Karmienie to nie problem :) + konkurs z LOVI

Kochane Mamusie!

Moje historie (aż 3!) związane z karmieniem chyba już znacie 😉 Od zawsze wyznaję zasadę, że szczęśliwa mama to szczęśliwie dziecko… nie ważne czy karmione jest piersią czy butelką wpatrujesz się zawsze w te wdzięczne oczyska <3

Olka karmiłam 3 dni, Kajtka prawie rok, a Remcia 6 miesięcy. Wszyscy rozwijają się zdrowo, każdy jest kochany i radosny, bo karmimy ich przede wszystkim MIŁOŚCIĄ.

Pomimo iż sama już karmię Remisia mlekiem modyfikowanym zawsze wspierałam i wspierać będę Mamy karmiące piersią, bo bywa, że ciężkie i trudne początki zamieniają się w cudowną przygodę 🙂 Czego i Wam wszystkim życzę i mocno kibicuję.

A piszę Wam o tym, bo JEST AKCJA #karmienie to nie problem – pomocna dłoń, z której możecie skorzystać. LOVI organizuje bezpłatne konsultacje w całej Polsce dla Mam, które mają problem z karmieniem. Możecie skorzystać ze wsparcia ekspertów, którzy zrobią wszystko by ułatwić Wam drogę karmienia piersią. Czasami trudności wynikają z niewiedzy, a kto pyta – nie błądzi 😉 Warto skorzystać!

Koniecznie zajrzyjcie >>TUTAJ<< by dowiedzieć się, w jakich miastach prowadzone są konsultacje i śmiało zarejestrujcie się!

 

 

*** KONKURS ***

Razem z LOVI przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym rozdamy 2 efektywne i delikatne laktatory LOVI EXPERT. Posiadają one zarówno opcję elektryczną jak i manualną 🙂 Testowałam osobiście i zapewniam, że to fantastyczny sprzęt!

Konkurs trwa od 14 do 18 maja do godz.23:59. Wyniki ogłosimy do 3 dni od zakończenia konkursu i postaramy się by dotarły do zwycięzców na Dzień Mamy <3

Co należy zrobić?

Odpowiedz na pytanie: Kto wypije mleczko, które odciągniesz laktatorem EXPERT?

Pamiętaj by pozostawić swoje imię, nazwisko i adres e-mail (adres e-mail wpisany w oknie do tego przeznaczonym jest widoczny tylko dla administratora, czyli dla mnie:))

Będzie nam miło jeśli udostępnicie TO ZDJĘCIE na Fb 😉

 

 

WYNIKI:

Dziękujemy za przecudowne odpowiedzi! Nagrodziłabym co najmniej z 50 najbardziej kreatywnych, ale niestety mogłam wybrać tylko dwie osoby zatem….

Z miłości do boćków oraz rozłożona na łopatki teściową „sokole oko” 😀 doceniłam odpowiedzi Marty i Eweliny <3

Gratuluję dziewczyny! <3

Czekam na adresy do wysyłki z podanych w konkursie adresów mejlowych na mommydraws.blog@gmail.com

Tym, którym tym razem się nie udało zapraszam na zbliżający się MEGA KONKURS  z okazji Dnia Dziecka 🙂 Do napisania!

 

 

 

zdjęcia wykonała moja cudowna friend Anetka 🙂 -> Labuhn photography

Może też Ci się spodoba?

294 komentarze

 1. Mleczko wypije….
  Ktoś, dla kogo straciłam całkowicie rozum.
  Mała kruszynka, która nauczyła mnie wierzyć w cuda, bo dla mnie jest ósmym cudem świata.
  Dzięki której nawet nieprzespane noce mają sens, a małe rzeczy cieszą jak nigdy wcześniej.
  Pani mojego czasu, dzięki której jestem ciągle czymś zajęta.
  Której uśmiech jest dla mnie najlepszym wynagrodzeniem.
  Moja mała część mnie.
  Mój powód do dumy.
  ….Moja córka Michalina

 2. Mleczko Tomuś będzie pił, w brzusiu mamy jeszcze śpi.
  Mleczko mamy jest najlepsze każde wie o tym dziecię. Córka przez dwa lata piersią karmiona o matko jak wyrosła. Bratu ciągle powtarza że to najlepsza zabawa gdy karmi mama.

  Paulina Łęgowska

 3. Mleczko odciągnięte laktatorem Lovi chętnie wypiłaby moja córeczka Alusia, która jest smakoszem maminego mlesia. Niestety czuję, że mleka w piersiach jest coraz mniej i mała nie najada się do syta. Często przystawiam małą do piersi, aby pobudzić laktacje, lecz ona nie zawsze chce ssać. Taki laktator Lovi byłby darem losu. Dzięki niemu mogłabym pobudzić moją „mleczarnie” do pracy. Nawet wtedy kiedy mała śpi mogłabym odciągąć mleczko, aby Alusia mogła jak najdłużej pić maminy „nektar”.

 4. Mleczko będzie piła prawdziwa degustatorka i wnikliwy krytyk kulinarny panna Zuzanna. Chociaż dopiero co przyszła na świat już zdążyła zrobić niebywałą karierę. Próbuje, smakuje i tylko mleczko mamy jej pasuje. Najlepsze, najzdrowsze i najsmaczniejsze. Lekkostrawne w dzień i bardziej kaloryczne w nocy. Na śniadanie, obiad i kolację, a i pragnienie też świetnie zaspokaja. Mama to prawdziwy kucharz. Wojciech Modest Amaro czy Michel Moran to się przy niej chowają. Mleczko mamy to też deser najpyszniejszy, nawet Starmach do pięt mu nie dorasta. Zuzanna na drugie imię nie bez powodu ma Magda. Niczym Gesslerowa każdą zmianę na odległość wyczuje. Mleczko sztuczne? Zuzka i butelką w mamę rzuci. A ile przy tym krzyku, to głowa mała! Gdyby tylko chodzić umiała to i drzwiami by trzasnęła. Jak pić mleczko to tylko mamy, bo pierś mamy to Masterchef jest doskonały.
  Lecz by mama czasem też wolne miała do prawdziwego Experta o pomoc się zwraca. Niech Zuzka pije, to co najlepsze i najsmaczniejsze z rąk taty czy babci i niech już się nie złości o te sztuczności. A jeśli tylko Experta wygramy to prawdziwe rodzinne Kuchenne Rewolucje sobie urządzamy.

 5. Odciągnięte mleczko wypije moja wnusia, która ma niespełna dwa miesiące. Oliwka jest dużym głodomorkiem i najchętniej nie odrywałaby się od piersi swojej mamusi. Urodziła się w 34 tygodniu przez cc. Osiągnęła 46 cm i 1918 gram. Była malutka ale też śliczna. Niestety potrzebowała wsparcia układu oddechowego. Taka krucha malutka, przyszła na świat nieoczekiwanie w wyniku gestozy. W tym czasie kiedy babcia będzie karmić małą wnusię mleczkiem mamy, ta będzie przeżywała drugi najważniejszy dzień w swoim życiu. Swój własny ślub. Córka martwi się, że musiałaby ciągle z małą wychodzić na pokoju..Dodatkowo córka bardzo długo walczyła o laktację i umiejętność ssania małej. Ten laktator to rozwiązanie jej wszelkich problemów. Byłby to dobry prezent dla niej na dzień matki i koniec zmartwień. Widzę, że laktator spełni wszystkie wymagania mojej córci. Chcę aby to był naprawdę jeden ze szczęśliwych dni w jej życiu. A w dodatku powiem Wam, że chciałabym w prezencie aby razem już na tej nowej drodze życia pobyli kilka dni sami. Dlatego córcia odciągnie mleczko a babcia zajmie się wnusią przez kilka dni, aby młodzi zrobili coś dla siebie.

 6. Marzy nam się laktator, który jest expertem w swoim rodzaju 🙂
  Niedługo na świat zawitamy naszą malutką córeczkę, dla której chcemy wszystkiego co najlepsze. Mama będzie karmić piersią? a jeśli nie bedzie nam dane?
  kto pobudzi naszą laktację? kto odciągnie pokarm przy nawale? Extra Laktator – a mleczko kto spije całe? Nasza mała dziecina! bo to najlepsze co możemy jej dać. Bardzo mama się boi, bo wie ile problemów po drodze może napotkać podczas mlecznej przygody z maluchem.

 7. Jeszcze tydzień, jeszcze dwa,
  Maluch przyjdzie nam na świat.
  Czekamy już dlugo – od wielu lat,
  by przytulić wreszcie nasz mały skarb.

  Gdy Marysia na świecie już będzie z nami,
  mama cycem ją nakarmi.
  Lecz, gdy bardzo pogryzie mamę ,
  Przystawic sie znów nie bedzie jej dane.

  Przy problemie z mleczkiem mamy,
  w niedostatku lub nawale,
  pomógłby nam ten niezbędny,
  laktator EXPERTem zwany. ?

  Pobudzimy, odciągniemy,
  naszemu małemu skarbkowi podajemy.
  Całym mleczkiem nakarmimy,
  i malucha w mig zaspokoimy.

  Tata mógłby sam nakarmić,
  swoją córcie załakomić.
  Przy tym nowych wyzwań doświadczać,
  i wiecej więzi z córcią nawiązać. ?

 8. Karmię piersią na żądanie
  Nie jest łatwe to wyzwanie…
  Bo mój Maluch pierworodny
  Ssał by ciągle, choć nie głodny…
  Karmię lewą, karmię prawą
  A on myli to z zabawą!
  Karmię w domu i w plenerze,
  W przerwie od zabaw i na spacerze!
  I choć unikam publicznych akcji
  To muszę karmić czasem i w restauracji!
  W trakcie mszy też się już zdarzyło
  Bo me Dziecię z głodu wyło!
  Czy w kolejce lub w podróży
  Cóż karmienie przecież Dziecku służy!
  Więc Smykowi nie odmawiam
  Inne Matki do karmienia namawiam!
  Karmię tu, karmię tam…
  co najlepsze z siebie dam!
  Bo natura przecież tak to wymyśliła
  By Matka swe Dziecię wykarmiła!
  Jednakże z laktatorem łatwiejsze byłoby to zadanie
  Lovi Expert pomógłby młodej Mamie
  Wszak byłby to gadżet doskonały
  I odciągnięte mleczko piłby Synek mały! <3

  – Anna Mierzwińska

 9. Mam nadzieje ze mleczko które juz niedługi będzie mi dane odciągnąć bedzie jadło maleństwo które rośnie pod mym sercem, jednak nie wiem kto się tam kryje bo pokazać absolutnie nie chce.. Uparciuch po tatusiu ? w każdym bądź razie czekamy na naszego Minionka cała rodzinka, starszy synek lat 7 chodzi całuje brzuszek, stara się czytać książeczki. Wszyscy czekamy i pozdrawiamy

 10. Mleczko odciągnięte laktatorem EXPERT wypije Zuzia żeby wyrosła silna i duża. To największe szczęście jakie mnie spotkało dbam codziennie o to aby mleczka nie było dla niej za mało. Laktator EXPERT świetnym pomocnikiem w tym dla mnie by był bo z powodu choroby mam coraz mniej sił. Na co dzień wspiera mnie we wszystkim wspaniały mąż i mleczko ręcznym ściąga wciąż. Chcę jak najdłużej karmić moją małą córeczkę bo wiem że mleko mamy dla dzieci jest najlepsze. Każdego dnia uczymy sie siebie nawzajem. Macierzyństwo jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Pragnę aby córeczka była zdrowa i na moim mleczku dobrze się wychowa.

 11. Nasz Junior był głodny gdy leżał w łóżeczku,
  wiec zjawił się Tata – W czym problem Syneczku?
  – Oj Tato, mój brzuszek jest całkiem już pusty!
  Zawołaj tu Mamę – posiłek chcę tłusty!

  – Lecz Mamy tu nie ma, bo jest u lekarza,
  musisz to zrozumieć, tak czasem się zdarza.
  – Tatusiu, to co będzie z tym moim brzuszkiem?
  Kwaterkę Jej mleczka to wypiłbym duszkiem!

  – Nic się nie obawiaj – Tata wkracza w akcję!
  Zaraz przygotuje Ci super kolację!
  Polecam dziś mleczko – jest pyszne i zdrowe,
  Tylko je podgrzeję i będzie gotowe!

  – Tato, ale jak to – jak mleczko bez Mamy?
  – Nic się nie obawiaj – radę sobie damy!
  Laktator to tajna jest broń Twojej Mamy,
  zapas robi mleczka, a my zużywamy 🙂

  Bo Mama i Tata wciąż myślą o Tobie,
  nawet gdy ich nie ma – każdy Ci to powie.
  Lecz by mleczna droga jak najdłuższa była
  niezbędny laktator, co życie umila.

  – Tato, nie zdawałem sobie z tego sprawy,
  musisz ten laktator mi dać do zabawy!
  Lecz w końcu zasnęli – i Synek, i Tata.
  A Mama wróciła do nich z końca świata.

  A morał z wierszyka krótkiego jest taki –
  Laktator jest super, lecz nie byle jaki 😉

  Laktator sprzęt świetny, lecz wybór – to sztuka.
  Model idealny – Mama wciąż go szuka.
  Ten cieknie, ten warczy, ten słaby w działaniu…
  Może LOVI Expert podoła wyzwaniu?

 12. Kto wypije mleczko ? Kto na nie czeka ?
  Odpowiedź ta w nieznane wciąż ucieka,
  Bo jak odpowiedzieć, skoro pewności brak,
  Na niebie widnieje jedynie niewielki znak.

  Razem z żoną postanowienie to wspaniałe,
  Długie miesiące w niewiedzy wszak całe,
  To będzie niespodzianka, która zachwyci,
  A my w swych nadziejach nie jesteśmy skryci.

  Nikt dookoła nie wie, tylko lekarz prowadzący,
  Którego głos na każdej wizycie jest kojący,
  Gdy tylko mówi, że płód prawidłowo się rozwija,
  Chwilą napięcia w jednej chwili się rozbija.

  Kto wypije mleczko ? To dzidziuś maleńki,
  Który dodaje mamusi urody a także wdzięki,
  Na zdjęciu prze słodki ! A kto to będzie ?
  Znaki zapytania widzę po prostu wszędzie !

  Marzy mi się chłopak, a może córa wykapana ?
  Z dylematem tym budzę się co dzień z rana,
  Kto to będzie ? Kto to będzie ? Dobre pytanie,
  Lecz to właśnie przez niego będzie popijanie !

  Już za niespełna miesiąc wiedzę zdobędziemy,
  Kiedy maluszka naszego na ręce weźmiemy,
  Wtedy będzie pewność ,kto mleczko wypije,
  Niech ta tajemnica wszystkich was okryje.

  Lecz co w wyprawką ? Ta jest skompletowana,
  Uniwersalna stylizacja została wybierana,
  Aby dla każdej płci wszystko pasowało,
  Jeszcze laktatora w zasobach brakowało.

  Ach…

  Kto wypije mleczko ? Też chciałbym wiedzieć,
  Jedynie teraz z pewnością mogę powiedzieć,
  Że będzie to maluszek co pcha się na świat,
  Dla naszej córeczki to będzie siostra czy brat ?

  Jedno dziecko w domu czeka na pojawienie,
  Nie spełni się każdego ojca wszak marzenie,
  Marzenie co o dużej rodzinie otóż głosi,
  A tym czasem przerażony tata o laktator prosi.

  Bo już nie długo… jeszcze kilka dni nas dzieli,
  I pewność stu procentowe będziemy mieli,
  Że to właśnie ……., pić mleczko będzie,
  A lektorem odciągać można pokarm wszędzie !

 13. Ze mnie TATA jest wspaniały,
  sprzętu tu dajesz niebywały ,
  gdybym wygrał -niesłychane
  mleczko będzie wszak ściągane,
  żonie wszystko bym podłączył
  czarny panel tylko włączył,
  a gdy mleczko by się lało
  dziecko z werwą by czekało,
  aż mu tatuś poda je,
  ahh maluszek z radością zje !
  Synek lubi brzuszek pełny ,
  taki miękki, jakby z wełny !
  Żona niedawno go urodziła
  i wielką radością mnie zaszczyciła
  bo miała być córka, a tu niespodzianka
  o narodzinach syna dowiedziałem się z ranka:)
  I jak głupi się cieszyłem,
  w swoje szczęście nie wierzyłem !

  Teraz żona karmi z piersi ale wiecie
  z tym kłopoty są na świecie ,
  często boli, bo mleczne nawały
  dlatego ten sprzęt chcę wygrać dla chwały !
  Bym i ja mógł nakarmić dziecko miłością,
  mlekiem mamy najlepszym na świecie z dbałością!
  Dzięki niemu mleczna przygoda długo by trwała
  a żona mimo nawałów mlecznych by wytrwała!
  Gdy powiedziałem jej że w konkursie startuje,
  bo ona i synek na laktator taki zasługuje,
  stuknęła się w głowie i powiedziała „patrz ile zgłoszeń,nie dasz rady”
  lecz ja sobie pomyślałem „nie spróbujesz, nie wygrasz, bez przesady”.
  Więc dziś mówię Ci z głębi serduszka
  że ściągniętym mlekiem z tego laktatora chcę nakarmić synuszka,
  bym poczułą więź podobną jak żona,
  której mleczna droga stanie się z tym sprzętem wymarzona !

 14. Kto wypije odciągnięte mleczko..? tego jeszcze nie wiemy, z pewnością mała istota która pojawi się na świecie w przyszłym roku nie pogardzi płynnym złotem .. 🙂
  córkę karmiłam 1,5 roku i chciałabym też co najmniej tyle karmić drugiego dzidziusia, a taki elektryczny pomocnik na pewno by mnie w tym wspierał i intensywnie pomagał 😀

 15. Kochany mój syneczku
  Największy cukiereczku!
  Mleczko spokojnie pij
  I przy tym słodko śnij

  O rzeczkach pełnych mleczka
  Nie skończy się szybko ta bajeczka
  Bo chce byś dostawał mleczko naturalne
  To jest bardzo wszak opłacalne

  Niesie ze sobą wiele dobrego
  Nie czyni nikomu złego
  A Ty będziesz zdrowy
  Do walki z chorobą gotowy
  Przeciwciała będziesz miał
  Odporność wytworzysz sam

  Witaminy, minerały i składniki
  To nie są żadne cuda techniki
  A sama natura tak zadziałała
  I każdemu maluchowi dała

  Będziesz się wspaniale rozwijał
  Nowe umiejętności zdobywał
  Wiele przygód jeszcze przed Tobą
  Pragnę byś zawsze był sobą

  Asystent LOVI mi w tym pomoże
  Gdy tylko pudełko z nim otworze
  Lecz najpierw wygrać go musimy
  I bardzo o niego prosimy!
  Wszak rady już bez pomocnika nie damy!
  Bo na kilka dni zabraknie synkowi mamy!
  Mama idzie do szpitala
  I nie wróci już tylko sama
  Lecz z małą siostrzyczką Szymka
  Już nie jedynego mamusi synka!
  Mama będzie musiała wykarmić dwoje
  I to są obawy wielkie moje….

  Otóż na początku mojej drogi mlecznej miałam poważne problemy z karmieniem. Nagłe cc, potem brak pokarmu i trudności synka z karmieniem. Jakoś przetrwałam i się nie poddałam. Długo walczyłam często płacząc. Ale oto mówię udało się;) Karmię synusia już ładne 12 miesięcy i nie chce żeby się ta przygoda skończyła. Do tej pory korzystałam z laktatora ręcznego Lovi jednak chciałabym przetestować ten o którym jest tu mowa. Z pewnością będzię mi łatwiej i odciąganie zajmie mniej czasu. A dodam, że jestem dosyć aktywną mamą i chce znowu szybko wrócić do pracy;) Boję się, że dla dwójki będzie mi ciężko ściągnąć pokarm. A chcę, żeby ta przygoda trwała tyle, że tym razem w tamdemie;) Synek jest jeszcze mały jak dla mnie oczywiście. Wiele osób mówi, że jestem szalona i nie dam rady. A ja chcę wierzyć, że się uda. Dlatego na początku mleko odciągnięte będzie pił mój synuś codziennie na śniadanie gdy pójdę do szpitala. Natomiast później już i jego młodsza siostra, która pojawiła się dosyć niespodziewanie;)

 16. Mleczko ściągnięte za pomocą laktatora będzie codziennie towarzyszyło mojej Córeczce Kornelii w żłobku, w którym niebawem rozpoczyna przygodę. Z takim Expertem o wiele łatwiej będzie nam przygotować codzienną porcję zapasów i Mama będzie spokojna, że Dziecku nie zabraknie tego, najlepsze 🙂

 17. : Kto wypije mleczko, które odciągniesz laktatorem EXPERT?

  To dobre pytanie,
  Choć do końca
  W ciąży szóstego miesiąca
  Nie znam odpowiedzi na nie:)

  Na 90 i 9 procenta
  Będzie to chłopak
  A może bliźnięta ?

  Pewnie przystojny będzie po tacie,
  Może ze sztruksu polubi gacie.
  Chyba nauczę go chodzić po drzewie
  Czy będzie wysoki, tęgo juz nie wiem.

  Może polubi traktory jak dziadek,
  Albo bobsleje jak wujo Tadek
  Babcia mówi, że będzie brunetem –
  Cokolwiek, byle porządnym facetem.

  Jak ma na imię?
  Jest inkognito,
  Może Władysław,
  Albo Juanito?

  Choć nie znam dobrze tego człowieka,
  Wiem jakie menu na starcie go czeka:)

  Bo na przystawkę, deser, śniadanie-
  Dostanie mleko, co siedzi w mamie.

  Mleko się przyda lokatorowi
  Z gwinta lub z butli laktatorowej.

  Dobrze by było by mieć taki laktator,
  Bo karmić mógłby go super tato.

  Pojenia syna on nie unika-
  Chociaż na codzień nie nosi stanika.

  To wszystko co wiem o konsumencie.

