawek od Fisher Price! <3

Konkurs trwa do 26.05.2017 r.

 

Może też Ci się spodoba?

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.