Mali bohaterowie :)

Kiedy urodził się Kajtuś rozpoczęły się pytania znajomych i rodziny co też maleńki chciałby dostać w prezencie? Dużo trudniej jest znaleźć fajny prezent dla kolejnego dziecka, większość rzeczy dostaje w spadku po starszym. Mi już dawno po głowie chodziła jakaś wyjątkowa zabawka do wózka. Coś wesołego, dyndającego i taki przyjaciel na lata 🙂 Wzdychałam do pięknych ośmiornic i motylków Lamaze w Smyku i wiedziałam, że właśnie taki mały bohater znajdzie się na naszej liście prezentowej. Dlatego, gdy w/w firma poprosiła mnie o promocję na blogu zgodziłam się bez chwili wahania i tak oto do naszej małpki, którą Kajtuli dostał w dniu urodzenia dołączył wesoły motylek i latający smoczysław <3

Mali bohaterowie zapraszają Was na swój profil na instagramie @malibohaterowie 🙂 Znajdziecie tam przygody kochanych pluszaków, konkursy i nowości z kolekcji Lamaze.

A nasi ulubieńcy?

Pokochani od zaraz – co widać.

Zabierani na spacery, wycieczki, na dzień dobry i dobranoc 🙂

lamaze1 lamaze2 lamaze3 lamaze4 lamaze5 lamaze6 lamaze7 lamaze8 lamaze9 lamaze11 lamaze12

Może też Ci się spodoba?

7 komentarzy

  1. Zabawki zabawkami ale chłopcy cudni, zdjęcia też piękne. Mój Dwulatek za motylem nie przepadał więc oddałam innym dzieciom. Teraz szukam czegoś dla drugiego malucha.

  2. ależ kolorowo u Was. My tez uwielbiamy Lamaze, zebra i panda to pierwsze grzechotki Aleksa, a teraz Ignasia. Ucałuj mocno tych swoich przystojniaków!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.