  I przyszłym fanie łakoci w Ekspercie 🙂

  1. Moje mleczko wypije Gabryś, nasz mały bobasek. To właśnie z nim jestem na początku drogi karmienia piersią. Nie zawsze wychodzi nam to tak jakbyśmy chcieli. Przystawianie boli, szczególnie na początku. Później jest już przyjemnie i mamy czas tylko dla siebie 🙂 w najbliższym czasie, czyli kiedy minie mi obowiązkowy czas z małym, planuje powrócić do pracy. W tym momencie będę zmuszona zakupić laktator. Ponieważ zamierzam odciągać mleczko w przerwie podczas pracy, myślałam o laktatorze elektronicznym, żebym w czasie odciągania miała wolne ręce, a bynajmniej jedną, którą będę mogła sobie coś przekąsić ??? Mam nadzieję, że odciąganie się uda i nie będzie to dla mnie kłopotliwe a wręcz pomocne. Mam nadzieję, że mleczko które odciągnę laktatorem EXPERT i dowiozę je do domu, będę mogła podać swojemu malutkiemu Gabryśkowi ? a wszystko dla jego zdrówka i dobrego samopoczucia.

  2. Mleczko wypije mała Juleczka, która już niedługo pojawi się z naszym życiu nasza mała ksiezniczka.

  3. Mleko odciągnięte laktatorem EXPERT wypije moja córcia Lilia. Po wielu trudach karmię piersią. Nie było łatwo, czasem pokarm wypływał za wolno, Lilcia miała także problemy z gazami, jadła za łapczywie łykając powietrze ale dzięki wsparciu niektórym karmię tylko piersią i jestem z tego dumna, że to co najcenniejsze mogę dać mojej córce. Mój kwiatuszek ma dość duży apetyt, dlatego karmie mniej więcej co 1,5h. Lilia ma 4 miesiące i waży 7kg 😉 Z laktatorem EXPERT mogłabym czasem wyjść coś załatwić bo nie wszędzie mogę wyjść z córcia a planuje długo karmić piersią. Pozdrawiam wszystkie mamy karmiącej piersią! /Justyna Świątnicka

  4. Karmię piersią na żądanie
   Nie jest łatwe to wyzwanie…
   Bo mój Maluch pierworodny
   Ssał by ciągle, choć nie głodny…
   Karmię lewą, karmię prawą
   A on myli to z zabawą!
   Karmię w domu i w plenerze,
   W przerwie od zabaw i na spacerze!
   I choć unikam publicznych akcji
   To muszę karmić czasem i w restauracji!
   W trakcie mszy też się już zdarzyło
   Bo me Dziecię z głodu wyło!
   Czy w kolejce lub w podróży
   Cóż karmienie przecież Dziecku służy!
   Więc Smykowi nie odmawiam
   Inne Matki do karmienia namawiam!
   Karmię tu, karmię tam…
   co najlepsze z siebie dam!
   Bo natura przecież tak to wymyśliła
   By Matka swe Dziecię wykarmiła!
   Jednakże z laktatorem łatwiejsze byłoby to zadanie
   Lovi Expert pomógłby młodej Mamie
   Wszak byłby to gadżet doskonały
   I odciągnięte mleczko piłby Synek mały! <3

   – Anna Mierzwińska

  5. W lipcu rozpocznie się nasza największa przygoda w życiu! Wprost nie możemy doczekać się aż poznamy naszą małą dziewczynkę. Chociaż jeszcze nie ma jej z nami to już jest całym naszym światem 🙂 Chcielibyśmy uchylić jej nieba i dać wszystko co najlepsze, dlatego zrobię wszystko co w mojej mocy aby maleńka Aurelka mogła pić mleko mamy, a pomoże mi w tym laktator Expert.

  6. Kogo? Moja drugą córkę, którą karmie już rok, ale jest z Niej mega cycuch i na razie świata poza nim nie widzi, pomimo tego, że matka usilnie stara się Ją przekonać, że świat na piersi się nie kończy, a wręcz przeciwnie, dopiero zaczyna 😉

 18. Witam mleczko z laktatora Lovi będzie piła Wiktoria córeczka która nie spieszyła się na ten świat, ponieważ miała termin na 17 kwietnia a przyszła 29 kwietnia.
  Laktator bardzo by nam się przydał.
  Pozdrawiam

 19. Mleczko wypije nasz synek bądź córeczka(jeszcze nie znamy płci)w listopadzie.Uwazam,że najlepsze jest mleko matki,lecz nie zawsze są ku temu mozliwosci.To będzie nasze pierwsze dziecko, z pewnością ucieszyloby się z karmienia mlekiem matki,ale wiem również jak ciężko jest niekiedy przystawić malucha do piersi i w takiej sytuacji doskonale sprawdza się laktator.

 20. Mleczko będzie pił Tymuś mały
  Który ma oczka jak niebieskie kruształy
  Jest najwspanialszym synkiem na świecie
  A jaki jest śliczny to nawet nie wiecie !
  Rzecz jasna, początki łatwe nie byly
  Dużo powikłań, bólów przysporzyły
  Co tu dużo mówić nawet teraz
  Płaczemy z Tymkiem w nocy nie raz…
  Ale każda mama o tym wie
  Że to wszystko kiedyś minie
  Za to dziecię będzie pięknie rosło
  Z dnia na dzień wiecej radości nioslo.
  Więc cokolwiek drogie mamy dzieje sie
  Pomyślcie o Skarbie co wasze mleczko pije
  Jaki to cudowny dar mamy
  I jak bardzo ten dar kochamy

  Tymuś ma mamę która pracuje
  I jakby tego było mało – studiuje
  Wiec Tymuś marzy o laktatorze
  By dostac mleczko o każdej porze
  Nie te z butelki fast foodowe
  Tylko te od mamy bardzo zdrowe

  A dodam jeszcze jedna rzecz
  Ze Tymuś bedzie rodzeństwo mieć
  Więc laktator bedzie żywicielem
  Dla kotkow małych przyjacielem
  Aby zapobiec i lagodzić karmienia problemy
  Taki laktator potrzebujemy ☺

  Pozdrawiamy wszystkie mamy!!!

 21. Karmić piersią to teraz moje marzenie. Po pierwszym porodzie miałam ogromne problemy z laktacją. Spowodowane były tym,że pare lat wcześniej miałam wycinanego guza piersi. A po za tym miałam cc, synek ułożył się pośladkowo. W czerwcu na Świat przyjdzie Maja, moja kochana córeczka. Boję się kolejnych problemów z laktacją. Wiem,że laktator jest w takich sytuacjach bardzo przydatny. Pobudza laktację a odciągniętym dobrodziejstwem można nakarmić maluszka. Więc marze o tym by karmić moją córkę mleczkiem odciągniętym laktatorem Lovi.

 22. zdrowe i odżywcze mleczko mamy z pomocą lovi będzie piła Helenka owoc pazdziernikowych greckich wakacji. Będzie to nasz trzeci robaczek 🙂 jest już trzy letnia Zosia i dwuletni Jozio. Pewnie nasuwa się pytanie po co wielorodce taki wypasiony laktator?? Już odpowiadam :):) każda ciąża kończyła się cesarskim cięciem. Po pierwszym porodzie kompletnie nie miałam pokarmu, próby pobudzenia laktacji laktatorem ręcznym, niszowej firmy niestety nie odniosły skutku. Druga ciąża nawał pokarmu, synek niestety nie potrafil ciągnąć, zaduszal się mleczkiem . Więc było odciaganie już lepszym laktatorem renomowanej firmy ale niestety blondynka nie uczy się na błędach i kupila ręczny. 🙁 były męki,katusze, wielki biceps przez 1.5 msc 🙂 i koniec pokarmu:( zresztą droga do znalezienie butelki, która byłaby odpowiednią do ciagniecia syna była kreta i trwała 2 tyg. Skończyło się na idealnej z firmy lovi 🙂 więc teraz matka Polka chce porządny sprzęt i fajnie byłoby go wygrać :):):) może przy trzecim robaczku byłoby lepiej z tym karmieniem i spokojnym dostarczeniem dzidziusiowi tego co najlepsze i najpotrzebniejsze ?? 🙂

 23. Ten konkurs spadł mi z nieba…
  W niedzielę wróciłam z cudownym tygodniaczkiem ze szpitala. Niestety okazało sie, ze mam jeszcze za mało swojego mleka by wykarmic Maluszka. Nikomu nie życzę tego, co przeżywałam jak sie okazało, ze Wojtuś za dużo stracił na wadze. Ponadto w szpitalu, w pokoju laktacyjnym poznałam wiele historii kobiet, które maja problemy z karmieniem piersia. Nazywalysmy ten pokój – „pokojem zwierzen”.
  Cieszę sie, że piszesz o tym. Czytam wiele blogów dla mam, poradników, chodziłam również do szkoły rodzenia a i tak byłam przekonana, ze to wszystko jest takie proste i naturalne. Bardzo sie myliłam..

  Laktator w sytuacji kiedy pokarmu jest mało, jest zbawienny. Bez tego urządzenia nie wyobrażam sobie dnia codziennego. Na razie korzystam z pozyczonego, ale juz dawno upatrzylam sobie firmę Lovi 🙂

  Pozdrawiam serdecznie,
  Iga i Malutki Wojtus

 24. Mleczko wypije moja 14 miesięczna córeczka z którą bardzo uparcie przez wcześniactwo walczylysmy o karmienie piersią. Nastepny w kolejce jest braciszek który pojawi się na świecie pod koniec lata 🙂 Liczymy na równie długie karmienie. Laktator Lovi byłby dla nas ogromnym wsparciem gdyż z powodu wypadku samochodowego i operacji po nim na piersi od początku karmie tylko jedna piersią. Nikt nie dawał nam szans. Duża w tym zasługa obecnego ale już wysłużonego laktatora.Bez tego przy wczesniactwie nie było by szans na karmienie piersią. Marzę o tym laktatorze jednak jego cena jest dla mnie zaporowa.

 25. Mleczko wypije Adaś mały,
  Z którego urwis jest niebywały.
  Chociaż jeszcze w brzuszku u mamy się znajduje
  To dniem i nocą dokazuje.
  Czekamy, aż w czerwcu na świecie się pojawi
  I całe nasze życie do góry nogami postawi.
  Dlatego laktator Lovi Expert to niezbędnik nasz
  Dzięki niemu dużo komfortu w karmieniu masz.
  Czemu Lovi Expert jest taki wyjątkowy?
  Bo łatwy w obsłudze, szybki i dwufazowy.
  W nowej technologii 3D pumping pokarm odciąga
  Gdy problem z laktacją nadciąga.
  Ale nie tylko, bo życie mamie ułatwi
  I tata lub babcia karmienie załatwi,
  Gdy mama mleko odciągnie laktatorem
  I ruszy na spotkanie z przyjaciółmi lub doktorem.
  Ale i do fryzjera czy kina się uda
  Bez obaw, że dziecko w domu głodne i z niego maruda.
  Dzięki praktycznej walizeczce w podróż go zabierzesz
  I zazdrosne spojrzenia innych mam zbierzesz.
  Mając laktator Lovi Expert odrzucisz mleko modyfikowane
  Bo najlepsze, czyli swoje mleczko dla dziecka będziesz mieć podane.
  Dynamiczny smoczek w zestawie jest dołączony,
  Dzięki czemu Adaś zaraz po odciągnięciu pokarmu może być najedzony
  Nie zaburzając u niego odruchu piersi ssania
  Tyle ma zalet Lovi Expert aż nie do opisania.
  Jeśli chcesz masz możliwość ręcznego odciągania
  Kolejny plus? Dotykowy panel sterowania.
  Laktator Lovi Expert jest nieoceniony,
  Obym wygrała ten cud upragniony 🙂

 26. Mama bocianowa, gdy pisklak zgłodnieje leci po żabkę i bocianek się śmieje.
  Mała wiewióra, gdy głodna okrutnie orzecha od mamy z chęcią sobie chrupnie.
  Gdy zaburczy brzuszek mojego maluszka nie pomoże kotlet, nie pomoże gruszka!
  Mój mały synuś będzie żądał mleczka, więc popłynie z cycusia mleczka tego rzeczka.
  Lecz co zrobić, gdy obok będzie tylko tata? By w panice przy młodym z krzykiem nie latał
  W lodówce schowana będzie mleczka sterta jeśli mamusia skorzysta z Experta.
  Ratuj Lovi, ratuj Mommy – z Wami kryzysu głodowego z maluszkiem nie doznamy :)))

 27. Kto wypije mleczko odciągnięte laktatorem LOVI? W najbliższym czasie moja córeczka 🙂 W dalszym czasie kolejna dwójka szkrabów, która się pojawi w Naszej rodzinie 🙂 Jako pełnoetatowa mama marzę o dobrym laktatorze 🙂 Dlaczego? Czasami chciałabym się poczuć nie tylko mamą, ale również kobietą: pójść do fryzjera, kosmetyczki, lekarza czy do sklepu. Obecnie jest to trochę utrudnione, ponieważ nigdy nie wiem kiedy córka będzie jadła, więc zamiast mieć 2 godziny dla siebie, mam 3 osobową wycieczkę 🙂 I tak wszędzie ciągnę ze sobą nie tylko córę, ale i męża, który robi za Naszego kierowcę, uspokajacza i tragarza 🙂 Laktator dałby tacie możliwość karmienia córki odciągniętym mlekiem, mamie możliwość zadbania (pod względem wizualnym i zdrowotnym) o siebie, a córce możliwość testowania kolejnych produktów LOVI, które na nią czekają (butelki i kubki).

 28. Mleczko odciągnięte laktatorem wypije Nasze pierwsze dziecko – Marianka, która właśnie skończyła dwa tygodnie. Mania to cudowne dziecko, które opanowało całkowicie nasze serca od chwili pojawienia się na świecie. Niestety mimo tego, że mleczka mam dużo to jednak nasza córeczka ma problemy z „łapaniem” piersi przez co mamy problemy z karmieniem piersią na czym bardzo nam zależy. Laktator sprawiłby, że nie musiałybyśmy się już o nic martwić i Mania dostawałaby w końcu tylko mleczko Mamusi 🙂

 29. Odciągnięte mleczko wypije mój synek Marcel. Synka karmię piersią prawie 5 miesięcy, choć nie ukrywam że są wzloty i upadki. Ostatnio dokarmiałam go jednak po ostrym bólu brzuszka i rzucaniu się w łóżeczku zrezygnowałam z mm. Postanowiłam walczyć o swój pokarm i jakoś sobie radzimy od 3 dni bez mieszanki . Laktator elektryczny ułatwiłby mi pobudzanie laktacji bo mleka mogłabym mieć ciut więcej. Natalia Rudzińska natai242@wp

 30. Ja jeszcze nie mam pojęcia czy to będzie dziewczynka czy chłopiec ale na pewno zamierzam karmić też to jest niełatwe ponieważ będzie to trzecie dziecko urodzone przez cięcie cesarskie przy pierwszym nie miałam doświadczenia ani takiej wiedzy nie było to że internetu przy drugim dostałam bardzo mocnego zapalenia i martwicy brodawki musiałam się leczyć ale teraz nie zamierzam się poddać dlatego chciałabym wygrać ten laktator LOVI EXPERT wiem że on mi bardzo dużo pomoże i na pewno dam radę ?

 31. Mleko odciągnięte laktatorem będzie pił nasz pierworodny synek Krzyś. Niestety od początku mamy pod górkę z karmieniem piersią. Moje brodawki są wklęsłe, wiec mały ma spore trudności w ich chwytaniu. Silikonowe kapturki trochę pomogły i mnie i jemu. Młody jakoś sobie radzi, a ja odczułam wielką ulgę, bo brodawki mam poranione. Przeżyłam też zastoje mleka i stan zapalny w piersiach.
  Walczę o karmienie piersią z całych sił, ale jestem już bardzo zmęczona. Dlatego przydałby mi się delikatny i skuteczny laktator. Wtedy mogłabym karmić młodego wyłącznie swoim pokarmem, bez podawania dodatkowo mleka modyfikowanego.

 32. Pierwszej córci niestety nie udało się karmić piersią, choc bardzo chciałam. Teraz w moim brzuszku rośnie kolejna kruszynka, która z chęcią wypije zdrowe mleczko od mamusi i myślę, że laktator był by bardzo pomocny 🙂

 33. Mleko z tego laktatora wypije moje drugie 🙂 córkę karmiłam butelka z moim pokarmem ok 2miesiecy. To była walka o każda krople.bylam wykończona i sfrustrowana. Miałam w szpitalu ręczny laktator pożyczony niestety jakiejś części brakowało i guzik z tego wyszło. Na szpitalny załapałam sie raz przez okres pobytu i ściągnęłam 5ml….. To było coś… Mała nie chciała wogole Ssac piersi a ja pograzalam się z tym problemem całkowicie. Wszyscy mówili.. spokojnie jeszcze jej się odmieni.. daj jej chwile..chwila zmieniała sie w tygodnie i nic. jak nie chciała tak zostało. Miałam wyrzuty sumienia, dziwne spojrzenia teściowej i znajomych „jak to? Nie karmisz piersią?” Teraz będę z większa wiedzą i dystansem podchodziła do tego ale chce być przygotowana na rozkrecenie laktacji. 2laktatory podwójne na oddział to zdecydowanie za mało.pozdrawiam wszystkie butelkowe i cycowe mamy ?

 34. Mleczko wypije moja córeczka która powitamy na świecie już za kilka tygodni. Nawet właśnie kopnęła mnie dla potwierdzenia, że jest bardzo chętna 😉 Tata na razie mieszka w Londynie, my tu w Polsce – więc czekają nas długie i częste podróże, które laktator logistycznie znacznie by ułatwił 🙂

 35. Mleczko dostanie mów pierwsze dziecko synek – Danio 🙂 żeby zaspokoić jego głoda 😉 Laktator lovi przyda się na napędzenie laktacji aby nasza przygoda z karmieniem trwała jak najdłużej, ale też abym mogła w tym pięknym czasie zadbać również o siebie! Dzięki laktatorowi lovi będę mogła chociażby wyjść z mężem do kina:) Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko i gwarancja powodzenia laktacji 🙂

 36. Jestem kobietą, która rzadko wypowiada się pod jakimikolwiek wpisami na blogach czy też formach – jestem typem biernego czytelnika, jednak teraz postanowiłam, wypowiedzieć się jak karmienie wygląda z mojego punktu widzenia…
  Kilka tygodni temu zostałam szczęśliwą mamą bliźniaków, które do dziś wyciskają ze mnie siódme poty podczas karmienia. Jeszcze w trakcie porodu byłam nastawiona na wyłączne karmienie piersią, bowiem wiedziałam ile dobrego moje mleczko wniesie w życie moich bobasów i jak wpłynie ono na ich prawidłowy rozwój. Wydawało mi się, że jestem odpowiednio przygotowana, przecież przeczytałam mnóstwo poradników i książek! Jednak tuż po porodzie rzeczywistość okazała się brutalna – nie dość, że doskwierał mi ogromny ból poporodowy to jeszcze mleko w piersiach nie napływało, miałam go może kilka kropelek ;( Pierwsze co zrobiłam to oczywiście poprosiłam położne o pomoc, jednak nie otrzymałam jej, a jedyne co usłyszałam to szydercze „niech Pani przystawia dzień i noc, kiedyś mleko się pojawi” ;( O pomocy doradcy laktacyjnego mogłam tylko pomarzyć, już nie wspomnę o wścibskich ciotkach, które natarczywie sugerowały bym koniecznie podała chłopcom mleko modyfikowane, no bo przecież ciągle są nienajedzeni, a ja wyrządzam im krzywdę…Wsparcie otrzymałam dopiero od swojej starszej siostry, która rok temu przeżyłam dokładnie to samo! To ona zmotywowała mnie, bym się nie poddawała, i jeśli nie zajdzie tak potrzeba, bym z dokarmianiem wstrzymała się póki sama nie uznam, że to odpowiednia pora. Robiła mi herbatki na pobudzenie laktacji, a kiedy piersi od karmienia po dwóch dniach bolały mnie niemiłosiernie kazała zacisnąć zęby, smarować sutki maścią na popękane brodawki i w żadnym przypadku nie poddawać się. W tym czasie opowiedziała mi swoją historię, o tym, że pokarm u niej pojawił się dopiero po kilku dniach, że pobudzała piersi ręcznym laktatorem, i w każdej wolnej chwili relaksowała się, bowiem stres w pewnym stopniu odpowiada za blokowanie produkcji pokarmu, no i bym piła dużo wody niegazowanej. Wzięłam sobie jej wszystkie rady do serca, a jej historia sprawiła, że jakoś tak lżej mi się na sercu zrobiło, że właściwie każda kobieta po porodzie boryka się z niewystarczająco ilością pokarmu, że początki bywają trudne. Dziś mogę z dużą powiedzieć, że karmię już przeszło trzy tygodnie, i chociaż zdecydowałam o podawaniu chłopcom mieszanki mleka modyfikowanego raz dziennie to staram się i walczę o to, by mleczka w moich piersiach było więcej, bym z dokarmiania zrezygnowała całkowicie. W mojej drodze do osiągnięcia celu, i spełnienia marzenia o długiej drodze mlecznej w życiu Filipa i Piotrusia pomógłby mi niezawodny laktator LOVI EXPERT, który wsparłby mnie i również dałby mi jako matce chwilę dla siebie – w końcu odciągnięte mleczko laktatorem mógłby podać dzieciom tatuś, a ja w tym czasie mogłabym w spokoju wziąć relaksującą kąpiel czy też poplotkować z przyjaciółkami przez telefon. Z laktatorem LOVI EXPERT śmiało mogłabym wykrzyczeć: – „Karmienie to nie problem!” z wielkim uśmiechem na twarzy swoim, męża i dwóch małych łakomczuchów 😉

 37. By nie zapomnieć jak to jest być zadbaną kobietą i wyruszyć do fryzjera podciąć grzywkę, na jogę by pozbyć się bólu kręgosłupa, czy na zakupy – by kupić nową wiosenną kwiecistą sukienkę z guziczkami, odciągnięte mleko wypije 2,5 miesięczna Iga, mleczko poda jej tata.
  26 maja czyli dzień mamy, zbliża się wielkimi krokami, a ja chciałabym zrobić prezent samej sobie i zadbać o umysł i ciało, by przejść z opcji matka na pozycję KOBIETA spełniona oraz ŻONA doceniona 😉

 38. Mleczko wypije JA! Mam na imię Kolnelka i mam 3 miesiace. Podobno rosne jak na drożdżach choc ja wiem że to zasługa mleczka mamusi. Choć wyglądem zaczynam przypominać ludzika Michelinna to jestem jeszcze bardzo malutka. Na dodatek Mamusia zawsze śmieje sie z tatkiem że urodzilam sie głodna, podobno pierś szarpalam jak Reksio szynkę . Choć nieumyślnie sprawialam jej przy tym ból ,ona to wytrzymała i juz 4 miesiące delektuje sie nim jak koneser wykwintnych trunków. Mleczko jest dla mnie potrzebne jak tlen do życia , woda dla rybek, dlatego korzystam i tule sie do mamy ile sie da. A wiec wspólnie z tatą postanowiliśmy iż najlepszym prezentem na urodziny jak i Dzień Mamy (taki moja mamusia zrobila prezent babci na Dzień Mamy) chcemy jej podarować chwilę dla siebie. Aby mogła odciągnąć mlesio i bezstresowo ,bez patrzenia na zegarek zająć sie sobą i zrelaksować a nie ciągle czaić sie jak wąż w pomidorach. Jadąc na zakupy mamusia musi do mnie wracać szybciej niz raport sms od taty ‚budzi sie’. Kocham swoja mame i tak jak ona dla mnie chce wszystkiego co najlepsze to i ja chce tego dla niej. Dorośli mówią , zdrowe dziecko to szczęśliwe dziecko ,a ja mówię szczęśliwa mama to i szczęśliwe dziecko. Taki laktator ułatwil by mamie sprawę i pozwolił cieszyć sie macierzyństwem też tatusiowi. Może wspólna randka ?

