2 białe kuleczki:)

Uffffffffffffffff westchnęła Matka niczym „Lokomotywa” Julka Tuwima…

Zacznę od tego, że co roku wysyłamy do najbliższych kartki na Święta no i w tym roku chciałam wyręczyć się wizerunkiem Syna 😀 Babcia wydziergała czapkę i sweterek, w Biedronce w zeszłym roku były fajne pledziki, ułożyłam, rozłożyłam – był pomysł, była wizja, ale model nie poczuł klimatu mojej koncepcji 😀 Masakra! Bunt, zdejmowanie czapki, uciekinierstwo, wtykanie wtyczki do kontaktu… i oczywiście wielkie zainteresowanie aparatem.

W pokoju elektryczny grzejnik, co by pan model nie zmarzł (Mamuśka płynie), na lapku piosenki co by było miło, na kanapie ciastkowa nagroda – NIC nie było w stanie zmusić ancymona do współpracy. Nic nic nic. Myślałam, że ogarnie te lampki, ale one okazały się być „fu!” i „si!”.

No i wtedy przypomniało mi się, że mam coś! Te 2 białe styropianowe kuleczki zainteresowały Bąbla na tyle, że udało mi się cyknąć kilka ujęć:) Dziękuję pannamiijejzabawki :* !! Na zdjęciach, na których nie widać kuleczek Mamusia ma je w buzi co by zwrócić na siebie uwagę modela 😀 Szkoda, że mi nikt zdjęcia w akcji nie zrobił, ale jak widać mój syn mnie dzielnie naśladował 😉

 

Zdjęcie do kartki wybrane i niebawem Wam ją zaprezentuję w całej okazałości:)

kart1

kart2

kart3

kart5

kart6

kart7

kart8

kart9

kart10

kart11

kart12 kart13

kart14

kart4

 

Może też Ci się spodoba?

20 komentarzy

  1. Piękne zdjęcia i świetny pomysł 😉 ja również czekam na gadżety świąteczne i mam w planach wykonanie zdjęcia/kartki – nie wiem czy uda sie tradycyjnie, więc zapewne skończy się na mailowym rozesłaniu 😉 piękny kocyk!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.