Mali bohaterowie :)

Kiedy urodził się Kajtuś rozpoczęły się pytania znajomych i rodziny co też maleńki chciałby dostać w prezencie? Dużo trudniej jest znaleźć fajny prezent dla kolejnego dziecka, większość rzeczy dostaje w spadku po starszym. Mi już dawno po głowie chodziła jakaś wyjątkowa zabawka do wózka. Coś wesołego, dyndającego i taki przyjaciel na lata 🙂 Wzdychałam do pięknych ośmiornic i motylków Lamaze w Smyku i wiedziałam, że właśnie taki mały bohater znajdzie się na naszej liście prezentowej. Dlatego, gdy w/w firma poprosiła mnie o promocję na blogu zgodziłam się bez chwili wahania i tak oto do naszej małpki, którą Kajtuli dostał w dniu urodzenia dołączył wesoły motylek i latający smoczysław <3

Mali bohaterowie zapraszają Was na swój profil na instagramie @malibohaterowie 🙂 Znajdziecie tam przygody kochanych pluszaków, konkursy i nowości z kolekcji Lamaze.

A nasi ulubieńcy?

Pokochani od zaraz – co widać.

Zabierani na spacery, wycieczki, na dzień dobry i dobranoc 🙂

lamaze1 lamaze2 lamaze3 lamaze4 lamaze5 lamaze6 lamaze7 lamaze8 lamaze9 lamaze11 lamaze12

Może też Ci się spodoba?

7 komentarzy

  1. Zabawki zabawkami ale chłopcy cudni, zdjęcia też piękne. Mój Dwulatek za motylem nie przepadał więc oddałam innym dzieciom. Teraz szukam czegoś dla drugiego malucha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.