  Z poważaniem Kornelka i jej super tata ❤ (ja jeszcze nie umiem pisać)

 39. Mleczko pić będzie Karolinka, która przyjdzie na świat za 2 tygodnie. Tak przynajmniej się z nami umówiła 🙂 Karolina to nie imię – to osobowość! 🙂 Każda jaką znam jest wyjątkowa, pomocna i niezawodna jak laktator LOVI 😉
  Ufamy, że #karmienie to nie problem 🙂

  Dzięki laktatorowi można zostawić dzidziusia pod opieką tatusia, wciąż mając pewność, że otrzyma ono najlepszy pokarm.
  W naszej wyprawce mamy już przygotowane buteleczki LOVI, które czekają na pyszne mleczko prosto „od producenta”.

 40. Chcę, aby to mleczko wypiła Lenka, która 26 maja skończy dokładnie miesiąc. Jej mama będzie pierwszy raz obchodzić Dzień Matki i byłby to dla niej idalny prezent. W tej chwili dziewczynki walczą o każdą kroplę, pożyczają laktator Lovi starszego typu i są bardzo dzielne. Bardzo przyda im się dodatkowe wsparcie od Lovi! Ja już karmię od prawie 8 miesięcy lecz doskonale pamiętam ciężkie początki i nieocenioną pomoc laktatora. Chcę, aby droga mleczna Lenki i jej mamy Kasi była lepsza, spokojniejsza i przepełniona miłością i mleczkiem.

 41. Mała Wielka Niewiadoma! Wszak tego się nie wie choć czasem się czuje! Mała Wielka Niewiadoma może być rumianą dziewczynką lub chłopczykiem o niebieskich oczach. Może lubić długie spanie lub woleć króciutkie „power nap-y”. Może mieć apetyt lub być niejadkiem. Jest tyle możliwości… Czyż to nie ekscytujące?! 😉

 42. Mleczko będzie dla mojej ukochanej córeczki ktora za 5 dni skończy 4 miesiące! Obie jesteśmy wielkimi fankami butelek i smoczkow dynamicznych LOVI ! Taki laktator baardzo ułatwiłby Nam funkcjonowanie 🙂

 43. Na moje mleczko z cycusia
  załapie się brzusio Franusia.
  Franio będzie bardzo zadowolony,
  bo jego brzusio mleczkiem napełniony.
  Buziaczek jego też uchachany,
  bo wiecznie przy cycusiu mamy.
  Ale mamusia czasem będzie wyjść musiała
  i Frania z tatą zostawiała.
  Aby rozłąki czas przeminął szybciutko,
  mleczko będzie musiał dostać prędziutko
  i wtedy tato z lodóweczki
  wyciągnie mleczka buteleczki.
  Troszkę podgrzeje i gotowe,
  Franuś dostanie to co zdrowe!
  A jak w tej lodówce się znajdzie sporo tego mleczka?
  Laktator Lovi Expert popracuje zdeczka
  i zapasik dla Frania zoorganizuje.
  Pstryk!Pstryk! I mleczko z cycusia wypompuje!
  Franio nawet nie zauważy,
  że mama „nie taka sama” z twarzy;-)

 44. Będąc szczera mam wiele znaków zapytania i jeszcze więcej niepewności co do opieki nad maleństwem. Z pewnością o większej części wiedzy i niezbędnych pomocy nie mam jeszcze zielonego pojęcia. Zaczynam swoją przygodę z macierzyństwem w tym roku, chciałabym ją zacząć w odpowiednim stylu i z odpowiednim sprzętem (mam na myśli m.in ten fantastyczny laktator 🙂 ). Mam nadzieję, że chociaż w jakiejś malutkiej części pomoże mi on w ogarnięciu tej ogromnej fali wiedzy, odpowiedzialności przed którą przyznam się, że trochę panikuje…a z pewnością i malutki Maks na którego czekamy doceni nasze starania ?

 45. Mleczko będzie przeznaczone dla mojego synka Jasia, z którym karmimy się już prawie 6 miesięcy ? Chociaż na początku wydawało mi się, że potrwa to znaczenie krócej tak teraz chciałabym by trwało jak najdłużej ???

 46. Jestem w drugiej ciąży i zamierzam dłużej karmić piersią niż mojego pierwszego synka Olka. Jeszcze nie jesteśmy pewni czy będzie to chłopak Wiktor czy dziewczynka Ala. Przy pierwszym dziecku przestałam karmić bo maluch miał skaze białkowa ale teraz nawet jeśli drugie będzie miało to samo i tak będę karmić piersia. Olek co chwile łapie przeziębienia, niewiem czy to wina krótkiego okresu karmienia piersią czy porostu efekt chodzenia do przedszkola.

 47. Mleczko odciągnięte laktatorem na pewno trafiłoby do naszej ukochanej Laurki,która ma się pojawić w lipcu.?Jeszcze nie wiemy,czy będzie z niej mały mlekoholik,ale jeśli wda się w rodziców to bez laktatora ani rusz. ❤️

 48. Mleczko będzie dla mojej wymarzonej i upragnionej córeczki, która na świat przyjdzie już za dwa miesiące ?
  Niestety tatuś nas porzucił (znudziło mu się życie rodzinne) dlatego kompletuje wyprawkę sama z bardzo niskim budżetem. Laktator wygrany tutaj będzie dla nas idealnym prezentem ?

 49. Z całą pewnością nasz synek, który ostatnie ostatnie tygodnie spędza w moim łonie…:) to nasze pierwsze dziecko i pierwszy wnuk moich rodzicow. Każdy objaw ciąży dla mnie jest nowością, chłone wiedzę na wszystkie możliwe sposoby-chce być przygotowana aby być mamą, którą sobie zawsze wyobrażałam. Karmienie piersią mnie zastanawia chociażby z tego wzgledu ze jestem dietetykiem-to dla mnie bardzo istotne. I mam wrażenie, że tak jak z racji mojego zawodu jest oceniany mój wygląd i stan w ciaży tak fakt karmienia piersią bedzie podlegał ocenie otoczenia – co dodatkowo stresuje. Rodzina już rozmyśla na temat wygladu Bruna, zainteresowań, dziadek już planuje budowe domku na drzewie a mąż po zobaczeniu testu ciążowego z radości zbudował piaskownice…;) mi spędza sen z powiek tyle pytań i jedno najważniejsze ” czy nie zawiodę??” ” czy będę mogła karmić”. Myśle, że laktator da mi ta pewność siebie i pozwoli ogarnaç sytuacje, o których czytam w ksiażkach. Być może moja wypowiedź wydaje się lamentem, flustracją czy tekstem naładowanym strachem, ale to raczej naturalne. Nataralne jest chcieć dobrze, naturalne jest się obawiać. Już niedlugo przytulę synka, popatrzę zamiast czuć jak wierzga nóżkami, usłysze jego głos. Co najważniejsze, tak jak dbam teraz aby dostarczyć mu cennych składników odżywczych odpowiednio się żywiąc, tak po narodzinach chce należycie go karmić, co ułatwi mi laktator expert.

 50. Mleczko odciagniete laktatorem LOVI wypije mój ukochany syneczek Ignacy??? To byłby wspaniały prezent!

 51. Bardzo źle wspominam nasze pierwsze dwa miesiące kp. Ból nie do wytrzymania, pot i łzy. Ilekroć miałam przystawić córkę do piersi „ona” jakby wiedziała, że za chwilkę będzie ssanie i w sekundzie odczuwalam taki gigantyczny ból, ze łzy same ciekły po policzku. Mąż był gotowy kilkakrotnie jechać w nocy po mm. Byłam twarda i mu na to nie pozwoliłam. Jestem z tego powodu bardzo z siebie dumna 🙂 W pierwszych chwilach pomocny jakże był laktator, małe zbawienie. Wprawdzie ręczny i pożyczony, ale był. Tym razem bym.się zdecydowała na elektryczny przynajmniej nie trzeba bedzie się tyle namachać ?

  Oczywiście laktator wspomoże mamusię i małą istotkę w brzuszku ❤

 52. Moje mleczko wypije…
  Ktoś, kto jest dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych.
  Ktoś, kto według praw medycyny nie powinien zaisnieć.
  Ktoś, kto przychodził do mnie 4 razy, ale bardzo szybko, nim jeszcze na dobre zagościł pod moim sercem, musiał wracać do Aniołków.
  Ktoś, o kim marzyłam.
  Ktoś, o kim marzenia lekarz kazał mi porzucić mówiąc, że nie zostanę już nigdy matką.
  Ktoś, za kim płakałam z tęsknoty po nocach mimo, że nawet jeszcze nie istniał.
  Ktoś, kto swoim pojawieniem się wprawił w cudowne osłupienie rodziców i lekarzy.
  Ktoś, kto zamieszkał pod moim sercem i wbrew wszystkiemu rósł, rósł, rósł…
  Ktoś, kto dziś doprowadza mnie swoimi kopniakami do wzruszenia.
  Ktoś, kto za dwa miesiące pojawi się na świecie.
  Ktoś, kto jest cudem.
  Ktoś – moja Córka Magdalenka.

 53. Mleko odciagnięte Expert laktatorem bedzie pił FIFI -najlepszy przyjaciel mojej miesiecznej córki. Fifi przyjdzie na swiat zaraz po Dniu Matki
  Chcę wygrać ten konkurs! Ten laktator jest dla mojej szwagierki!? a moja szwagierka to niezła twardzielka! Ma spuchniete nogi i rece, a pół ciązy spedzila w lazience. A kiedy w koncu synusia urodzi, nie chce mieć w cycach powodzi..
  W naszym domu LOVI jest juz znane ioddawna tu gosci, a szwagierka ciągle zazdrości. Gdyby i ona taki posiadała to śmiało z dzieckiem by męża zostawiala
  I dzieki LOVI dwie manuski poszlyby razem na zakupy po słodkie ciuszki?

  1. Mleko odciagnięte Expert laktatorem bedzie pił FIFI -najlepszy przyjaciel mojej miesiecznej córki. Fifi przyjdzie na swiat zaraz po Dniu Matki
   Chcę wygrać ten konkurs! Ten laktator jest dla mojej szwagierki!? a moja szwagierka to niezła twardzielka! Ma spuchniete nogi i rece, a pół ciązy spedzila w lazience. A kiedy w koncu synusia urodzi, nie chce mieć w cycach powodzi..
   W naszym domu LOVI jest juz znane ioddawna tu gosci, a szwagierka ciągle zazdrości. Gdyby i ona taki posiadała to śmiało z dzieckiem by męża zostawiala
   I dzieki LOVI dwie manuski poszlyby razem na zakupy po słodkie ciuszki?

 54. jeśli udałoby mi się wygrać laktator lovi to mleczko zapewne wypiłaby i moja córcia Tosia która ma aktualnie 15 miesięcy oraz 2 maleństwo rosnące w brzuszku, i które niedługo do nas dołączy 😉 a że jestem po 1 cc i przed 2 to wiem jak ciężko walczy się o laktacje po cc 🙁 jednakże wiem, że skoro przy córci się udało wygrać tą bitwę to i przy drugim maluszki nie chcę poddać się bez walki:) a jeśli po urodzeniu maleństwa córcia dalej będzie chciała pić mleczko wtedy mogłabym jej spokojnie ściągać i dawać w kubeczku 🙂 także kończąc moją wypowiedź byłabym szczęśliwa niezmiernie wygrywając laktator lovi 🙂

 55. Witam we wrześniu przyjdzie na świat Nasze trzecie dziecko Kinga bardzo chcę ją karmić piersią. Pierwsze krótko karmiłam tylko 3 tygodnie, drugie 3 miesiące. Bardzo przydałby się laktator na wyjątkowe sytuacje takie jak moje wyjście czy nawał mleka. Bardzo brakowało mi laktatora przy tamtych dzieciach.

 56. Może będzie trochę dziwnie, bo udział w konkursie biorę ja-ojciec, ale chciałbym podarować mojej żonie ten laktator, bo gada właśnie o nim od połowy ciąży. Mleko powedruje dla naszej 3-miesięcznej córki Zośki, a ja może w końcu zabiorę żonę do kina, a nie tylko na 15minut do spożywczaka po mleko!

 57. U nas mleko póki co pójdzie dla Zochy. ? Ma niecałe 3 miesiące, (za to włosy jak roczniak ?). Cycocholik jest z niej straszny, także byłoby super móc odciągnąć coś porządnym laktatorem, bez godzinnego siedzenia przy nim. ? Może w końcu udałoby się poczuć choć namiastke „wolności” i pójść z mężem do teatru. ???
  Poza tym myślę, że mleko odciagniete laktatorem trafi do naszych przyszłych dzieci, mamy już dwie cudne dziewuchy, ale myślimy może o piątce. O ile wcześniej nie wylądujemy w wariatkowie ?

 58. Mleczko wypijac będzie nasze 4 i pół kilo szczęścia, nasze 4 i pół kilo tęsknoty, nasze 4 i pół kilo radości. Wszystko w jednym. Wyczekane, wymarzone i bardzo absorbujące, ale przede wszystkim NASZE.

 59. Witam ☺ Mleczko będzie pił mój synek Szymek , który jest już ze mną ponad 4 miesiące. Nasze początki nie były łatwe ale współpraca z synkiem dawała mi wiele radości. Teraz mój synek jest mocno przywiązany do mamy jak i mama do synka ☺ Myślę że z takim laktatorem możemy miec jeszcze więcej pięknych chwil ☺

 60. Kto wypije ??
  Ano wypije Stas.
  Stas przyjdzie na swiat 1 lipca 2018 .
  Jest bardzo dlugo wyczekiwanym dzieckiem. Bedzie to nasze maleństwo numer 1.
  Na mlodego czeka juz cala wyprawka. Ma piekny wozek, kolorowe maskotki, biale łóżeczko czyciekawy projektor.
  Na Stasia czekaja tez kochajacy rodzice i triskliwe babcie. Ponieważ to 1 wnuk w jednej jak i drugiej rodzinie!
  Wiemy, ze czeka nas ogrom pracy ale rakze ogrom milosci, wiemy,ze bedzie mnóstwo ciezkich chwil,ale kazdy usmiech dziecka nam to wynagrodzi. Wierze,ze bedzie mi dane jak najdluzej karmic Stacha naturalnie.Laktator mam,reczny, czeka w razie potrzeby. Jednak wiem,ze jezeli uda sie wygrac ten, to obecny oddam potrzebujacej mamie.
  A wlasnego laktatora bedziemy uzywac na pewno,w końcu kazdej mamie nalezy sie wyjscie na kawe i ciacho a dziecia zostawic tatusiowi ? duzo tez podrozujemy, wiec odciaganie bedzie latwiejsze ?

 61. Swoją odpowiedzią bedę oryginalna. Już za ok tydzień pojawi się na świecie nasza córeczka Łucja. Niestety nie będzie mi dane aby długo nacieszyć się bliskością wynikającą z karmienia piersią. Z tej przyjemności będziemy mogły korzystać zaledwie miesiąc czasu. Powodem jest choroba a w zasadzie jej następstwo-powrot do zażywania lekarstw, które przedostaną się do mleka i moglyby zaszkodzić maleństwu. Na czas stosowania medykamentów będziemy skazane na mleczko w proszku i podawane w butelce. Wówczas laktator może okazać się wielkim wsparciem dla mnie, mogłabym odciągać nim zalegający w piersiach pokarm. Niestety mleko skażone nie posłuży naszej córeczce i zostanie wyrzucane. Nie martwimy się jednak i liczymy, że po kilku miesiącach znów będziemy mogły powrócić do karmienia piersią- tylko czy Łucja nie przyzwyczai się do butelki i/lub nie będzie potrafiła ssać. Jeśli by tak się zdarzyło to ponownie zbawienny okazałby się laktator. Mogłabym odciągać już pożywne i zdrowe mleko i podawać go swojej córeczce w butelce.

 62. Mleczko wypije oczywiście moja córeczka, która już nie może doczekać się przyjścia na świat ☺️

 63. Kto będzie pił mleczko odciągnięte? Oczywiście, że syn Kubuś! Innych kandydatów póki co nie widzę – mąż pewnie by wolał takie z „oryginalnego opakowania”, jeszcze nie odciągnięte <3 xD

 64. Mleczko wypije mała Alicja, ktora wprost od piersi nie chce być zabierana. Mama pomimo to ma problem z ilością produkowanego pokarmu i musi ściągać ręcznie w nocy:) lovi laktator byłby zbawieniem w tym przypadku

 65. Pewien mały Tosiek, wiecznie uśmiechnięty,
  Pije codzień mleczko, bez żadnej zachęty
  Smakuje mu najlepiej takie wprost od mamy
  Oh, maleńki smyku, jak My Cię kochamy!

 66. Mleczko wypije mój synek Ignaś.
  Co prawda ma już 3 miesiące, ale nie zamierzam odpuszczać z karmieniem maminym mlekiem, poza tym Ignaś by mi na to nie pozwolił, bo jest od niego uzależniony. Uwielbiam jak przytula się do mnie i słodko zasypia. Dzięki laktatorowi będę mogła wyjść z mężem na randkę a dla maluszka zostawić to co dla niego najlepsze!;)

 67. Za 3 miesiące na świat przyjdzie nasze drugie szczęście które bardzo bym chciała karmić naturalne ? ponieważ z pierwszą córcia mieliśmy z tym duży problem.

  1. Moje płynne złoto czyli mleczko, które jest tak cenne dla niemowlęcia będzie piła moja córeczka Julcia. Niedługo sie zobaczymy i mam nadzieję, że będzie nam dane przeżyć wspólnie przygodę z karmieniem naturalnym 🙂 Mój pierwszy synek był niestety przez alergie i moją niewiedzę krótko karmiony ale tym razem się nie poddamy i córeczka będzie jadła moje mleczko tak długo jak będzie tego potrzebowała 🙂 Powiem również, że z firmą lovi przeżyliśmy pierwsze uroki macierzyństwa i jesteśmy jej wierni szkoda, ze nie zdecydowalam sie w pierwszej ciąży na laktator tej firmy gdyż z moimi poprzednimi mam traumę do dzisiaj. Mam nadzieję, że uda nam się go przetestowac bo tego czy się sprawdzi jestem pewna 🙂

  2. Mleczko piła by Emilka nasza przygoda z karmieniem trwa juz 3 i pol miesiaca niestety z takich a nie innych przyczyn musze odciagac mleko do butelki i szczerze ten laktator ulatwil by mi zycie 😀

 68. Mleczko będzie pił Nasz Kochany synek który przyjdzie na świat już pod koniec maja?.Bardzo bym chciała żeby przy drugim synku karmienie piersią to nie był problem,ten rewelacyjny elektryczny laktator LOVI EXPERT napewno bardzo by Nam pomógł bo chce karmić mojego Synka MIŁOŚCIĄ??❤

 69. Kto będzie pić mleczko? Moja malusia Matylda ? wlasnie zaczynamy wspólną 6dobe na tym świecie. Matylda ma ogromny zapał by być przy piersi, a ja chciałbym podarować jej to co mam najlepszego dla niej. Malusia przyszła na świat po okropnym cc, wiec pokarmu na początek też nie było. Robimy wspólnie wszystko co możemy bo laktacja ruszyła i taki laktator na pewno by nam bardzo pomógł ?

 70. Karmienie piersią to druga bardzo ważna istota zaraz po urodzeniu dziecka. Niestety natura czasem płata figle i nie jest przewidywalna. Nie zawsze jest tak,jak sobie zaplanujemy. Urodzimy wyczekane dzieciątko,podadzą nam je,by przywitać się, położą na klatce piersiowej,by poprzytulać się, zapoznać i dać eliksir życia-mleko mamy prosto z piersi. Magia sama w sobie,cenny,nie do opisania czas.
  Niestety realia czasem są inne. Mnie osobiście natura psikusa sprawiła i bardzo niespodziewanie urodziłam synka w 33 TC przez CC. Zaraz po tym zabrali go do inkubatora i wywieźli na salę dla wcześniaków. Ja dopiero na drugi dzień mogłam przywitać synka, poznać go przez inkubator. Emocje strasznie ,stresujące i rozpoczęła się walka o życiodajny płyn-mleko matki. Wierzyłam,że pomoże mojemu synkowi dojść do siebie,da mu siłę do życia. Laktator pożyczyłam od koleżanki. Niestety nie jest on pierwszych lotów,ale coś tam ściąga. Walczymy dalej, bo synek ma już 3 miesiące i potrzebuje coraz więcej mleczka. Dlatego nowy laktator byłby zbawieniem dla moich piersi,mojego samopoczucia. Wierzę,że nowy sprzęt pozwoli rozbujać laktację na tyle,by synek się najadał do syta. Dodatkowo przydałby się,gdy jeździmy na działkę,czy do lasu możliwość ręcznego ściągnięcia mleczka jest super zaletą,która mój obecny pożyczony laktator nie ma. Mogłabym na bieżąco ściągnąć mleczko i podać synkowi????

