Chrzest z DPAM

Uwielbiam organizować bliskim urodziny, imieniny, wieczory panieńskie a nawet śluby. Ale najbardziej na Świecie kocham Święta Moich Dzieci. Mamy dużą najbliższą Rodzinę (mój mąż ma sześcioro rodzeństwa), więc 24 osoby to taki nasz standard 😀 Nic więc dziwnego, że każde wydarzenie wiążę się ze sporą organizacją 🙂 Na trzecie urodziny Olka wynajęliśmy małą salę, bo w naszym „dużym” pokoju musielibyśmy chyba w rzędach jak w kinie siedzieć 😀 albo gęsiego 😛 Urodzinki dla znajomych robimy zawsze osobno, a na Chrzest ich nie zapraszamy, bo uważamy, że to rodzinne Święto.

Chrzest Kajtusia odbył się 5 czerwca w piątek. Ksiądz, który Chrzcił także Olka i udzielał nam ślubu, jak zwykle udzielił Sakramentu w miłej atmosferze. Matka się jak zwykle wzruszyła, pogoda była piękna, a moje dzieciaki wyglądały przecudownie (tak jak zapewne Wasze w tak wyjątkowych chwilach ;)). W naszym wypadku o boskie stroje zadbała firma DPAM <3

DPAM będę zachwalać, bo jest za co. Jakość, kolory, fasony, dbałość o szczegóły – to wszystko mnie zachwyciło. Także oczywiście miła współpraca i cierpliwość do mnie 😀 I to, że wszystko do siebie pasuje. Z szerokiego asortymentu wybrałam kilka rzeczy i okazało się, że wszystko połączyło się w piękną całość. Zobaczcie sami:

Jeśli ubranka firmy DPAM wpadły Wam w oko to mam dla Was wspaniałą wiadomość – właśnie trwa wyprzedaż! A ja mam dla Was jeszcze dodatkowe -10% do już przecenionych ubranek – wystarczy że przy zakupach online wpiszecie kod ‚mommydraws’ 🙂 Ze zniżki możecie również skorzystać w sklepie stacjonarnym. Dodatkowa zniżka ważna tylko do 22.06!

chrzest1 chrzest2 chrzest3 chrzest4 chrzest6 Stylówka własna z uwzględnieniem szatki ;Dchrzest7 chrzest8 chrzest9 chrzest10 Przymiarka do kapelusza brackiego 😀chrzest11 Taki trochę mały plażowicz 😀chrzest12 Aniołek <3chrzest13 chrzest14 chrzest15

A tu cztery kadry autorstwa mojej siostry 🙂
IMG_7925

IMG_7966

IMG_7950

IMG_8016

Może też Ci się spodoba?

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.