 71. Za miesiąc będzie z nami nasz synek Kacperek.☺to właśnie On wypije mleczko ściągnięte laktatorem EXPERT. Mamy nadzieję ze nie będzie problemu z karmieniem…A jeśli owy problem sie pojawi na pomoc przybędzie nam laktator EXPERT A wtedy karmienie stanie się z pewnością łatwiejsze dzięki
  niemu ☺

 72. Jeszcze miesiąc i na świat przyjdzie nasz synek Kacperek ☺to właśnie on wypije mleczko ściągnięte laktatorem EXPERT☺mamy nadzieję że nie będziemy mieli problemu z karmienie A jeśli pojawia się przeszkody z pewnością na pomoc przybędzie laktator który być może uda nam sie wygrać☺

 73. Mleczko będzie pił ktoś zupełnie wyjątkowy:
  -zapach jego skóry piękniejszy niż perfumy Chanel no 5
  -ciepło jego ciała grzejące bardziej niż puchowa kołdra
  -miękkość jego skóry delikatniejsza niż kaszmirowy sweter
  -jego uśmiech rozbrajający bardziej niż najśmieszniejsza komedia
  -oglądanie jego kroków milowych budzące więcej emocji niż igrzyska olimpijskie
  -dialogi z nim ciekawsze niż serial z największą oglądalnością
  -jego piski lepsze niż opera na którą dawno wyprzedano bilety
  -plamy z jedzenia na jego ubraniach więcej warte niż dzieła sztuki współczesnej
  -układa mi włosy lepiej niż fryzjer gwiazd
  -„paca” mnie swoimi rękami lepiej niż najlepszy masażysta
  -dojadanie posiłków po nim niczym wizyta w restauracji z 5 gwiazdkami Michelin’a
  -spacery z nim do ZOO są jak wycieczka na safari
  -jego kąpiele to jak występ w deszczowej piosence
  -jest moim najwierniejszym stylistą, dyskwalifikuje ciuchy z mojej szafy naznaczając je burakiem
  -jest najwytrwalszym budzikiem
  -błysk w jego oczach więcej wart niż błysk najdroższego brylantu na świecie,
  -maseczka z jego drugiego śniadania na mej twarzy cieszy bardziej niż wizyta w SPA
  -noszenie jego na rękach to jak trening siłowy,
  Jest taki malutki a tak wiele mi daje!
  Mój synek Marcel!
  DLATEGO JA CHCĘ MU DAĆ NAJLEPSZE CO MAM-eliksir miłości- moje mleko!
  Laktator mi to umożliwi gdziekolwiek będę i cokolwiek będę robiła.

 74. Filip to mały mężczyzna, miłośnik biustów 🙂 jak tylko może, podejrzliwym wzrokiem zerka na „bufety” cioć i babć, kiedy jest pod ich opieką.
  Jednak gdy okazuje się, że jest po godzinach otwarcia wyżej wymienionych, bardzo dobitnie wyraża swoje niezadowolenie 🙂
  Ten „merc” wśród laktatorów pomoże mlekopijcy oraz jego Mamie ( w tej osobie Ja, mama Kasia:) ) ja oddalenie się od dziecka na więcej niz 2,5 3 godziny.
  O Mommy, Ty wiesz, co to znaczy, co można zrobić w CZTERY ( boje się pomyśleć więcej :)) godziny?!
  Widzę siebie wszęęędzie!

 75. Mleko mamy oczywiście wciągnie a nie wypije jak dama oczywiscie masza cudowna Weronika???. Nasza dama ma mega wymagania od początku, ciężki jest żywot matki przy tej Damie, ponieważ najmniejsza istota w domu juz od początku jest takim leniuszkiem że z piersi pić nie planuje, i tu wkracza mama która dzielnie odciąga mleko dla gwiazdy ale mamuska chętnie skorzysta z pomocy laktatora lovi ?
  Pozdrawiamy mamuśka i Gwiazda Weronika która ma 7 tygodni ?

 76. Już za momencik na świecie pojawi się nasza wymarzona córeczka Matylda. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać chwili, kiedy nasze Maleństwo postanowi przyjść na świat. Chcemy jej dać to co najlepsze i najbardziej wartościowe czyli naszą miłość, zaangażowanie no i oczywiście mleko mamy! Świeżo upieczonym rodzicom przyda się jednak trochę wsparcia w postaci laktatora elektrycznego Lovi Expert. Z taką pomocą nasza mleczna droga to będzie sama przyjemność, karmienie to nie problem!

 77. Mleczko odciągnięte laktatorem LOVI wypije moja pierwsza córeczka Livia która przyjdzie na świat w lipcu.

 78. Mój synek od niemalże 5-ciu lat był moim oczkiem w głowie, moim najdoskonalszym cudem świata, któremu poświęcałam każdą wolną minutę czasu wokół, którego kręcił się mój cały świat…Kiedy kilka dni temu na świecie pojawiła się jego młodsza siostrzyczka byłam zalaną falą obaw nie tylko o to jak sobie poradzimy, ale czy będę w stanie karmić ją swoim mleczkiem. Czy sytuacja sprzed pięciu lat się powtórzy i zakończę karmienie po niecałym tygodniu cierpień, wyrzeczeń i tysiąca bezskutecznych prób pobudzenia laktacji ? Czy miłość, która wypełnia moje matczyne serce będzie wstanie sprawić, że pokarm lał się będzie strumieniem? I stała się rzecz niezwykła, pokarm pojawił się w moich piersiach po trzech dniach od porodu, niewiele bo niewiele, ale ważne, że jest! Teraz wszystko jest w moich rękach, by pokarm ten utrzymać i sprawić by go było więcej, więcej i więcej…;) Pomagają rady położnej, doradczyni laktacyjnej, jednak dobija mnie konieczność katowania się ręcznym laktatorem – po prawie pół godzinnym maratonie wymachiwania rękami odciągam zaledwie 2-3 ml! Toż to cios poniżej pasa! Tak bardzo bym chciała mieć przy piersi prawdziwego EKSPERTA od pobudzania laktacji…laktator LOVI, dzięki któremu odciągnęłabym tyle mleka ile pomieściłby brzuszek córeczki Laury (a może nawet i więcej:))! Chciałabym dać mu szansę, by nasza przygoda z karmieniem nie skończyła się zbyt szynko – marzy mi się, by karmić córkę, aż do ukończenia 2 roku życia :)) Mnóstwo razy przed narodzinami córki obiecywałam sobie, że tym razem nie poddam się tak łatwo, że wynajdę sposób, by mleczka nigdy nie zabrakło w moich piersiach. Przy dwójce dzieci ciężko jest znaleźć czas na długie masaże piersi i użycie ręcznego laktatora. Z LOVI EXPERT karmienie to nie problem, bo laktator w mig rozłożyłabym i mleczko błyskawicznie odciągnęłabym! Wszędzie gdzie bym go zabrała, wszędzie byłby moim wiernym kompanem przy karmieniu córeczki. Na razie to tylko plany i marzenia…ale podobno marzenia się spełniają 🙂

 79. Mleczko, które odciągnę laktatorem EXPERT wypije maleństwo, które wkrótce pojawi się na świecie. I choć brzmi to banalnie i jest to kolejna powtarzająca się odpowiedź wśród komentarzy konkursowych to piszę to ze łzami w oczach. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży a było to 8 miesięcy temu, była to
  najpiękniejsza i najsłodsza chwila w życiu, chwilowe zawieszenie w czasie…
  Jest to uczucie, którego nie da się opisać. Za nami lata nieudanych starań, straconych szans i nadziei… i wtedy po kolejnych bolesnych diagnozach, że szanse są naprawdę niewielkie staje się cud. Dla mnie mój aktualnie 8 miesiąc ciąży to naprawdę cud.
  Początek macierzyństwa to fascynujące wyzwanie, któremu chciałabym podołać. To magiczny czas, który da mi wiele ciekawych przeżyć i nowych doświadczeń, które przyjdą z całym morzem nieskończonej miłości…A karmienie przyniesie szczęście i radość dodatkowo wzbogacając każdy dzień z naszym cudem – maluszkiem. W to wierzę…

 80. Mleczko odciągniętę z laktatora wypiją wiecznie głodne – Tosia i Zosia – moje córunie bliżniaczki, mające niespełna 3 miesiące:)

 81. Mleczko odciągniętę z laktatora wypiją wiecznie głodne – Tosia i Zosia – moje córunie bliżniaczki, mające niespełna 3 miesiące:)

 82. Mleczko będzie pił Nasz Kochany synek który przyjdzie na świat już pod koniec maja?.Bardzo bym chciała żeby przy drugim synku karmienie to nie był problem,ten rewelacyjny elektryczny laktator LOVI EXPERT napewno bardzo by Nam pomógł bo chce karmić go przede wszystkim Miłością!☺?❤

 83. Mleczko wypije Marcelek, który będzie z Nami za 2 miesiące. Karmienie piersią jest wspaniałym doświadczeniem dla Mamy, a mleko Mamy najlepsze dla Maluszka ❤ laktator jest idealnym rozwiązanie. Dzięki niemu karmienie nie jest problemem i Tatuś może również cieszyć sie tymi chwilami ??

 84. Mleczko odciągnięte laktatorem EXPERT będzie piła moja córeczka Malinka. Cudownie będzie patrzeć jak także tatuś ma możliwość karmić małą tym co jest dla niej najlepsze, a więź jaka będzie mogła się między nimi wytworzyć, mam nadzieję że zaowocuje piękną relacją. Na pewno byłby to najpiękniejszy prezent na dzień matki jaki mogłabym sobie wymarzyć.

 85. Mleczko wypije jeszcze nie nagrodzona Zuzia :* super nagroda zwłaszcza ze nie wszystkich stać na takie cudo ?

 86. Moje mleczko wypije malutki Ksawery który ma już całe 7 dni życia.Ach jak by nam się przydał taki laktatorek w tym nawale pokarmu .

 87. Moje pyszne mleczko odciągnięte laktatorem EXPERT wypije mały robaczek, który niespodziewanie pojawił się w mamy brzuszku, a widać, że bardzo zachłanny bo nawet starszemu (rocznemu bratu) nie chce oddać mleka ( ale to chyba jakaś zmowa, bo starszy brat od kąt robaczek się pojawił po prostu zastrajkował i nie chce mleczka z cycusia tylko parę kropel odciągnięte laktatorem wypije z kubeczka, a choć mama się troi i dwoi to więcej nie uciągnie starym laktatorem). Więc mały prezent na dzień mamy dla mnie,dla spokoju ducha, bo tym ekspertem podobno cuda można zdziałać( a po cc na pewno cuda będą spełnieniem marzeń) i dla starszego syna na dzień dziecka, by mama ekspertem wyczarowała więcej mleczka i syn nie musiał pić hipoalergicznej mieszanki,za którą niestety nie przepada, a na wszystkie inne jest uczulony niestety.

 88. Mleczko wypije nasza Księżniczka Iga Blanka ❤ma 10 tygodni.
  Karmienie jest cudowną przygodą. wspaniałą relacją między dzieckiem a matką
  U nas niestety właśnie zaczął się kryzys laktacyjny i piękno karmienia piersią zamienilo sie w walkę: o pokarm, o to by Iga choc na chwilę zassala pierś etc
  Bardzo zalezy mi na karmieniu piersią -chce coreczce dac to co najlepsze a dobry laktator w tej sytuacji będzie ogromnym wsparciem i pomocą…

 89. Mleczko wypije słodka Oliwka, której Mama często wychodzi na całodniowe szkolenia i potrzebuje zapewnić swojej Kruszynce tylko to co najlepsze pod swoją nieobecność <3

 90. Pij mleko będziesz wielki ! – któż nie zna tego przysłowia !
  Pij mleko z piersi a będziesz gigantem ! – myśli każda mama o swym dziecku !

  Już za kilkanaście dni na świecie pojawi się mała Hania, która będzie najlepszym prezentem na dzień matki ! Pogłaskałam ją teraz po przyszku i pytam „kto będzie pił mleczko odciągnięte laktatorem EXPERT ?” – a ona? zasadziła mi takiego kopniaka, że myślałam iż przebije się przez skórę w mym brzuchu. Więc bezwzględnie to moja córcia będzie pić to mleczko a ja mam nadzieję trwać długo w mlecznej przygodzie dzięki wygraniu tego laktatora (bo niestety pierwszego synka karmiłam krótko, z pełnią łez i goryczy , bez wsparcia i porad…. do dziś nie umiem przełknąć tej czary goryczy ).

  Karmienie piersią to cud największy w świecie,
  który daje siłę i chęci każdej mamie – kobiecie !
  Chociaż trud karmienia jest duży, są różne powikłania,
  to istnieją już nowoczesne, jak ten lakator rozwiązania!
  Brak pokarmu, zastoje, bóle piersi czy inne problemy,
  rozwiązać dzięki wygraniu tego sprzetu właśnie możemy !
  Za kilkanaście dni stanę przed nowym wyzwaniem matki,
  i zdarzyć się mogą wtenczas różne przypadki !
  W oczach mam łzy, bo nie chcę powtórki z poprzedniego karmienia
  chcę by tym razem spełniły się moje o długim karmieniu marzenia!
  Dlatego wzywam laktator EXPERT na pomoc i oczekuję ratunku,
  by pomagał mi codziennie i dał wsparcie w moim wizerunku !
  By dzięki niemu mogłam karmić piersią swoją córeczkę,
  taką małą kruszynkę i najpiękniejszą dla mnie laleczkę !

  Chcę widzieć podczas karmienia piersią jej wzrok we mnie zapatrzony,
  chcę wiedzieć podczas karmienia jej uśmiech tak zamarzony,
  chcę tulić ją w ramiona i mieć MOC karmienia piersią codziennie,
  dawać jej z mlekiem matki wszystko co najlepsze niezmiennie !

  Dlatego dziś rzucam wyzwanie, i idę z resztą konkursowiczek na pojedynek,
  toczę batalię słów, by wygrać ten laktator i mieć stos zadowolonych minek !
  Chcę jego pomocy, chcę jego wsparcia, chcę od niego mocy otuchy
  chcę karmić piersią z przyjemnością a nie płakać w poduchy !
  Czy pomożesz i wręczyć mi to cudo? Z nim karmić długo piersią na pewno mi się uda ! Pozdrawiam Edyta Wiśniewska

 91. Mleczko odciągnięte laktatorem EXPERT wypije mały expert w ssaniu piersi mamusi. Mikołajek od urodzenia lubuję się w mleczku mamusi i gardzi sztucznymi mieszankami. Chłopak wie co dobre 🙂 Mój mlekopijca je mleczko z piesi już prawie 8 miesięcy i będziemy dążyć do samo-odstawienia.

 92. Mleczko wypije moja trzecia już pociecha Martusia albo Kubuś 🙂 , która pojawi się pod koniec czerwca – wyczekiwana i wymodlona po dwóch stratach w poprzednim roku [*]

 93. Będę mama pierwszy raz!!!
  Już niedługo przyjdzie czas,
  Gdy zobaczę swego syna, cieszy sie już ma rodzina…
  To 40-sty tydzień ciąży.
  Mały Książe w brzuszku krąży.
  Kopie bije i uderza, a mój mężuś nie dowierza…
  Jestem często LOVI z Wami
  ze smoczkami, butelkami.
  Tylko tego mi brakuje
  może ktoś mnie uratuje
  i Laktator wygram Wasz?
  Chyba to najlepszy czas.

 94. Naszej malutkiej Liliance, która ma przyjść na świat z początkiem września. Która kochamy już teraz bezwarunkowo 🙂 nasze malutkie serduszko było wyczekiwane długi czas,aż się udało:-) jak będzie już z nami to będzie największe szczęście i najpiękniejszy prezent jaki moglibyśmy zapragnąć 🙂

 95. A moje mleczko wypije Zofia 🙂 Zofia która już niebem będzie z nami, robimy wielkie odliczanie i nie możemy się doczekać kiedy zobaczymy naszego malutkiego wstydziocha, na żadnym badaniu nie dała zrobić sobie zdjęcia ani 3D, ani 2 D jej maleńkie rączki sprytnie zakryły buźkę. A jak już mała zmieni dietę pewnie będzie następny poTomek chętny matczynego mleczka 😀

  1. Kto wypije mleczko? Mleczko wypije Franio 🙂 wielki baby boom nastąpi w sierpniu! Franek będzie naszym rodzynkiem, na którego oprócz szczęśliwych rodziców czekają 3 siostry. Agatka lat 6 karmiona piersią miesiąc oraz bliźniaczki Zuzia i Hania lat 4 karmione piersią 6mcy. Nigdy nie używałam laktatora. Jednak teraz batdzo chciałabym wydłużyć naszą mleczną drogę- laktator bardzo więc się nam przyda 🙂

  2. Mleczko odciagniete z laktatora będzie pił mieszkaniec lub mieszkanka mojego brzuszka który przyjdzie na świat w listopadzie. Ze starszym synkiem niestety nie udało nam się długo karmic piersią więc mam nadzieję że wygrana w konkursie pomoże w trudnych początkach przy drugim dziecku.

 96. Love milk! Milk jest w imieniu mojej córeczki. Emilka urodzi się w lipcu i już wiem, że ma ochotę na mleczko odciągnięte laktatorem LOVI!

 97. Chętny na mleczko już mocno kopie w brzuch, bo wie, że czeka go niezwykła przygoda ? Będzie nim mały Aleksander, pierwszy syn rodziców i pierwszy brat starszej zaledwie 1,5 roku Zuzy ? Całą trójką bardzo czekamy na jego przybycie, choć jako mama jednocześnie najbardziej boję się karmienia…Chciałabym aby cały proces od urodzenia (niestety już planowo przez CC) przebiegł możliwie bezproblemowo i wierzę, że z tak profesjonalnym laktatorem byłoby to możliwe. W końcu Zuza musiała nieźle walczyć o swój pokarm, więc oby jej brat miał łatwiejszy strat ? Bo przecież co, jeśli nie spokój będzie dla nas niedługo najważniejsze ?

 98. Mleczko wypije nasz drugi dzidziuś, którego przywitamy na świecie w grudniu?Jest to wymarzony laktator, który na pewno ułatwi nam życie i karmienie?

 99. Mleczko odciagniete laktatorem Lovi wypije mój kochany już jutro 3tygodniowy synek! Uwielbia pić mlesio mógłby robić to dniami i nocami czy śpi czy nie śpi.
  Poza tym mój mąż również uwielbia mamine mleczko i chętnie by się załapał na kieliszek mleczka hihi
  A to nie koniec… Bo w planach ma on 7 dzieci A wszystkie wróżby mówią że na 2 dzieci się nie skończy tak więc sprzęt musi być trwały i przekazywany z rodzeństwa na rodzeństwo 😉
  Niech mleczko z Lovi będzie z nami! 😉

 100. Mleczko wypije trzymiesięczna Oliwka:) a z racji tego że mam dużo mleczka muszę nocą odciągać i mrozić a mój laktator ręczny jest słabiutki i zajmuje mi odciąganie dużo czasu( Oliwcia od pierwszych dni przesypia 10 godzin nocą). Laktator bardzo mi się przyda bo już staramy się o kompana do zabaw dla Niej 🙂 pozdrawiamy wszystkie karmiące mamy 🙂

 101. Kto wypije?
  Wypije Maja.
  Jeszcze się co prawda nie urodziła, ale już bardzo się niecierpliwi i chce być z nami.
  Zostałam w ciąży mlekofanką, więc podejrzewam, że mojej Córeczki nie będzie trzeba namawiać do mleka;) Laktator moze nam tylko uprzyjemnic nasza wspólna drogę mleczna. ❤️

 102. Mleczko wypije mój mały mleczkoholik Wojtuś 🙂 Bez mleczka nie da rady wytrzymać 2h. Mleczko to jego miłość i wywołuje najmleczkowniejszy uśmiech świata. Z laktatorem nawet po powrocie do pracy mój 6miesięczny bąbel będzie mógł dalej przebywać w mleczkowej krainie 🙂

 103. Mleczko wypije moj synek Kubuś, ktory ma 13 dni. Jest malutki i musi duzo jesc aby przybrac na wadze. Wiec aby tatus mogl karmic synka potrzebujemy takiego super laktatora.

 104. Kto wypije mleczko?Moja pierwsza wyczekiwana Córeczka Oliwia która przychodzi na świat 1 sierpnia. Bardzo zależy mi na tym by karmić piersią, wiem ile to korzyści dla dziecka, więc karmienie piersią to priorytet.
  Cała ciążę zdrowo się odżywiam, i mam nadzieje ze z pokarmem nie będzie problemu.
  Kontakt z dzieckiem podczas karmienia piersią to na pewno doświadczenie bezcenne, po za tym dzięki temu dziecko nabywa odporności.

 105. My mieliśmy to szczęście że wygrałam laktator lovi i pisząc ten post właśnie osiąga się mleczko:). Przyznam że myslalam o nim jako – na zapas jednak życie zweryfikowalo że karmienie nie wygląda tak pięknie jak w reklamach mimo że kilka razy udało mi się przystawic Franusia do piersi i był to jeden z piękniejszych momentów to od samego początku nie jest łatwo. Gdyby nie wygrana „na zapas” to pewnie już dawno zrezygnowalabym z karmienia swoim mlekiem a przecież to jest mojemu małemu Cypiskowi- rabusiowi miłości najbardziej potrzebne. Wiec z całego serca dziękuję za wygrana<3. Dziś walczę o laktator dla siostry która właśnie zaczyna rodzić:* <3

 106. Kto wypije mleczko?Moja pierwsza wyczekiwana Córeczka która przychodzi na świat 1 sierpnia. Bardzo zależy mi na tym by karmić piersią, wiem ile to korzyści dla dziecka, więc karmienie piersią to priorytet.
  Cała ciążę zdrowo się odżywiam, i mam nadzieje ze z pokarmem nie będzie problemu.
  Kontakt z dzieckiem podczas karmienia piersią to na pewno doświadczenie bezcenne, po za tym dzięki temu dziecko nabywa odporności.

 107. Kto dziś wypije mleczko mamy?
  To będzie uczta dla małej damy!
  Rano i wieczór a nawet w południe,
  Oh jak to mleczko smakuje cudnie!
  Pragnienie ugasi, głód zaspokoi,
  A czasem nawet smutek ukoi.
  Dlatego mleczko w gotowości czeka,
  Mama z jego podaniem nigdy już nie zwleka.
  A gdy czasem z domu wyjść potrzebuje,
  Powrotem na karmienie już się nie stresuje.
  Bo wie że Laktatator EXPERT jej w tym dopomoże
  I mleczko jej będzie o każdej porze.
  By Julka nie czuła się rozczarowana,
  Gdy w domu przez tatę będzie pilnowana.

 108. Kto dziś wypije mleczko mamy?
  To będzie uczta dla małej damy!
  Rano i wieczór a nawet w południe,
  Oh jak to mleczko smakuje cudnie!
  Pragnienie ugasi, głód zaspokoi,
  A czasem nawet smutek ukoi.
  Dlatego mleczko w gotowości czeka,
  Mama z jego podaniem nigdy już nie zwleka.
  A gdy czasem z domu wyjść potrzebuje,
  Powrotem na karmienie już się nie stresuje.
  Bo wie że Laktatator EXPERT jej w tym dopomoże
  I mleczko będzie o każdej porze.
  By Julka nie czuła się rozczarowana,
  Gdy w domu przez tatę będzie pilnowana.

 109. Moje mleczko wypije Darek ?❤ nasz pierworodny synek przyjdzie na świat na koniec czerwca, więc już wyczekujemy z radością ?

 110. Wiele lat się o mnie starali,
  I gdy już nie dowierzali,
  Pojawiłam się skąd? Z nieba,
  A gdyby ktoś nie wiedział,
  To bocian mnie zrzucił,
  Bezpośrednio do brzuszka Mamusi,
  Radość po dziś dzień trwa,
  Bo Oleńka się pojawiła <3,
  Przy tak Malutkiej Postaci,
  Każdy się bogaci,
  Babcia chodzi po obłoczkach,
  Dziadziusiowi z buzi nie schodzi smile,
  A Tatuś Mój Kochany od pierwszego dnia jest we mnie zakochany,
  Mamusia natomiast sobie wymyśliła,
  Że przez żołądek do serca mego trafiła,
  W tej tajnej misji pomoże Jej Expert,
  Bo chwalą go wszyscy i na wsi i w mieście,
  Gdyż on wie jak wpłynąć na mamy pierś,
  By krainą mleka wypełniła się a ,że Mamusia i Tatuś mnie bardzo Kochają,
  To laktator lovi mi właśnie wygrywają 🙂

 111. Mleczko wypije ten, kto je naważył:-p w naszym przypadku, będzie to Kubuś, nasz wystarany i długo wyczekiwany skarb. ❤

 112. Nasluchalam sie roznych historii i naczytalam wiele opinii, ale wiem jedno – bede walczyc o laktacje wszelkimi sposobami i nie odpuszcze. Mleczko bedzie pil moj synus Dominik, ktory ma przyjsc na swiat na poczatku czerwca. Odliczanie rozpoczete:) Jesli los splata nam figla, to razem z coreczka bedziemy walczyc o moje mleko, bo uwazam, ze mimo wszystko – WARTO 🙂

 113. Mleczko odciągnięte laktatorem Lovi Expert będzie spijał mały Nikoś, mój synek który przyszedł na świat 5 maja w 33 tygodniu. Obecnie przebywy w szpitalu i walczymy o to by jadł samodzielnie, nie przez sondę jak dotycchczas. Mój mały słoń trąbalski jak go tu zwą pielęgniarki i położne dzielnie walczy. A ja walcze o to by mój pokarm mu wystarczał, pomaga mi w tym szpitalny sprzęt. Boje się jednak że nie poradność przy jedzeniu z piersi i przyzwyczajenie do butelki z którą powoli się oswaja mu pozostanie, a laktator będzie moim nierozłacznym towarzyszem, a taki przydałby mi się w domku. Ja będę miała pewność żeNikoś distaje to co najlepsze, a on będzie najedzony?

 114. Mleczko wypije moja najbardziej dzielna córka Natalia, która przyszła na świat o 9 tygodni za wcześnie z powodu odklejającego się łożyska. A pomimo wielu przeciwności losu, dzielnie walczyła o kazdy samodzielny oddech, mniejszą ilość rurek i aparatury. Obecnie, po 11 dniach od porodu podejmuje wszystkie czynności prócz samodzielnego jedzenia mego pokarmu, gdyż dopiero po mailu zaczynamy wykształcac odruch ssania. A jest tak wielkim lasuchem, że już teraz je tylko mleko mamy (za pomocą sondy) w ilości 30 ml co 3 godziny 🙂 na prawdę wielki z niej wojownik! :-*

 115. Laktator Lovi EXPERT będzie odciągał mleczko dla 6-cio tygodniowego, tłuścioszka Filipka, który nie potrafi wytrzymać 2 godzin bez jedzenia, a mama też chce mieć czasem wychodne ? ?

 116. Ten cudowny trunek, który udałoby mi się odciągnąć tym wspaniałym urządzeniem, wypiłaby jej wysokość Zosia;) A w dopijaniu zapewne pomogłaby jej starsza siostrzyczka Emilia, która z wielką chęcią od samego początku dzieli się mleczkiem mamy.

 117. Wiele lat się o mnie starali,
  I gdy już nie dowierzali,
  Pojawiłam się wprost z nieba,
  A gdyby ktoś nie wiedział,
  To bocian mnie zrzucił,
  Wprost do brzuszka Mamusi,
  Radość po dziś dzień trwa,
  Bo Oleńka się pojawiła <3,
  Przy tak Malutkiej Postaci,
  Każdy się bogaci,
  Babcia chodzi po obłoczkach,
  Dziadkowi z buzi nie schodzi smile,
  A Tatuś Mój Kochany od pierwszego dnia jest we mnie Zakochany,
  Mamusia natomiast sobie wymyśliła,
  Że przez żołądek do serca mego trafiła,
  W tej tajnej misji pomoże Jej Expert,
  Bo chwalą go wszyscy i na wsi i w mieście,
  Gdyż on wie jak wpłynąć na Mamy pierś,
  By krainą mleka wypełniła się a,
  że Mamcia i Tatuś mnie bardzo Kochają,
  To laktator lovi mi właśnie załatwiają <3

 118. Mleczko odciagniete przez laktator lovi wypije mój 3 skarb Szymon. Obecnie ma prawie 8 miesięcy i cały czas je cycusia. 🙂 napewno się przyda kiedy mama zdecyduje się aby wyłonić się z domu i pójść do ludzi 🙂

 119. Mleczko wypije nasze drugie dziecko, które dopiero przyjdzie na świat. Być może będzie to Michasia, a być może Robercik. może maluszek podzieli się też z braciszkiem Rafalkiem który będzie miał 2 latka, a którego niestety nie bylo mu dane karmić piersią. Pragnę karmić piersią jak nikt inny i przyda się każda pomóc w poruszaniu laktacji ?

  1. Mleczko wypije moja Kochana Mała córeczka, która już jest z nami. Jest to aniołek, który czasami musi rozstać się z mamusią, bo dalej studiuje i wtedy bardzo chciałabym, aby dostawała to co najlepsze.

 120. Wypije nasze upragnione od 2,5 roku dziecko. Na koniec sierpnia urodzi się syn Aleksander i pomimo panicznego lęku przed porodem to nie mogę się doczekać. Mam nadzieje że uda mi się karmić piersią.

 121. Mleczko ściągnięte tym wspaniałym laktatorem wypije Marcelinka moja wspaniała córeczka która właśnie dziś kończy 14 miesięcy i nadal pokarm mamy jest podstawą w codsiennym jadłospisie. Chciałabym wrócić do pracy a zarazem nie chcę kończyć naszej mlecznej przygody bo widzę i czuję jak moja córeczka uwielbia nasze wspólne chwilę spędzone podczas karmienia ten laktator przydałby nam się bardzo ponieważ mamy tylko jakiś zwykły ręczny którym bardzo ciężko mam odciągnąć pokarm. Pomimo ciężkiego porodu który zakończył się cesaeskim cięciem, strasznym bólem podczas nawału pokarmu który prawie skończył się zapaleniem piersi oraz późniejszymi problemami laktacyjnymi nie poddałam się karmiłam, karmię i zamierzam karmić moje dziecko jak najdłużej bo wiem że daje mojej córeczce to co najlepsze, najzdrowsze i najsmaczniejsze. Staram się z mężem o drugie dziecko i bardzo chciałbym również karmić je piersią ponieważ to są cudowne chwilę o które warto walczyć nawet gdy jest to walka o jedną kroplę mleka.

 122. U Nas mleczko wypije Domiś – mam już 3 miesiące i mamusia chciałaby zacząć ściągać pokarm żeby tata też mógł czasem mnie nakarmić. Zbliżają się wakacje i fajnie byłoby nawiązać blizszą relację także z moim kochanym tatusiem, który ciągle pracuje.

 123. L-aktacja
  A-melia
  K-ocham
  T-roska
  A-mbicja
  T-ulenie
  O-pieka
  R-odzina
  Z tymi słowami kojarzy mi się laktator- urządzenie które w pierwszej ciąży pomogło mi.przejsc przez.kryzys laktacyjny. Ambitna Mama, dążąca do marzenia karmienia piersią, spędzająca godziny przy laktator- to Ja! Tak było 2 lata temu. Teraz znów jestem w ciąży… W sierpniu na świat przyjdzie Nasza druga córeczka i już zaczynając kompletować wyprawkę myślę o laktatorze. Wiem że walka o każdą krople mleka jest walka warta wszystkiego. Wystarczy spojrzeć na małą istotkę , na to jak dzięki Nam.rosnie i jest szczęśliwe. Laktator bardzo by mi się przydał. Zwłaszcza taki super jak ten! 😉

 124. Kto wypije mleczko dziś?
  Na sto procent mały Krzyś!
  Dla niego mleczko to podstawa,
  Bez niego nie w głowie mu zabawa.
  Woła rano, prosi w dzień,
  Chodzi za mną mały cień!
  Cycek do drzemki, cycek w nocy,
  Oj ratujcie mnie, pomocy!
  Laktator śni mi się nocami…
  …a raczej miedzy karmieniami 😉

 125. Witam, odciągane mleko z laktatora Lovi będzie jadł mój maluszek, miesięczny Dawidek, który nadał sens mojemu życiu po tym jak pierwsza ciąża skończyła się mało szczęśliwie.
  Taki laktator pomogłby w codziennych czynnościach, które dla mnie i mojego partnera są nowością aczkolwiek tak wyczekiwaną.
  Pozdrawiam, dumna Mama.

 126. Mleczko które odciagne laktatorem Expert wypije nasza córeczka która już w czerwcu przyjdzie na świat??? bardzo by nam się przydał ten super laktator ułatwił by nam życie????

 127. Mleczko odciągnięte laktatorem lovi wypije mój kochany książę Antoś ? laktator bardzo nam się przyda, ponieważ walczymy o relaktacje. W domku mamy już trzy laktatory niestety żaden nie radzi sobie zbyt dobrze i tu cała nadzieja w LO❤vi. Bardzo chce wrócić do karmienia mojego maluszka piersią lecz minęło już półtora miesiąca i mały nie chce ssać piersi. Mam nadzieję, że razem z synkiem wygramy laktator i wspólna walkę o mleczko mamusi

 128. Mleczko wypije moja Marianka ??
  Która ma przyjść na świat albo w
  Dzień Mamy ?
  albo w Dzień Dziecka ?

 129. Mleczko które odciagne laktatorem Expert wypije nasza córeczka która już w czerwcu przyjdzie na świat??? bardzo by nam się przydał ten super laktator ułatwił by nam życie????

 130. Odciągnięte mleczko wypije mój 3-miesięczny synek 🙂 Będzie super jak dam radę coś odciągnąć i będę w stanie wyjść na chwilę z domu. Choćby po bułki do piekarni. Nie przypuszczałam, że zwykły spacer w samotności będzie kiedyś moim marzeniem 😉

 131. Mam w domu synka- prawie 3 latka. Wiem, że karmienie piersią to nie zawsze gratka… Nim się mama zmotywuje to się dziecko zdenerwuje. A za kilka już miesięcy pojawi się na świecie- upragniona ma córeczka- wyczekane Dziecię! Powiem szczerze- cieszę się ogromnie, lecz też troszkę smucę… Czy w ferworze zajęć karmienia piersią nie porzucę? Synek do przedszkola, mąż do pracy. A mama z całym domem i bobasem- to nie żarty! Laktator Lovi Ekspert jest moim marzeniem! On z mojej opresji byłby wybawieniem! Mogłabym odciagać regularnie mleczko- tak by tatuś podał czasem buteleczką. Obiad bym zrobiła, pranie nastawiła i o brzuszek córci bym się nie martwiła. Muszę także myśleć o zabawach z synem: by czuł mocną więź ze mną- bo tworzymy rodzinę. Czasem by “odsapnąć” mleko bym ściągała i spokojnie o godzinę lub dwie dłużej spała. Wiem bowiem, że mąż chętnie zajmie się Maleństwem. Jest przyzwyczajony- wie co dla dziecka najlepsze. A mama? Spokojna i zrelaksowana więcej energii dla swych dzieci będzie miała.
  Lovi Ekspert jest tak cichy, tak doskonały, że można używać go w dzień i gdy dzieci będą spały.
  Byłby mi kompanem w codziennych zmaganiach, byłby towarzyszem w trudach i staraniach! Nigdy by nie zawiódł, zawsze byłby blisko,. Jaki inny laktator gwarantuje to wszystko? Kilka trybów pracy powoduje, że laktator do każdej mamy indywidualnie się dopasuje. Zniknąłby mój strach o karmienie piersią i pusty dziecka brzuszek. Z laktatorem Lovi Ekspert radośnie i zdrowo rósłby mój Maluszek <3 A ja z zachwytu klasnęłabym w ręce- karmienie to nie problem gdy masz Lovi Ekspert.!
  Najpiękniejszy prezent dla przyszłej mamy? Laktator Lovi Ekspert! Pomoże zrealizować Twe plany. Jeśli cenisz sobie naturalne karmienie- Laktator Lovi Ekspert jest stworzony dla Ciebie! Szkoda, że nie asystował mi, gdy karmiłam synka- tylko pół roku ssała pierś dziecinka. Tym razem pragnę karmić dłużej córeczkę. Wierzę, że to marzenie pomoże mi spełnić Lovi Ekspert!

 132. Zawsze uważałam, że karmienie jest cudowne i warto o nieb walczyć! Mojego Syna karmiłam niemal 3lata. A początki były potworne i zniechęcające!
  Sama chętnie wspieram również inne Mamy w ich mlecznej drodze i dzielę się doświadczeniem…

  Teraz pod sercem noszę moje drugie Szczęście i mam nadzieję, że doświadczenie pozwoli mi na szybszy i przyjemniejszy rozwój wydarzeń… Z całej wyprawki, jedyne czego mi brakuje to laktaror,który zapewne będzie pomocny na początku (a na który brakło funduszy :-).

 133. Mleczko odciągnięte laktatorem Lo❤️i wypije moja mała córka Marysia i jej dwuletni brat. Całą ciąże KP starszaka a teraz karmie w tandemie więc laktator bardzo by mi ułatwił życie i pozwolił wyjść na wspólną kolacje z mężem.

 134. Mleczko wypije Nasza córeczka, która przyjdzie na świat już niebawem. Choć nie ma jeszcze wybranego imienia wiemy, że karmienie piersią pozwoli na zbudowanie jeszcze większej więzi. A laktator zapewne będzie pomocny w tejże nowej dla Nas sytuacji.

 135. Mleczko będzie piło moje dziecko, które urodzi się może dopiero w grudniu ale już jako młoda i niedoświadczona matka mam pełno obaw w tym właśnie o karmienie piersią. Bardzo bym chciała to robić jak najdłużej ale niestety wiem że będę musiała jak najszybciej wrócić do pracy – laktator więc będzie rzeczą niezastąpioną… Fajnie więc byłoby wygrać pierwsza rzecz dla swojego pierwszego dzidziusia 🙂

 136. Laktator doskonale przyda się mojej żonie, która spodziewa się naszego drugiego dziecka-niespodzianki! Za pierwszym razem żona bardzo walczyła o to by móc karmić naszą córkę. Pamiętam te godziny które spędzała na kanapie, jak mówiła będąc krową. Wiele przeszła, ale
  Praktycznie przez pierwszy rok życia vórki nigdzie nie poszła. Chciałbym,aby tym razem było inaczej. Aby mogłaby po porodzie być i mamą naszego nowego członka rodziny, ale i mieć czas dla córki. Wiem że ważne jest dla niej dbanie o siebie. Ciągle narzeka że w ciąży nie może ćwiczyć z swoja Chodą i zaraz po porodzie wskakuje w Skalpela. Chce jej pomóc, aby mogła nadal się realizować, chodzić na siłke, swoje paznokciemomz dziewczynami do kina. Jestem pewnien, że taki sprzęt bardzo by jej/nam w tym dopomóg! No i będzie pięknym prezentem na dzień matki (właśnie zapomniałem o jej imieninach). U nas sprzęt nie będzie tylko dla dziecka. Będzie dla całej rodziny!

 137. ale tu wiersze powstają, ja aż takich zdolności nie mam , bo jestem raczej umysł ścisły więc pisze po prostu…
  … moja córka Alicja 🙂

 138. Mleczko bedzie dla mojego synka Tymona biedaczek ktory urodzil sie z zaćma wrodzona ma juz 7 miesiecy i jest najdzielniejszym chłopcem na swiecie. Bede go karmic najdluzej jak sie tylko da zeby okazywac mu jak najwiecej miłości ?

 139. Odciągnięte mleczko wypije Borysek ❤️ który już za niecały miesiąc będzie z nami ? laktator byłby świetnym prezentem na dzień mamy, dzień dziecka a przede wszystkim pomocny w początkach karmienia pierwszego wyczekiwanego maleństwa ??

 140. Moja przygoda z karmieniem zacznie się latem,
  To właśnie wtedy dam mleczko Nuni odciagniete Lovi Expertem.
  Nie będę jej tego żałowała,
  I z chęcią swoje mleczko będę Lilusi dawała.
  Na co dzień z piersi będzie ten cud natury piła,
  A w sytuacjach nagłych lokator Lovi to będzie moja pomocna siła.
  Plan mam doskonały, by mleczna droga trwała jak najdłużej,
  A laktator Lovi byłby moim Aniołem Stróżem 🙂

 141. Mleczko wypije Marianna, podczas gdy mama ubrana w piękną suknie będzie stała na ślubnym kobiercu mówiąc TAK tatusiowi.

 142. Mleczko wypiją Basia i Marcelek, którzy pojawią się na świecie 16 września. To moja pierwsza ciąża i w dodatku bliźniacza, i bardzo mi zależy na tym, żeby obydwoje wykarmić wyłącznie moim własnym mlekiem. Wiem, że jest to możliwe i mam nadzieję, że otrzymam wszelką pomoc żeby to marzenie mogło się ziścić. Bardzo gorąco popieram inicjatywę LOVI #karmienie to nie problem. Uważam że to bardzo cenna i potrzebna inicjatywa. Bez laktatora LOVI nie wyobrażam sobie rozpoczęcia mojej mlecznej podróży!

 143. Mleczko wychlipie zapewne nasz synek! Już dziś domaga się mlecznych atrakcji raz po raz zasadzając kopniaka w brzuszek Mamusi, czym paradoksalnie przynosi jej uśmiech od ucha do ucha 😉

 144. Mleczko wypije Jaś nasz kochany 🙂 on wprawdzie lubi pic wprost od mamy lecz gdy jej nie ma a jesc sie chce to tato wtedy wyciagnie butelki dwie nakarmi Jasia i bedzie dobrze 🙂

 145. Mleczko będzie piła Nikolka albo Kubuś, niestety Dzicia bardzo się wierci i nie wiemy Kto jest pod moim serduszkiem <3 czekamy z niecierpliwością na informacje Kto tam jest, a może dopiero poznamy w dniu porodu płeć Bombulaska :* 🙂 <3 :*

 146. Czy dzien piekny, czy ponury,
  Czy jest slonce lub czy deszcz,
  Mala Hania sie usmiecha,
  Bo jej brzuszkek pelen jest.

  Piekna jest z niej mala dama,
  Trzy miesiace szkarbek ma,
  Usmiech cudny, glosik tez
  Mama dumna z corci jest.

  Co dzien pije mleko z piersi,
  Chciaz czesto zlosci sie,
  W tedy tylko pic z butelki,
  Maly zlosnik pokarm chce.

  wiec mamusia musi szybko,
  Sprawa taka zajac sie,
  Zeby dziecko zdrowo jadlo,
  Pokarm sciagac caly dzien

  Wiec jak wiecie moi mili
  To nie prosta w cale rzecz
  Elektryczny Expert by sie przydal
  Bo jedzenie mamy najpyszniejsze jest !☺☺☺

  Krotko podsumowuja – mleczko wypije moja coreczka Hania, z ktora jak najdluzej chcemy sie karmic mlekiem z piersi.

 147. Mój syn Staś, który przyjdzie na świat za 2 tygodnie. Mój pierwszy synuś – obecnie sześciolatek urodził się jako skrajny wcześniak w ostatnim dniu 31 tygodnia ciąży – podjęłam wtedy wielką walkę o karmienie piersią, niestety mały nigdy nie nauczył się pić z piersi. 4pierwsze miesiące jego życia spędziłam próbując wszystkiego… po tym czasie się jednak poddałam i przeszliśmy na mleczko modyfikowane! Tym razem zrobię wszystko by Staś mógł się dłużej cieszyć moim mlekiem… Laktator Lovi Expert na pewno by mi w tym pomógł!

 148. Mleczko powędruje do brzuszka Szymonka. Bo mamusia ma bardzo dużo pokarmu a rączka juz boli od recznego ściągania i była bym najszczesliwsza mamusia gdybym wygrała cudnowny laktator Lovi 🙂 mamy buteleczki tej firmy smoczki jeszcze tylko laktator do kompletu by sie nan przydal 🙂 Pozdrawiamy

 149. Mleczko od lovi dostanie nasz mleczny wojownik Mateuszek. Od początku Mateuszek miał pod górkę z mleczkiem od mamy, ale mocno walczył z przeciwnościami. Od początku towarzyszy nam laktator, ale zdecydowanie juz czas na zmiany. Mija już 5 miesiąc naszej walki a mleczka coraz mniej. Dotychczasowy laktator kupiony był w pośpiechu i zdecydowanie nie był to trafiony wybór. Myślę, że gdybym miała laktator w randze eksperta mogłabym dalej walczyć. Jakość ma ogromne znaczenie w tej trudnej i pięknej walce o każdą kropelkę.

 150. Mleczko wypije napewno nasza latorośl z brzuszka ma on termin na 7 października. Ale podejrzewam ze nie tylko… starszy synek ma 4 lata i jakis czas temu jak widzial u kolezanki jak jej malutka ciagnie cyca to tez ode mnie chcial ? wiec sadze ze napewno bedzie chcial sprobowac ? maz tez bedzie w kolejce hihi ach Ci mężowie ? ja rowniez sie zalape poniewaz nigdy nie wylewalam sciagnietego mleka bo zawsze je wypilam albo poszlo do mrozenia ? ostatnio nawet szwagierka powiedziala ze moze i by sprobowala przy mpim pierwdzym synku sie jakos nie przemogla choc chciala. To jest mleczko z mnustwem witamin wiec sprobowac każdy jest chetny ? a sciaganie recznym nie jest takie łatwe wysiedzialam swoje w łazience nocami jak maly wszystkiego nie sciagnal i piersi byly jak kamienie wspomnienia z odrobina nostalgii ?

 151. Prezent z okazji dnia matki, nie bedac nia jeszcze – ale czujac sie nia w stu procentach. O tym moim macierzynstwie przypominaja mi bardzooo czeste kopniaki od malego urwisa – Stanisława. I tak jak wszystko juz zaniedlugo bedzie dla niego, tak i MLECZKO ujete w pytaniu. Przy okazji bylby to troche prezent dla niego z okazji dnia dziecka ❤

  Czekamy z niecierpliwoscia na wyniki i zaciskamy kciuki, te wieksze jak i te malutkie.

 152. Mleczko jest dla mojej córeczki Antosi ❤️Jak narazie korzysta tylko z mamusi ale czas najwyższy przyzwyczaić do butelki ?

 153. Mleczko jest dla mojej córeczki Antosi ❤️Jak narazie korzysta tylko z mamusi ale czas najwyższy przyzwyczaić do butelki ?a odciąganie laktatorem ręcznym to katorga ?

 154. Mleczko jest dla mojej córeczki Antosi ❤️Jak narazie korzysta tylko z mamusi ale czas najwyższy przyczaić do butelki ?a odciąganie laktatorem ręcznym to katorga ?

 155. Mleczko odciągnięte tym cudnym laktatorem wypije nasz synuś Kubuś (nasze największe szczęście), który ma przyjść na świat 31 sierpnia.

 156. Mleczko z tego cudownego laktatora wypije moja córeczka, która ma pojawić się na świecie 29 lipca. Syn Hubert ma już 4 lata i przez 14 miesięcy karmiony był piersią, oj czasem bolesne to były chwile tym bardziej że na początku 4 miesiąca wyszedł pierwszy ząbek, niestety laktator który posiadałam owego czasu nie zdawał egzaminu – nie zasysał dobrze piersi i niewielkie ilości mogłam odciągnąć.

  1. Mleczko odciagniete laktatorem lovi bedzie pil moj synek Tymek ❤ Od pierwszych dni mamy problem z pokarmem .Tymek ma 7tygodni a mleczka z dnia na dzien coraz mniej ,chciala bym aby laktator pobudzil moja laktacje i dzieki nim moj synek rósł zdrowo na naturalnym mleku ?

 157. Mleczko jest tylko dla mojego najwspanialszego synka Wiktora ❤ nasze początki karmienia były bardzo ciężkie chwilę zwątpienia były a teraz 23 minie dwa miesiące od kad karmie mojego skarba i nie zamieniła bym tego na nic innego uśmiech mojego dziecka sprawia że zapominam o bólu i łzach ❤

 158. Moje mleczko odciągnięte laktatorem Expert wypije 2,5-miesieczna córeczka Maja. Od początku walczymy o laktację – niestety woli butlę 😉 Taki laktator ułatwiłby nam życie, bo nasze maleństwo jest bardzo absorbującym dzieckiem 🙂

 159. Moje mleczko odciągnięte laktator ej Lovi Expert dostanie moja 3 miesięczna córeczka – Maja. Póki co karmimy piersią, ale laktator bardzo by się przydał, gdy mamusia będzie chciała pojechać na dłuższe zakupy.. ? A kto wie.. Może później skuszę się na 3 dziecko.. To dostanie i następne ?

 160. Jesteśmy tu całkiem nowi
  I gdyby był z nami laktator Lovi
  To w maju kiedy kwitnie bez
  Mleczne zastoje miałyby swój kres.
  A i tatuś nie patrzylby zazdrosnym okiem,
  Nie stałby przy karmieniu bokiem.
  Przekonalby się jaka to radość wielka
  Gdy wtulona w niego je kochana panienka.
  Mama miałaby chwilę dla siebie,
  Poczulaby sie troche jak w niebie.
  Drzemke krótką ucięłaby sobie,
  Choć głośno o tym nikomu nie powie.
  Odciagnę mleczko, pobudze laktacje,
  Będą mlekiem płynące wakacje.
  Będziemy walczyć o każdą kropelkę,
  Bo tak kocham mą małą kobietkę.
  Pokarm mamusi najlepszy na świecie
  Ale przecież to doskonale wiecie.
  Chce karmić tak długo jak tylko się da
  A mleczko wypije córeczka ma.
  I chce odciągnąć butelkę mleczka
  By u taty na rękach wypiła je córeczka.

 161. Mleczko wypije żartowniś Janek, który po wielu trudach operacyjnych nie poddał się i pojawi się na początku lipca. 🙂
  (Żartowniś, okazał sie być Jankiem nie Łucją 🙂 )

 162. Mleczko wypije głodomorek Zuzia, która niestety tymczasowo może przytulać się tylko do jednej piersi bo druga boli i konieczne jest odciąganie. Zuzia i mamusia byłyby szczęśliwe gdyby codzienna bitwa z chorobą o karmienie najlepszym mleczkiem przebiegała sprawniej i w końcu pojawila sie szansa na zwyciestwo 🙂

 163. U mnie mleczko osciagniete z pomoca laktatora lovi expert pilby Bartoszek, ktory bardzooo duzoi dlugoo je. Laktator bardzo ulatwil by nam zycie;)
  I pomoglby mamusi by urrzymac „slabsza” piers…

 164. Mleczko, które odciągnę laktatorem lovi EXPERT wypiją już niedługo dwie małe istotki Natalka i Miłosz, które pojawią się na świecie już w poniedziałek 21.05. Wykarmić bliźniaki piersią nie jest łatwo, ale mam nadzieję, że przy pomocy laktatora nie będę miała problemu z rozkręceniem laktacji, a moim dzieciom dam wszystko to co najlepsze.

 165. Laktator moim zdaniem to niezbędnik w wyprawce:) Mleczko będzie pić synuś, który przyjdzie na świat w lipcu:) Przy pierwszej ciąży pożyczony laktator uratował mi i córce życie, więc teraz nie wyobrażam sobie zaczynać tego pięknego okresu bez nowego sprzętu a jak wszyscy wiemy nie zawsze mleczna droga jest łatwa 🙂

 166. Mleczko, ktore odciągne laktatorem Expert wypije moja 5 miesięczna córeczka Natalka. A poniewaz laktator jest indywidualnie dostosowany do naszych potrzeb to odciaganie pokarmu i karmienie Natalci bedzie jeszcze przyjemniejsze niż dotychczas.

 167. Mleczko wypije Oluś który urodził się miesiąc temu, a dobę po porodzie okazało się że ma wadę serduszka tga +vsd+asd+pa. Niestety nie wolno nam narazie karmić piersią ale mama uparcie walczy z lekarzami i nie pozwala na podanie sztucznej mieszanki. Czeka nas jeszcze wiele wizyt w szpitalu i prowadzenia bilansu płynów a mama chce karmić swoim mleczkiem minimum rok. Więc taka opcja dla nas idealna gdyż nie wszędzie da radę z elektrycznym….

 168. Mleczko wypije długo wyczekiwana Jagódka, która pojawi się na świecie pod koniec sierpnia ♥️♥️♥️

  1. Mleczko wypije Staś, który troszkę pospieszył się na ten świat, dlatego jego buzia jest tak maleńka, że nie daje rady ssać samodzielnie. Jego mama bardzo potrzebuje specjalistycznego wsparcia w tym trudnym dla nich okresie.

  2. Mleczko odciagniete laktatorem Lovi bedzie pil moj dlugo wyczekiwany syn. Bylo by wspaniale wygrac lakator Lovi ktory jest najlepszy na rynku. Czekamy na ogloszenie wynikow

 169. Ah to mleczko, trudne początki, ale trwamy;) Moj pierworodny urodził się przez cc i był karminy mieszanką, szybko się poddałam;( Bogne urodziłam siłami natury i walczę,aby siłami natury ją wykarmić, to już prawie 5 tygodni. Pomimo już przebytego zapalenia piersi i grzybicy sutka. Moja malutka Bogni nie obraziłaby się na zapas mleczka dzieki Lovi Expert oh nie 😉 tak czy siak już jesteśmy wygrane 😉

 170. Mleczko odciągnięte laktatorem Expert , pić będzie Nasza półroczna Ewelinka , gdyż mleko naturalne od mamy uwielbia. Niestety mama musi wrócić do pracy a Nasza Jedynaczka zostać pod opieką taty i babci . Dlatego taki prezent byłby darem z nieba , dla mnie na dzień matki a dla Ewelinki z okazji imienin ❤

 171. Mleczko odciągnięte laktatorem EXPERT będzie piła długo wyczekiwania córeczka Jowitka, która przyjdzie za niedługo na świat ?

 172. Mleczko odciągnięte laktatorem Lovi Expert wypije Nasza pierwsza Dama – Hanna , która zgodnie z datą wyliczoną pojawi się na Świecie 23 lipca , to nasze pierwsze maleństwo i posiadanie laktatora znacznie by Nas uspokoiło, gdyż jeszcze niewiemy jak nasza mleczna droga będzie płynąć i ile zakrętów na niej spotkamy .

 173. To odciągnięte mleko wypiłaby Milenka która za tydzien kończy dwa miesiące. ❤Jak każde maleństwo lubi mieć mnie przy sobie przez cały czas, a taki elektryczny laktator ułatwiby nam życie, zwłaszcza że w sierpniu bierzemy z mężem ślub kościelny a karmienie w sukni ślubnej może być problematyczne ? ale pomagalby też w innych sytuacjach, bo dzięki odciągniętemu mleczku przez laktator LOVI EXPERT, mogłabym poświęcić więcej czasu starszej siostrze Milenki – 20sto miesiecznej Judytce ❤ oraz mogłabym mieć od czasu do czasu chwilę dla siebie ?? a może nawet byłaby chwila tylko dla mnie ito męża ??

 174. Mleczko odciągnięte nowym laktatorem od Lovi wypije maleńki Tadzio, który pojawi się na świecie za niecałe dwa miesiące ❤

 175. Mleko, które odciągnę laktatorem Lovi Expert, bedzie pił masz synek Borys, który w ciągu miesiąca pojawi się na świecie ♡ Już teraz przygotowuje się do karmienia – dużo czytam, uczestniczę w warsztatach. Laktator LoviExpert spełnia wszystko moje oczekiwania ? Jestem pewna, że ułatwi nam naszą mleczną drogę ! 🙂

 176. Mleczko odciągnięte laktatorem Lovi Expert wypije Nasza mała księżniczka – Zuzanna , Ja dzięki temu spełnię się jako Tata i będę Dla niej równie ważny co mama ? Jestem chyba nielicznym mężczyzną , o Ile nie Jedynym biorącym udział w konkursie , ale swojego szczęścia spróbuje. Moje kobiety , która Kocham nad życie na pewno ucieszą się jeśli sprawię im taką niespodziankę ❤ A w sekrecie powiem , myślałem o tym bardzo długo i butelki już Kupiłem ?

 177. Mleczko odciagnięte laktatorem Lovi Expert , jeśli tylko szczęście Nam dopisze i uda nam się zostać w szczęśliwym gronie laureatów będzie piła Zuzia , która jeszcze jest w brzuszku a na świecie według terminu pojawi się w połowie lipca więc w samym środku lata . Z wygranej w konkursie na pewno ucieszy się również tata , gdyż marzy o tym by również karmić malutką . Dzięki temu wszyscy będziemy spokojniejsi , gdyż Nasze małe szczęście jest dla nas najważniejsze.

 178. Mleczko wypiją moje małe trzy kruszynki , które przyjdą na świat Zuzia, Milenka , Nikodem . Z racji tego że są Trojaczkami przyjdą na świat jako wcześniaczki, które będą bardzo potrzebować mleka swojej mamusi, aby jak najszybciej przybierać na wadze, rosnąć i dorównać swoim rówieśnikom. Jak każda mama chcę dać swoim dzieciom wszystko to co najlepsze ❤️

 179. Mleczko wypiła by Amelka, którą karmiła by wspaniała ciocia, by mama mogła spędzić parę chwil z Tatą, sam na sam w swoją rocznicę. Karmienie piersią jest dla nas bardzo ważne i chcemy kontynuować ten rytuał jak najdłużej.

 180. Moje mleczko odciągnięte laktatorem Expert wypije nasz pierwszy, długo wyczekiwany maluszek, synek Jaś, który już za niespełna 2 miesiące pojawi się na świecie.
  Na bloga i wpis konkursowy trafiłam dziś przypadkiem, a może to moja podświadomość tym pokierowała. Dawno nic mi się nie śniło, albo nie pamiętałam po przebudzeniu. Wyjątkowo zapamiętałam dzisiejszy sen. Przyśniło mi się, że nasz synek jest już z nami a ja próbuję go nakarmić, oczywiście piersią. Niestety pomimo kilkukrotnego przystawiania go do piersi nie udało mi się go nakarmić. Bardzo się przeraziłam i boję się, że nie dam mojemu synkowi najlepszego pokarmu na świecie. Nie chciałabym by był to proroczy sen. Mając przy sobie laktator Lovi Expert czułabym się spokojniejsza i przygotowana by stawić czoła trudnościom jakie mogą pojawić się podczas karmienia naturalnego. Dlatego nie sądzę by był to przypadek, że podczas błądzenia po internecie trafiłam na wpis „Karmienie to nie problem”.

 181. Moja kruszynke karmie piersią, ale niestety wkrótce muszę wrócić do pracy?laktator bardzo by się przydał, aby na czas rozlaki podtrzymać laktacje, żeby moja Hanuska otrzymywała to, co najzdrowsze i najlepsze! Aby urosła na silna, zdrowa i zdolna dziewczynkę ??

 182. Ciepłe mleczko wypije nasza 3 miesieczna córeczka Marcelinka, zwana Marcysią, Marcysiem, Marcelą i słodkim brzdącem mamy, na który czekała całe życie ❤

 183. Kochane, czeka mnie w tym roku niezły maraton. A konkretnie 6 wesel! I właśnie zaczynamy pierwsze w Dzień Mamy (obchodzę to święto pierwszy raz).
  Cudownie byłoby móc odciągnąć mleczko dla synka, a babcia mogłaby go nakarmić zamiast mnie. To nasze pierwsze wyjście bez dziecka, gdzie będziemy mogli spędzić trochę czasu z mężem i ze znajomymi.
  Adaś właśnie kończy 11 miesięcy, ale mleczko bardzo często lubi pić. Laktator Lovi Expert bardzo ułatwiłby mi funkcjonowanie w tym czasie, a także później, gdyż staramy się o kolejne dziecko. Mam zamiar karmić piersią tak długo, jak tylko będzie to możliwe.
  Pozdrawiam 😀

 184. Witam, mleczko wypije moja kochana kruszynka Julka ! Ma ona już 5 miesięcy, cały czas karmię piersią jednak jest to dla mnie ogromne wyzwanie… To może zacznę od początku.
  Czekałam z mężem na księżniczkę z niecierpliwością, jak już urodziliśmy po 22 godzinach zobaczyliśmy to małe szczęście, wszystko było cudownie do czasu jak od razu miałam ją nakarmić a mleczka nie było ? sciagalam laktatorem cały czas mleczko jednak nie mogłam poczuć tej bliskości z nia, gdy miałam i cieszyłam się że mleko jest to za dwa trzy dni znowu nie było. Dodam, że na początku z obu piersi sciagalam 15-20 ml później z obu piersi tylko 50 ostatnio zaś udawało mi się tylko 60 ml z obu piersi ? tak niestety ciągnę już 5 miesiąc, niestety laktator się zepsuł (chyba zużył) i tyle co wyciągnie z piersi to wypije i muszę dokarmiać mleczkiem modyfikowanym ? kocham ją nad życie uwielbiam tą bliskość z nia, kocham jak mnie przytula jest to największy cud jaki mam! Chce jej dać to co najlepsze czyli właśnie moje mleczko!

 185. Mleczko odciągnięte super laktatorem LOVI wypije…OLAF!!! :):):) Mój kochany „baławanek”, który uwaga…urodzi się nie zimą, a latem 😀 A dokładnie w sierpniu. Wszyscy dookoła nie bardzo akceptują to imię, ale my z mężem uważamy, że lepszego nie mogliśmy dać. Oczywiście nie chodzi o bałwanka hehe, tylko o to, że to imię ma w sobie taką magię i miłość, no a w tajemnicy powiem, że bałwanek z „Krainy Lodu” także nas urzekł, więc może troszeczkę też z tego powodu 🙂 Bardzo się cieszę na karmienie piersią i już nie mogę się doczekać, aby przelać mojemu dziecku tą „snieżnobiałą miłość” – taką jak śnieżnobiały bałwanek 🙂 Urzekła mnie postawa bałwanka w tej bajce, który mówił, że z miłości można się rozpłynąć i ja również chcę byśmy podczas karmienia rozpływali się w miłości matki i dziecka, a jeżeli laktator LOVI będzie obok, by pomagać nam w tej pięknej bajce karmienia piersią, to będę najszczęśliwszą matką 🙂 Bałwanki rządzą! Mleczko mamy rządzi! Laktator LOVI rządzi! Hip hip hurrrraaaa!!! 🙂 Pozdrawiam Sylwia Cichoń

 186. Mleczko wypije moja córeczka Wiktoria, która przyszła na świat 15.04.18 . Marzymy o wygranej. Nasza przygoda z karmieniem piersią trwa więc jak najbardziej laktator LOVI bedzie to najprzydatniejsza rzecz w naszym domku.

 187. Mleczko wypije Moja Mała Nienajedzona Zosiula, która nie pozwala odejść mi na krok, bo minuta bez piersi to stracona minuta. Baaardzo chciałybyśmy wypróbować laktator.

 188. Mleczko które odciągnę laktatorem EXPERT wypije mój maluszek, który… na razie jest w planach. Będąc w pierwszej ciąży bardzo nastawiłam się na karmienie piersią, dużo czytałam na ten temat, poznawałam technikę karmienia i pozycje do karmienia piersią. Jak każda matka chcę dla mojego dziecka jak najlepiej, a tym najcenniejszym co mogę dać dziecku już w pierwszych dniach, tygodniach i miesiącach życia jest właśnie moje mleko. Gdy maluszek przyszedł już na świat okazało się, że karmienie piersią, przynajmniej w moim przypadku wcale nie jest takie łatwe. Problemy z brodawkami, a przede wszystkim ogromny ból brodawek towarzyszący każdej próbie przystawienia maluszka do piersi. Ogromna walka i łzy w oczach, aby przede wszystkim zaspokoić głód maluszka, dać mu to co najlepsze nie uciekając do mleka modyfikowanego. Myślę, że gdybym już w pierwszej ciąży miała laktator Lovi EXPERT nasz droga mleczna wyglądałaby zupełnie inaczej. Teraz, nieśmiało planując drugie dziecko, pomimo obaw i niepewności, myślę, że zdecyduję się na drugie dziecko. Na pewno laktator Lovi EXPERT byłby świetną motywacją ku temu.

 189. Tomek Pierdzionek Nunuś Koziołek (jak nazywa brata Tosia) wypił by mleczko z babcią żeby mama mogła pójść z tatusiem do kina na swój wymarzony film Tully. No dobra, tatuś może iść w tym czasie na kebsa bo mówi że to zbyt babski film jak na jego gust ? a ja bym miała wymarzony Dzień Mamy ? może dzięki takiemu sprzętowi wyjście we dwoje nie kończyłoby się bolesnym zastojem mleka jak bywało do tej pory ?

 190. To moje pierwsze dzieciątko- Jaś, wyczekiwane, wytęsknione. Uczuciu radość towarzyszył strach, obawa. Od początku chciałam karmić piersią. Czytałam na ten temat mnóstwo artykułów i zastanawiałam się jak to będzie u nas. Gdy wydarzył się ten cud, cud narodzin i dziecko przystawili mi do piersi, to maluszek zaczął ładnie ssać. Było to uczucie trudne do opisania, zwłaszcza w tamtych okolicznościach..(W tym czasie miałam szyte krocze). Myślałam sobie, jest wspaniale. Niestety dwa dni później okazało się, że Jaś wygląda jak zółtek. Następowało spadek masy ciała, Jasiek zamiast ssać zasypiał. Z ciężkim sercem podałam mieszankę. W nocy – koszmar. Płacz, prężnie, ból brzuszka.. Jasiek patrzy na mnie oczkami kota że Shrek, a ja nie umiem mu pomóc. Od tej chwili postanowiłam zrobić wszystko żeby nie podać mieszanki. Całe dnie spędzaliśmy na karmieniu i kiedy utracił już prawie 10% masy ciała, robiliśmy się od dna. Małymi kroczkami znowu Jasio nabierał po kilka gramów dziennie. Oczywiście w międzyczasie była fototerapia. Po tygodniu udało się wrócić do masy urodzeniowej. Dziś Jaś ma 2,5 miesiąca. Nadal karmię piersią. Oczywiście były jeszcze kryzysy, ale po pamiętnik nocy w szpitalu wiedziałam, że uda się je przezwyciężyć. Nie dałabym rady bez wsparcia położnych. Szczególnie Pani, która jest doradcą laktacyjnym. Złota kobieta i gdyby nie ona, pewnie bym się poddała. Mleczko wypije Jaś, który jest największym szczęściem jakie mnie spotkało w życiu ?

 191. Mleczko odciągnięte laktatorem Lovi Expert wypije nasz kochany Jaś Grzegorz. Czekamy aż przyjdzie na świat, a będzie to niedługo, bo mały ma już 38 tygodni:). Kto wie, może tata będzie chciał spróbować? Przecież mleko mamy jest najlepsze ;-). Pozatym jestem fanką dobrych sprzętów, a jak są jeszcze ładne, to nie może ich zabraknąć w mojej wyprawce:-). Także chętnie z Jasiem Grzegorzem i jego Tatą zaopiekujemy się Laktatorem Lovi Expert:-).

  Wszystkim mamom życzę szczęśliwego rozwiązania i pięknej przygody z laktacją :-).

 192. Nie chce mi sie rozpisywac rozpisywac jak niektóre mamy i zasypywac Was opowiadaniami. Nie jest napisane jak gdzie jest napisane KTO? Po prostu krótko zwięzle i na temat Po prostu moje mleko wypije moja kochana najukochańsza istotka na tej planecie moja córeczka Ameleczka. I tyle prosto w sedno w tym temacie 3majcie sie cieplutko w te gorace majowe dni 😉

 193. Niedługo w naszym domu pojawi się Nowy Domownik. Jego kubki smakowe będą niesamowicie wrażliwe, a brzuszek delikatny. Nowy domownik będzie ładnie pachniał, miał mięciutką skórę, czasem może nawet uśmiechnie się przez sen, co przyprawi Mamę o zawilgocenie w kąciku oczu. Nowy domownik jest zwolennikiem ciepła i bliskości. Będzie szczególnie wyczulony na uczucie zwane „miłością”. Oj tak, Nowy Domownik będzie potrzebował dużo, dużo miłości… Nowy Domownik nie będzie zwolennikiem mleka modyfikowanego ze względu na to, że jest ciężkostrawne i podawane z butelki- jakoś tak daleko od Mamy. Nie żeby Nowy Domownik nie lubił butelek, oczywiście, że będzie. Szczególnie ze względu na to, że można je ssać. I smoczki też będzie lubił ssać, bo to miłe. Ale największe upodobanie będzie miał w piersi Mamy. Bo ona jest ciepła, miła i ładnie pachnie. A do tego leci z niej mleko. Och, jakie aromatyczne i pyszne jest to mleko Mamy! A dlaczego Mama będzie chciała dawać takie fajne rzeczy jak mleko z piersi? Ha! Bo Mama jest samolubna. Mama chce sobie wynagrodzić stres związany z porodem, nieprzespanymi nocami, kolkami i ząbkowaniem. Mama nawet będzie lubiła te nocne pobudki, kiedy Nowy Domownik będzie napełniał swój brzuszek tym, co Mama może mu od siebie dać najlepszego. Mama będzie szczęśliwa, że dzięki jej mleczku brzuszek będzie zdrowy, a dzięki temu Nowy Domownik będzie szczęśliwy. Mama zapomni o całym stresie, ba, nawet o całym świecie kiedy zobaczy te dwa małe oczka wpatrzone w jej twarz. Ten wzrok mówiący „kocham Cię Mamo” na długo przed tym, kiedy te magiczne słowa wypowiedzą usta. Ten magiczny moment wynagrodzi jej wszystko nawet stres, ból i nieprzespane noce.

 194. Mleczko wypije moja córcia Oliwia która kończy 3miesiące 17.05 🙂
  Walczyliśmy o naszą laktacjie laktatorem ręcznym całe dnie ściągałam mleko i podawałam butelką ponieważ malutka nie umiała złapać piersi bo były zbyt duże. Walczyliśmy w końcu się udało karmimy. A teraz mamusia gdy gdzieś musi wyjść znowu siedzi i ściąga mleczko przydała by nam się taka pomoc w postaci laktatora elektrycznego na to pierwsze święto które jest Dzień Matki 🙂

 195. Moje mleczko odciągnięte laktatorem EXPERT będzie piła moja druga córeczka Róża która przyjdzie na świat już za 3 miesiące.
  Bardzo się do tego przygotowuje bo chciała bym choćby troszkę karmić piersią, by dostała to co najlepsze jest we mnie , oczywiście oprócz wielkiej miłości.
  Moja przygoda z karmieniem piersią skończyło się wielkim fiaskiem i wielką depresją. Walczyłam tydzień od momentu wyjścia ze szpitala z pierwszą córeczką Lilianką było to dla mnie koszmarny czas bo miałam poczucie ,że muszę ,że nie ma nic lepszego niż karmienie piersią i tylko tak mogę okazać miłość mojej nowo narodzonej córeczce. Najgorsze były komentarze najbliższych ,że muszę walczyć ,że nie ma nic lepszego, że karmienie mlekiem modyfikowanym to pójście na łatwiznę. A ja nie dość ,że po ciężkim 24 h porodzie to jeszcze problemy z laktacją, dużo „życzliwych” osób , moja córeczka , mąż i ja z moją narastająca depresją ,że jestem złą matką bo nie mogę karmić. Laktator ręczny nie dawał rady, nabawiłam się zastoju i stanu zapalnego , po tygodniu odpuściłam wyjąc nad sobą i córeczką przepraszając ją za to ,że nie mogę jej karmić i ,że jestem złą matką. Dopiero po czasie zrozumiałam ,że miłość nie okazuje się tylko karmieniem piersią ale dając dziecku czas, zaangażowanie przytulanie i własne dobre samopoczucie bo w końcu szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Powoli wyszłam z depresji , karmiłam butelką i mlekiem modyfikowanym. Moja córeczka była najedzona ,a ja byłam spokojna ,że zrobiłam wszystko co mogłam żeby moje dziecko było zadowolone. Nie ma idealnych mam , każda z nas radzi sobie jak może, jedne karmią długo drugie krótko , obojętne jak byle by brzuszek naszego maleństwa był najedzony. Trochę to potrwało nim to zrozumiałam. Teraz gdy oczekuję drugiego dziecka inaczej do tego podejde, przede wszystkim bez presji i na spokojnie. Chciała bym móc wypróbować i sprawdzić nowy laktator Lovi, opis go jest bardzo zachęcający i myślę ,że mógł by mi pomóc by choć trochę karmić córeczkę, jeśli już nie osobiście piersią to chociaż moim mleczkiem z butelki. A może ten laktator pomoże mi zacząć karmić piersią i choć przez chwilę przeżyć tą piękną historię. Zobaczyć jak to jest karmić bez bólu, zastoi , płaczu . Mam jeszcze 3 miesiące chciała bym się to tego jak najlepiej przygotować by móc spróbować , by móc doświadczyć tego wyjątkowego czasu , który mnie ominą przy pierwszej córeczce. Dużo czytam, edukuję się, dowiaduję by podejść do sprawy jak najlepiej i by móc powiedzieć ,że zrobiłam wszystko co mogłam . Wiem ,że nie dla wszystkich kobiet jest karmienie piersią ale warto próbować jeśli tylko ma się taką możliwość. Każda mama bez względu na to jak karmi jest najlepsza mamą na świecie i warto o tym pamiętać. Dla naszych maluszków najważniejsze jest by ich kochać , by brzuszek był pełny( nie ważne jak ,najważniejsze by pełny), i było dużo przytulania i czułości. Cała reszta nie ma znaczenia. Warto próbować ale nic na siłę. Jeśli od tego zaczniemy wszystko będzie o wiele łatwiejsze. A my mamy będziemy czuły się dobrze. Do wszystkich mam z podobnym problemem jak ja – Nie zrażajcie się , warto próbować, ale bez presji, cieszcie się macierzyństwem ale nie próbujcie sobie i innym udowadniać ,że jesteście najlepsze. Najlepsze macie być dla swoich maluszków ,a to najważniejsze. Wszystko będzie tak jak trzeba.
  Pozdrawiam wszystkie mamusie te karmiące piersią, dzięki laktatorowi przez butelkę i mlekiem modyfikowanym. Jesteśmy Najlepszymi Mamami dla naszych dzieci 🙂
  I oczywiście Wszystkiego Najlepszego z Okazji Naszego Święta.

 196. Mleczko wypije Olaf. Mimo trudnosci na początku karmienia, płaczu z obu stron udało nam się przezwyciężyć walke , nie poddaliśmy się i oto karmimy się 7.5msc nic nie zastąpi maminego mleczka 😉

 197. To, co najlepsze może dać mama swojemu dziecku, to właśnie własne mleko – słyszę o tym od miesięcy z każdej strony…
  Noszę w brzuchu malutką Marysię i czekam na nią jak na najlepszą w życiu niespodziankę. Mam nadzieję, że właśnie ona będzie mogła pić takie mleczko jak najdłużej, ale jednocześnie jestem pełna obaw – czy mleko będzie chciało płynąć? Czy dzidzia będzie umiała je pić? Czy poradzę sobie z karmieniem?…
  Trzymam kciuki za każdą mamę, aby te dylematy szybko zniknęły i aby nasze maluszki ze smakiem piły mleczko odciągnięte laktatorem albo prosto z piersi 🙂

 198. Mleczko, które odciągnę wypije mój Brusiek, którego karmię piersią od ponad czternastu miesięcy. Przyznam szczerze, że nie sądziłam, że ta przygoda będzie trwała tak długo. Na początku za cel stawiałam sobie karmić przynajmniej pół roku, kiedy się udało przesunęłam granicę do roku. A teraz? Planuję karmić, dopóki mój syn sam z tego zrezygnuje. Uwielbiamy to! I serio, karmienie to nie problem ? Jedynie czasem przydałby się wolny wieczór z mężem czy przyjaciółmi, w którym zdecydowanie pomógłby laktator ❤

 199. Moje mleczko wypije Lenka. Niestety bardzo szybko (Lenka miała półtora tygodnia) okazało się, że nie chwyta brodawki… Próbowaliśmy wszystkiego aż padła decyzja mleko modyfikowane albo laktator. I tak ściągamy sobie od 7 miesięcy mając nadzieję na jak najdłuższy staż mleczny. Niestety jak to w życiu bywa nasz laktator odmówił posłuszeństwa i został nam ręczny, który bardzo utrudnienia podtrzymanie laktacji.

 200. Mleczko wypije mój siódmy cud świata Jan ?? od początku uważamy, że karmienie to nie problem i chodź jestem młodą mamą(23) to nawet przez myśl mi nie przeszło żeby niechceć karmić mojego Synka i nie ważne czy jest to park, czy boisko do koszykówki? czy miasta oddalone o 200-400 km. Mój Synek ma 4 miesiące i podróżuje ze mną wszędzie to, że karmie piersią nie oznacza, że jesteśmy skazani na siedzenie w domu za 2 miesiące jedziemy za granice! KARMIENIE TO NIE PROBLEM Bardzo popieram akcje. Mleczko wypije Jaś laktator będzie służył cały czas ? ✊✊

 201. Mleko mamy będzie pił Mikołaj. Oczywiście nie ma nic lepszego niż mleko mamy. No może poza jej bezwarunkową miłością, ale o tym ciii… Karmienie to nie problem, jeśli ma się wsparcie, dobre słowo, i kogoś kto ugotuje obiad w czasie, kiedy maluch wisi na piersi praktycznie non stop 😉 Mój syn to już nie jest osesek, raczej kawał chłopaka, który kiedyś pewnie mnie przerośnie. A jednocześnie jest to ogromny miłośnik mleka. Po bardzo trudnej walce o pokarm i karmienie, reszta drogi wygląda dość sielankowo. Jeśli wykluczyć to że nie mogę mieć koszulki z dekoltem, bo gdy syn widzi chociaż kawałek cycka to mam przekichane 😉 Ale laktator to cudowny wynalazek, pozwoliłby mi po powrocie do pracy kontynuować odpowiednio intensywne karmienie. A co może być jeszcze bardziej kuszące niż szansa wygrania laktatora ulubionej marki? Jego wygranie 😉
  Mikołaj miałby swoje mleko, a ja szansę by wyrwać się z domu na cudowne osiem godzin odpoczynku… Eee znaczy się pracy 😀

  1. Mleczko, które odciągnę laktatorem Expert będzie pił Aleksander 🙂 Obecnie 5 tygodniowy kawaler 🙂 Nasze początki z karmieniem były bardzo ciężkie, mały odrzucił pierś w szpitalu, po tym jak został dokarmiany butelką. Walczyłam z nim długo, żeby przestawił się na pierś spowrotem i udało się! 🙂 Teraz kocha mleczko mamusi i nie zamieniłby go na nic innego 😉 Problemem są moje studia weekendowe, które niestety, ale oddalają nas od efektywnego karmienia. Niestety, ale obecnym laktatorem nie jestem w stanie odciągnąć tyle pokarmu, by małemu starczylo na 3 dni 🙁 I niestety, ale mały musi być dokarmiany mm w czasie gdy mnie nie ma. Myślę, że z laktatorem Lovi Expert byłoby to o wiele prostsze i Aleksander mógłby spożywać tylko mleko mamusi 🙂

 202. Mleczko wypije moja mała królewna Helenka, która już niebawem pojawi się na tym świecie. Planowo ma wyjść w Dzień Dziecka i już się nie mogę jej doczekać. Może jednak zrobi mi prezent na Dzień Matki 😉 <3

 203. Mleczko odciagbiete laktatorem lovi będzie pił Grześ, który planowo przyjdzie na świat w czerwcu. Karmienie piersią jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Przy pierwszym dziecku nie udało mi się pobudzić laktacji ręcznym laktatorem na tyle żeby córka się najadla i cały czas dokarmialam. córka szybko odrzuciła pierś i więc starałam się odciagac pokarm ale odciagajac regularnie co dwie godziny udało mi się jednorazowo z obu piersi odciągnąć 15-20 ml. Córka o wadze urodzeniowej 4 kg na jedno karmienie zjadala 3-4 razy tyle. Po trzech tygodniach nerwów i płaczu dziecka i mojego dałam za wygraną. Tym razem chciałabym powalczyć dłużej. Planuje podejść do tego że spokojem i dac sobie czas aby rozkręcić laktacje. Aby podjąć się tej walki marzę o tym zgrabnym urzadzeniu?Zwłaszcza ze synuś też malutki nie będzie o ile usg się nie myli?

 204. Mleczko bedzie pil Wojtuś 🙂 moja historia: Niestety dla mnie karmienie to wyzwanie 🙁 mój synek Wojtuś zobaczył po mojej cc jak łatwo pije się z butelki i niestety nie jest zainteresowany cycem. Jednak ja, po przeczytaniu wielu wpisów i artykułów, już w ciąży nastawiłam się na karmienie moim mlekiem. Próbowałam dostawiać go do cyca i nawet troche zaczął łapać co i jak dzięki genialnym butelkom lovi ze smoczkiem dynamicznym, jednak trafila mi sie choroba i antybiotyk i przez prawie 2 tygodnie mały był tylko i wyłącznie na moim mleku z zamrazalnika i… Znowu na cyca reaguje histerią. Tak więc już pięć miesiecy siedzę sobie i dla dobra dziecka ciagne to mleko dla mojego buntownika, zeby sobie pił mamusie dobroci- wygodne to to nie jest, ale czego się nie robi dla dobra dziecka:) jednak żadne urządzenie nie jest wieczne, niestety 🙁 a tak ogolnie to położna mi powiedziała, ze tak to pokarmie góra miesiąc i mleko stracę- jak widać dla chcącego nic trudnego i wszystko jest w glowie a mleko mam nadal <3

 205. Na pytanie: Kto wypije mleczko, które odciągniesz laktatorem EXPERT?
  Z dedykacją dla mojego K. odpowiem cytatem:
  Takie oto mleczko wypije…
  „Ktoś do kochania, do całowania,
  Ktoś kto po nocach wciąż mi się śni,
  do rozpieszczania, do kołysania,
  Kto mi wypełnił noce i dni,
  Kto dom nasz zmienił w centrum wszechświata
  i kiedyś powie ‚mama i tata’
  i będzie śmiała się do nas przez łzy, nasza mała córeczka, taka jak Ty.”
  Moje mleczko będzie piła dziewczynka, wyjątkowa, o rzadko spotykanym imieniu nadawanym w tych czasach. 1 z 14- według Ministerstwa Cyfryzacji (w roku 2017 zostało zarejestrowanych tylko 14 Renat)!
  Wczoraj Renatka skończyła magiczne pół roku.-6msc temu, wszystko się zaczęło!!!

 206. Mleczko wypije Wiko (Wiktor albo Wiktoria jescze nie znam płci). W pierwszej przygodzie z karmieniem miałam duże problemy z laktacją. Tragicznie było przez 5 miesięcy (3 miesiące poranionych brodawek i 2 miesiące zastojów) a gdzy wszystko wreszczie zaczeło być z górki usłyszałam od lekarza ze musze odstawic małego (leki). Normalnir dzwięczało mi w uszach jak wyrok. Mam nadzieje ze tym razem dzięki laktatorowi lovi pójdzie łatwiej.

 207. Mleczko będzie pił mój cudowny synek Antoś,który przyjdzie na swiat za 2 miesiące. Bardzo boję sie że sama sobie nie poradzę więc super byłoby mieć taki laktator ktory uczyni to karmienie czyms normalnym.

 208. Już niedługo przyjdzie na świat nasz pierwszy mały skarb. Długo wyczekiwany synek Wiktorek już jest dla nas całym światem mimo że jest jeszcze w brzuszku. Chciałabym dać mu wszystko co najlepsze – a wiadomo niema nic lepszego jak bezgraniczna miłość i troska o tą małą bezbronną istotę. Zdecydowanie jestem nastawiona na bliskość którą daje karmienie piersią, choć mam też obawy- bo kto ich nie miał… Bardzo bym się ucieszyła gdybym otrzymała pomoc w formie laktatora, który będzie pomagał nam w trudniejszych dla nas momentach.

 209. Pierwszego syna Olka karmiłam 3 tygodnie, był to dla mnie traumatyczny okres. Teraz stanę przed tym wyzwaniem drugi raz, i chce podejsc do tego doświadczenia bez uprzedzen i ze spokojna głowa. Drugi syn Leon będzie z Nami na przełomie sierpnia i września, przez pierwsze tygodnie razem chce myslec tylko o tym jak bardzo go kocham a nie o przeciwnościach losu, czy tez karmienia piersią.

 210. Mleczko wypije moja kochana córeczka Marysia. 26 mają skończy 2 miesiące. Oczywiście jest cycusiem mamusi bo tylko by była przy piersi.Taki laktator Lovi sprawił by że mamusia mogła by odciągnąć mleczko i mieć w tym czasie chwile dla siebie a dumny tatuś dałby buteleczke z najlepszym mleczkiem- bo od mamy ?

 211. Dla mnie karmienie piersią to wielkie wyzwanie. Będąc w ciąży zaplanowałam sobie, że będę karmiła piersią jak najdłużej. Nie mogłam się doczekać tego momentu. Chciałam być prawdziwą ,,Matką Polką”. Jednak problemy zaczęły się już od samego początku- na sali porodowej synek nie chciał jeść, udało się dopiero za kolejnym podejściem. Następnie całą dobę spał i nie chciał ssać piersi. Prosiłam o pomoc personel szpitala-jednak moje prośby zostały zbagatelizowane- dodam, że to moje pierwsze dziecko:) Synek nie mógł złapać piersi, denerwował się, miałam wklęsłe brodawki. Przystawianie go do piersi – był to horror dla mnie i dla niego. Jadł z piersi tylko 2 tygodnie, ale był bardzo marudny, słabo przybierał na wadze. Położna zadecydowała, abym odciągała pokarm i dokarmiała butelką- i był to błąd mojego życia. Od tamtej pory syn całkowicie odrzucił pierś. Próbowałam wspólnie z położną wiele sposobów- nakładki też nie pomogły. Jedynym wyjściem było odciąganie mleka laktatorem i podawanie z butelki.
  I tak Karmię Piersią Inaczej już ponad 6 miesięcy. Jest to dla mnie wielkie wyzwanie- każdą wolną chwilę spędzam an laktatorze, również w nocy wstaję co 3 godziny. Na szczęście mleka miałam zawsze sporo, także kryzysy omijały mnie. Walczę każdego dnia o każdą kroplę mleka-bo chcę karmić synka jak najdłużej.
  Jednak bardzo brakuje mi bliskości z dzieckiem przy piersi, czuję niedosyt-tak bardzo chciałam karmić piersią!!! Mimo wielu chwil zwątpienia nie poddaję się, bo wiem, że moje mleko jest najcenniejsze dla mojego dziecka. Laktator to mój przyjaciel 24 godziny na dobę, mam go zawsze przy sobie:) Jednak przykre jest to, że mimo tego, że wszędzie mówi się o karmieniu piersią jako najlepszą alternatywą w szpitalu nie otrzymałam żadnej pomocy w tym kierunku. Położne proponowały mi mieszankę dla synka. Odmówiłam i walczyłam sama- z mamami z sali, które karmiły piersią.
  Kocham mojego synka najbardziej na świecie i każdego dnia daję mu to co mam najcenniejsze-moje mleko, a on odwdzięcza mi się pięknym uśmiechem od samego rana!!! Karmienie piersią inaczej to też karmienie piersią, także nie czuję się absolutnie gorsza od innych mam!:)
  Także mleczko odciągnięte laktatorem wypije Jacuś prawie prawie 7 miesięczny kawaler, który uwielbia mamy mleczko!!!

 212. Mleczko odciągnięte laktatorem lovi będzie piła moja druga córeczka-Marcelina. Lada chwila będzie miała 5 miesięcy i chciałabym karmić jak najdłużej swoim mlekiem. Pierwszą córkę karmiłam 1,5 roku i nie żałuję ani jednego dnia. Uważam, że po to zostałam obdarowana mlekiem by moje dziecko mogło korzystać z jego cudownych właściwości.
  A prawda jest taka ze laktator bardzo pomaga w długim karmieniu piersią.

 213. Odciągnięte laktatorem Lovi ?mleczko chętnie zje mój malutki synek Szymuś ?19maja skończy miesiąc.Bardzo by nam się przydał taki nowy laktator?

 214. Taki laktator to byłby wspaniały prezent dla mnie (miałam wczoraj urodziny;)i synka. Trafił mi się model- cycoholik Level hard. Ma prawie 8 miesięcy i żąda cycusia co dwie godziny. I w dzień i w nocy. Dla mnie to szok, bo córka przesypiała od 3 doby całe noce. A ja myślałam, że z Adasiem będzie podobnie, będzie chętnie jadł słoiczki itp planowałam sobie różne aktywności…po czym kończyło się tak, że Tatuś Misiak brać wolne i jechać z nami na całodzienne warsztaty dla nauczycieli do Krakowa i na forum do Wieliczki i dostarczać żarłoka na jedzenie?Teraz jadę na wycieczkę pożegnalna z nauczycielami, bo odchodzi nasza dyrekcja, a w tym samym czasie jadą też dziadki z dziećmi, bo Adaś musi jeść ?Super, że mam taką cudowną rodzinę i mogę dzięki nim realizować swoje różne pasje, ale taki laktator dałby nam wszystkim chwilę oddechu i większe możliwości. Ps. W sierpniu jadę jako opiekun na zlot harcerstwa do Gdańska. Laktator bardzo by się przydał, bo bardzo by ułatwił mi realizację moich pasji i powrót do pracy ?

 215. Gościem jakże najlepszej restauracji serwującej matczyne mleko odciągnięte laktatorem Expert będzie Adaś, który czeka jeszcze w brzuszku na nasze pierwsze spotkanie do września. Jego starszy brat posilał się naturalnym i modyfikowanym mlekiem na przemian z powodu kończenia studiów przeze mnie, ale tym razem jako szef kuchni chcę zmienić menu na bardziej naturalne. Przecież tatuś, dziadkowie, czy nawet braciszek też mogą karmić i nie musi to być mleczko z pudełka! 🙂

 216. Odciagniete mleko dostanie moja siostrzenica Ola. Mama Oli a moja siostra od samego poczatku ma problem z karmieniem piersia, postanowila karmic Ole mlekiem modyfikowanym. Moim zdaniem nie miala odpowiedniej pomocy ze strony szpitala, w ktorym rodzila. Ja jako siotra i przyszla matka chrzestna postanowilam zawalczyc o zdrowy start w zycie Oli, stane na glowie aby pokazac dziewczynom jakie dobro z tego plynie, poniewaz sama jestem mama, ktora karmila dziecko dokladnie dwa lata. Dlatego tez trzymam kciuki aby ktos zauwazyl moj wpis i pomogl mojej siostrze w calej tej sytuacji.

 217. Odciągnięte mleczko wypije Igorek
  Moje drugie dzieciątko i mam nadzieję aniołek ?
  Mleko będzie mu smakować bardzo ale to bardzo
  Więc laktatora pomocne moce bardzo się przydadzą.
  Niedługo na ten świat zawita
  A w domu ruchliwa trzylatka go powita
  Mamusia będzie miała więcej czasu
  A laktator nie będzie robić hałasu.
  Igorek wiele litrów mleka będzie potrzebował
  A cyc mamusi będzie też dużo produkował.
  Wypije mleczko chętnie z rana
  Gotowe w buteleczce przez babcię będzie do podania
  Na obiadek wypije butelkę lub dwie
  A mama z Laurką w tym czasie zupę zje
  Na kolację mleko znomu podamy
  I tutaj ważną rolę dla siostry jego mamy
  Laurka poda pysznego mleka łyk
  I więzi budować będzie tak mój smyk.
  Jeśli mleczka zostanie kotek wypije
  Bo mleczko sprawi że rośnie w siłę.
  Igorka jeszcze wam nie przedstawiłam
  Bardzo zaskoczona jego pojawieniem się byłam
  Czas ciąży szybko zleciał nam
  Już wnet z syneczkiem sie przywitam
  Jest wytęskniony i wyczekany
  Będzie w głowie oczkiem siostry tatusia i mamy
  Już na zdjęciach go podglądamy
  I na USG co miesiąc podziwiamy
  Jest ruchliwy szalenie nie lubi słodkiego
  Uwielbia kopać mamusię koło rzebra lewego
  Kochamy go bardzo i czekamy na niego
  Dlatego o laktator Lovi gramy dla Igiego.

 218. Mleczko wypije moj cud zeslany przez anioły po wielu miesiącach walki o niego – Gabriela 🙂 obecnie 3 tygodniowy, niespełna 4 kilogramówy Babel z którym dzielnie walczymy o karmienie piersią. Ale jako że była wyczekiwana to teraz stawia nam twarde warunki a zakochani rodzice robią co mogą by ją uszczęśliwić, więc niejednokrotnie muszę pokarm odciągac by zadbać o jej prawidłowe przybieranie. Obydwie byśmy były przeszczesliwe gdyby odciąganie (teraz ręczne) przestało być takim koszmarem 😉

 219. Mleczko z tego super laktatora wypije oczywiście mój drugi synek Tymuś ???? jeszcze troszkę i będzie już z nami Misiek i byłabym przeszczęśliwa gdyby od początku towarzyszył nam w tych pięknych chwilach ???

 220. 3 maja przyszła na świat moja druga córeczka Hania. Jako doświadczona mama miałam wiele cudownych wyobrażeń związanych z tą chwila. Niestety poród nie był taki jakim go sobie wymarzyłam, nie promienieje tez energią niczym księżna Kate a i moja droga mleczna okazuje się być dużo trudniejsza niż poprzednio. Jeśli uda się wygrać elektronicznego pomocnika, mleko z jego pomocą wypije właśnie Hania z ręki swojego Taty kiedy to ja wreszcie będę miała chwile dla siebie- wskoczę do wanny bez obawy że mój łakomczuch zaraz będzie mnie wzywał 😉

 221. Mleczko, które odciągne laktatorem EXPER wypije Jaś. Mój kochany szrab bardzo potrzebuje czułosci i nadal karmie piersia(skonczyl rok) dlatego mimo powrotu do pracy synek dostaje „spersonalizowane mleczko”;) ale dla mnie to cieżka praca poznym wieczorem,bo moj laktator reczny opornie sciaga pokarm, synek potrzebuje sporo tego nektaru :)niesamowicie ucieszylby NAS taki prezent

 222. Moj komentarz bedzie krotki, podobnie jak przy ostatnim konkursie z Lovi… Mleczko wypije moja cudowna córka Nina. Karmimy się juz 10 miesięcy ?

 223. Mleczko odciągane laktatorem będzie piła Oliwia. Noestety nie moja córeczka, a mojej siostrzyczki. Ja sama mam już rocznego synka. Karmiłam piersią 3tygodnie, później KPI do ukończenia 6miesięcy. Z różnych względów, ale przede wszystkim zdrowotnych niestety musiałam przestać podawać moje mleko. Moja siostra w lipcu urodzi już 3 dzidziulka. Ma już 6 letniego synka, 1,5rocznego i teraz będzie piwrwsza dziewuszka w rodzinie. Ona nigdy nie wierzyła w moc i ilość swojego pokarmu. Chciałabym dla niej podarować taki laltator, aby wiedziała, że ma wsparcie i ma możliwości. Karmienie piersią to niełatwa sztuka, ale wyjątkowa. Jeslir jednak z różnych względów trudno jest dziecko karmić mlekiem z piersi, to warto je dawać z butelki. Tyle miłości w jednej butelce zaspokaja pragnienie, głód i potrzeby czułości.

 224. Mleko wypije mój trzeci syn, który pojawi się na świecie za kilkanascie dni może kilka tyg. Jak u Ciebie, na początku,wszyscy współczuli : trzecia ciąża ? o matko bosko…trzech synów ? O matko bosko… ale damy radę 🙂
  Dwóch pierwszych udało mi się wykarmić moim mlekiem – zresztą miałam go tyyyyle, że i dla banku mleka kilka litrów popłynęło (miałam farta albo geny wszystko tak pięknie załatwiły bo przy moim rozmiarze miseczki minus A myślałam że wogole dziecko pierwsze z głodu umrze ;))
  Niestety mój ręczny laktator odmówił posłuszeństwa i jestem na kupnie nowego… także taki zbieg okoliczności 😉

 225. Kto wypije mleczko, które odciągnę laktatorem EXPERT?
  Kurczaczek, o którego stoczyłam długą i nierówna walkę. Moja długo wyczekiwana miłość. Maluch którego kocham całym sercem i odliczam dni do spotkania. Ten mały kurczaczek to prawdziwy wojownik nad którym czuwają dwa aniołki. Mommydraws strzeżcie sie bo ten mały szkrab buszujący w brzuszku rozkochał w sobie juz nie jedno serce. ( skradnie i wasze). Poznajcie Maksia – to właśnie on będzie pił cieplutkie mleczko odciągnięte niezastąpionym laktatorem EXPERT.

 226. Oliś, najmłodszy z trójki, wolałby pewnie pić prosto od mamy, ale zbliża nam się rocznica ślubu, piąta! I marzy mi się wypad jakiś, nie mieliśmy porządnego resetu od prawie 5lat, czyli od czasów pierwszej ciąży, przydałaby się chociaż doba we dwoje <3 a potem wesele mamy, wieki nie tanczylam? a karmienie moje traktuje jako osobiste zwycięstwo, za pierwszym razem się nie udało prawie wcale, za drugim 3,5mc, a teraz karmi my się już 7,5mc<3 I jest cudownie! Tylko czasami naprawdę by się przydało odciągnąć ekspresowo mleczko?

 227. Mleczko wypije mała Agatka a dopije jej starszy braciszek Kubus, który przypomnial sobie jak to było rok temu i jest smakoszem maminego mleka?

 228. Już tylko tydzień dzieli mnie by przytulić mojego maluszka Leosia na którego czekam z niecierpliwoscią i to właśnie on bedzie pił moje mleczko w najbliższych miesiącach.

 229. Mleczko odciągnięte laktatorem wypije mój synek, który jeszcze siedzi w brzuszku..ale już niedługo 🙂 . Akurat termin wypada na 13.07 więc w urodziny mojego męża. Jak wygrałabym laktator to będzie prezenf dla mnie i synka, bo mąż na swoje urodziby dostanie pierworodnego 😉

 230. Mleczko wypije mój dzielny Rycerz – Kacper ! Od początku miał pod górkę 🙁 urodził się owinięty pępowina w krytycznym stanie. Szpital zlekceważył zielone wody i fakt, ze jest za duży by przejść przez kanał rodny. Chciałam pięknie zacząć nasze wspólne karmienie i karmić jak najdłużej niestety pierwsze chwile spędził pod maszynami a karmiła go butelka mm 🙁 na szczęście moja laktacja w końcu ruszyła i chociaż Kacper pije mleczko tylko z butelki nauczony w szpitalu nie umie złapać piersi dajemy radę ręcznym wspomagaczem ! A przy tym mamy kilka razy dziennie własna melodie „pii pii pii” która tworze odciągając pokarm do butelki ręcznym laktatorem. Starszak nabija się że mój laktator piszczy jak jego stary.. tak stary ! Rower oczywiście !

 231. Jak to kto wypije Mleczko? Bąki 2 tzn. Karol i Maks ? bliźniaki, którzy mają pojawić się za blisko 2 miesiące u mojej siostry? Ja jako matka chrzestna jednego z nich muszę zawalczyć o ta mega przydatna nagrodę ?
  Ps. Dodam, że już dwóch urwisow ma na chacie, więc takie cudo znacznie ulatwiloby jej życie ✊

 232. Mleko z piersi mamy ściągnięte laktatorem Lovi (i zapewne podane ręką taty) dostanie się Maleńkiej – jej imię jeszcze owiane jest tajemnicą 🙂 Przyjdzie na świat za jakieś półtorej miesiąca. Maleńka ma starszego brata, który razem z mamą przeżył swoją mleczną przygodę i nawet laktator miał w niej swoje epizody – chociaż wtedy nie mieliśmy własnego, tylko pożyczony. Dlatego pozytywnie i z nadzieją myślę o karmieniu piersią, i wiem, że dobry sprzęt do ściągania mleka to ogromnie ważny element wyprawki – bo daje szansę mamie wyjść z domu, a tacie, babci, dziadkowi lub ciociom – pobyć z Maleństwem 😉

 233. Jestem mamą KPI a tego laktatorze jeszcze nie znam (chociaż znam ich wiele 😉 )
  A mleko powędruje do… Butli miesięcznego Iwa (naszego najnowszego hipotrofika), bidonu poltorarocznej Ani (serduszkowej księżniczki) i kubka trzyletniego szefa. Tak, tak, całą trójką dostaje moje mleko 🙂

 234. Ściągnięte mleczko laktatorem LOVI expert wypije Mój Syn Juluś! Karmimy się już 6miesecy, choć początki były trudne-inkubator, ściągnie mleczka ręcznie z piersi i podawanie przez sondę, to moment gdy już mogłam go przytulic i przystawić zostanie ze mną w wspomnieniach do końca życia! Uwielbiam te ślepka wpatrzone w Mamunie, tą rączkę wędrującą po dekoldzie… Karmienie dla Mnie to nie problem! To przyjemność z dawania Synkowi tego co najlepsze! Jednak szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko i nie ukrywam, że laktator pomorze Nam w utrzymaniu laktacji i spełnianiu pasji, marzeń, realizacji Moich celów☺ Aleksandra Kranc kranc.aleksandra@gmail.com ???

 235. Mleczko osiągnięte tym laktatorem z chęcią wypilby mój synek Wojtuś a w niedalekiej przyszłości i maluszek który jest w brzuszku. Synek nie odpuszcza i wydaje mi się że będziemy się karmić później w tandemie nie ukrywam przydałby się taki sprzęcik szczególnie kiedy będzie mnie czekać wizyta w szpitalu. Mam zamiar karmić swoim mlekiem synka dalej i malucha różniez.

 236. Mleczko wypije mały Zdzisiek 😉 za niecały miesiąc rozpocznę przygodę-rodzicielstwo ❤️I cała sobą pragnę karmić piersią ? jestem mega pozytywnie nastawiona, ze pomimo przeciwności uda mi się wytrwać w tym postanowieniu 😉

 237. Oczywiście, że bobo które znajduje się w brzuszku 🙂 przy Konstancji karmienie było łatwością, ale ja sama nie byłam do tego stworzona. Moja psychika mnie hamowała. Do tego laktator był moim wybawieniem bo studiowałam! Tak! Jeździłam na uczelnie i w łazience musiałam używać laktatora. Teraz bronię mgr! Ale od pazdZiernika planuje kontynuować moją przygodę ze studiowaniem. Wiec laktator ten bedzie idealnym moim nowym przyjacielem!

 238. Poki co mleczko wypije moj synek Igorek. Ale w niedalekiej przyszlosc kolejne skarby, mam nadzieje, ze az cztery. Wiec laktator bedzie dzialal na pelnych obrotach 😀

 239. Za 6 dni powinna przyjść na świat nasza córeczka(imię jeszcze nie do końca wybrane ponieważ jeszcze w 100% nie dają pewności że będzie dziewczynka ;-)) . Napewno z miłą chęcią wypije moje mleczko. Niestety 3 lata temu kiedy urodził się synek nie karmiłam piersią, choć bardzo chciałam. Dużo stresu, nikt mi nie powiedział jak się za to zabrać, brak pokarmu, poranione sutki….Mam wielką nadzieję że teraz będzie inaczej i uda mi się nakarmić moje maleństwo moim mlekiem. Bo liczę teraz na pomoc specjalistów 🙂

 240. Mleczko wypije Sonia, moja trzymiesięczna cycoholiczka ? czasem nie ma czasu spokojnie zjeść, wypić ciepłej kawy albo po prostu pójść do toalety, bo Soniula akurat w tej chwili, tu i teraz chce skorzystać z dystrybutora i za Chiny nie ma ‚poczekaj’, bo płacz taki, że hej ? Ale jest super, kocham te chwile i mam nadzieję, że uda nam się karmić jak najdłużej ❤

 241. Mleczko wypije Mania, która za miesiąc swym radosnym gwarem rozweseli naszą 5cio osobową gromadkę ? karmiłam piersią całą moją dotychczasową trójcę, ale wiem, że nie zawsze wszystko układa się tak, jak byśmy tego chcieli. zakładam, że i tym razem dane mi będzie karmić piersią, ale jestem w obawie, bo po raz pierwszy będę rodziła przez cesarskie cięcie. Czytałam, że przy cc pokarm nie zawsze jest w piersiach od pierwszych dni życia maluszka. Liczę na wygraną i na pomoc laktatora od Lovi! ❤

 242. Mamie pracującej studentce przyda się laktator LOVI EXPERT;)mój 16 miesięczny Kubuś wraz z przyszłym rodzeństwem z chęcią wypije mleczko ! 🙂

 243. Mleczko wypije moj syneczek kochany wczesniaczek,Aleksy Jan troche carewicz,troche krolewicz lecz chetnie wypije mleczka 250gram ,laktator sie przyda bardzo nam.bo choc synek szybciej przywital nas ,glodomorek z niego niezly sie stal:)

 244. Mleczko odciągnięte laktatorem, bedzie pił mini wódz indiański „Pełna pielucha” z plemienia ł-APACZÓW serc❤ Tutejsze plemię, ktore osiedliło się w małym miasteczku w świętokrzyskim, robiąc przy tym furorę wśród turystów, nie zna słów typu :laktator, butelka… oznaczało by to , że indiańska matka „krzaczaste brwi” miałaby szanse wyjsc z domu vel vigwamu i co nieco porobić, bez szanownego wodza przy piersi(.)(.) Ale oznaczało by też, ze big wódz „Łysy pępek” musiałby spędzić czas sam na sam z mini wodzem, co pewnie niezmiernie go cieszy. Tym bardziej, ze tesciowa „Sokole oko” potrafiaca jednym spojrzeniem na kuchnie (uprzednio wysprzatana) stwierdzic ,co jedlismy na śniadanie w zeszły wtorek , przybędzie z odsieczą na pomoc, by sie wodz ten big, zabardzo nie zmęczyć?
  Wczoraj ogladalam western i mnie natchnelo?
  Oczywiście to pół żartem pół serio? maz sie ucieszy z sam na sam z synkiem, a mama w końcu gembe ogarnie, bo sie mi juz brwi z rzesami łącza??

 245. Matczyne me mleczko wypije drugi nasz Dziedzic, który pcha się na ten świat za wcześnie, bo big day wyznaczono mu dopiero na koniec lipca! Ale cóż, wdało się to w Ojca, jak i starszy Brat i niecierpliwe To To takie, zmusza matkę do stresu i leżenia. Pamiętam jak z Pierworodnym leżąc na wcześniakach pompowałam ostatnikem sił co trzy godziny, jak dzień tak noc, ręczna pompką ten mój życiodajny eliksir… żeby współlokatorek głośnym elektrycznym laktatorem nie pobudzić… Boże, oby sytuacja się nie powtórzyła!

  1. Mleczko wypije moj syneczek kochany wczesniaczek,Aleksy Jan troche carewicz,troche krolewicz lecz chetnie wypije mleczka 250gram ,laktator sie przyda bardzo nam.bo choc synek szybciej przywital nas ,glodomorek z niego niezly sie stal:)

 246. Moje mleczko będzie piła nasza wyczekana Królewna Blanka- Falbanka ;), która pojawi się na świecie za kilka miesięcy. Dzięki laktatorowi, mamy mleczkiem, będzie mógł ją karmić Tatuś (żeby mama tez miała czasami wychodne ;)) i kto wie może nawet jej, starszy 4-letni braciszek Gabryś :).

 247. Mleko mamine odciągnięte wypije już prawie 3 miesięczny Jaś. Jasiek jest straszliwym nałogowcem maminego mleka i innego niestety niechce ruszać więc mama musi wszędzie brać szkraba ze sobą na czym cierpi choć nieokazuje tego Starszak (6 lat). Chcieli byśmy wyskoczyć na basen lub chociaż by lody we dwójkę ale niestety tata nie może zostać sam z Jaśkiem bo niema cyca jak mama i wtedy by była wielka awantura. Przydał by nam się taki sprzecior by starszak mógł mieć mamę na 3-4 godzin tylko dla siebie. ??

 248. Mleczko wypije mój trzytygodniowy synek Borysek, który jest wielkim żarłokiem i chciał by mieć mamę tylko dla siebie i dostęp do mleczka mamy dwudziestoczterogodzinny, a przecież mama Boryska jest tez mama Kai i kobietą, która chciała by czasem mieć czas tylko dla siebie. Zycie z laktatorem LOVI EXPERT byłoby łatwiejsze i mama Boryska byłaby szczęśliwsza i Borysek a nawet Kaja 🙂

 249. Mleczko będzie Piła Nasza Mała Basieńka, która na dniach przyjdzie na świat! Będzie w naszych ramionach i już wiemy, że wycałujemy każdy milimetr jej ciałka! Czemu? Bo bardzo długo walczyliśmy i staraliśmy się, aby stworzyć mały cud. Tony łez, morza nadziei, aż w końcu się udało.. największe szczęście jakie może spotkać dwojga kochających się ludzi. A co jest najcenniejsze dla takiego maleństwa? Oczywiście mleko mamy 🙂 choć bardzo się boję to będę walczyć, aby móc karmić Basiulkę jak najdłużej 😉 domyślam się, że początki będą trudne.. i myśle, że taki laktator był by bardzo pomocny 🙂
  A jeśli tylko Bóg pozwoli to za jakiś czas brat lub siostra małej Basi będzie piła mleko mamy.

 250. Nie będę oryginalna jak powiem, że moja córka ?;D
  Jestem szczęśliwa przyszła mama wymarzonej Antoniny, Więc dla Niej, ale i dla siebie chciałbym przygarnąć taki super gadżet! ?

 251. Mleczko wypije moja córka Iga-która pojawi się za 7 tygodni na świecie, podobnie jak jej brat-poprzez cc ze wskazaniem. Pamiętając trudności związane z karmieniem po cc, zniechęcenie, wiele łez i brakiem pomocy w tej kwestii od personelu, chciałabym tym razem być lepiej przygotowana do tego, by malutka mogła korzystać z mojego mleka jak najszybciej i jak najdłużej:)

 252. Ha! Kto wypije mleczko … odpowiedź jest bardzo prosta- pół drużyny futbolu amerykańskiego, ktorą zamierzam urodzić;) co prawda narazie mamy jedną cheerleaderkę, ale i ona nie pogardzi maminym mleczkiem;)

 253. Mleko mamy naturalnie najlepsze 🙂 Moje wypije Maleństwo, które pojawi się na świecie za kilka miesięcy (piszę Maleństwo, bo ten mały uparciuch niestety nie chce zdradzić swojej płci i konsekwentnie odwraca się przy każdym badaniu nie dając matce szans na skompletowanie wyprawki). Chętna do próbowania jest też starsza siostra, którą jeszcze pół roku temu śmiało można było nazywać największą fanką cyca na wschód od Wisły! Co prawda twierdzi, że jest już stanowczo zbyt dorosła żeby pić mleko mamy, ale – dla dobra brata lub siostry – spróbuje łyczek (lub dwa) z kubeczka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.