27 września 2022

Butelka imitująca pierś – co należy wiedzieć?

Nie od dziś wiadomo, że mleko mamy jest najlepszym pokarmem dla rozwijającego się dziecka. Karmienie piersią ma wiele zalet nie tylko dla malucha, ale także dla kobiety.

Śmiało można powiedzieć, że jest to wygodna opcja. Co jednak zrobić, gdy trzeba przechować pokarm albo w sytuacji, gdy karmienie piersią jest utrudnione? Rozwiązaniem jest butelka imitująca pierś.

Dobra butelka do karmienia

Butelka jak pierś to produkt, który cieszy się coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić, dzięki niemu karmienie dziecka w miejscach publicznych jest wygodniejsze i bardziej komfortowe. Taka butelka może też przechować pokarm, co jest dużą zaletą. Z pewnością warto zdecydować się na takie rozwiązanie.

Przechowywanie pokarmu w butelce

Dobrej jakości butelka imitująca pierś może posłużyć do prawidłowego przechowywania pokarmu. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby możliwe było zachowanie jak największej ilości wartości odżywczych w mleku mamy. Przechowywanie pokarmu w takiej butelce jest bardzo wygodne. Produkt jest wolny od ftalanów i BPA.

Butelka jak pierś sprzedawana jest w zestawie, w którym znajduje się także smoczek o wolnym przepływie, nakładka zabezpieczająca, nakrętka na butelkę, adapter do laktatora. Taki zestaw spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci oraz ich rodziców.

Karmienie dziecka butelką

Przyzwyczajenie malucha do spożywania pokarmu z butelki nie musi być trudne. Wystarczy butelka imitująca pierś, aby dziecko przekonało się do tego sposobu na zaspokojenie głodu.

Produkt ma miękki silikonowy smoczek, który jest wygodny w użytkowaniu. Warto wspomnieć także o wyjątkowym kształcie, dzięki któremu dziecko może wcześnie rozpocząć przygodę z samodzielnym piciem z butelki.

Butelka jak pierś ma przyjazny dla dziecka kształt oraz wielkość. Dzięki temu maluch chętniej z niej korzysta, łatwiej przejść mu zmianę w sposobie karmienia. Dużą zaletą produktu jest antypoślizgowa obwódka, która ułatwia rodzicom korzystanie z produktu. Butelkę można bowiem postawić i odkręcić lub zakręcić jednocześnie trzymając dziecko na rękach.

Równomierne ogrzewanie mleka

Butelka imitująca pierś ma kształt, który sprawia, że mleko rozprzestrzenia się po całej powierzchni. Cienka warstwa sprawia, że pokarm ogrzewa się równomiernie, nie powstają tak zwane gorące punkty, które mogą oparzyć małego człowieka. Dzięki specyficznej budowie sprawniej przebiega także schłodzenie mleka.

Butelka jak pierś pozwala na sprawniejsze przygotowanie mleka do spożycia. Dzięki temu wartości pokarmu są na wysokim poziomie, co w przypadku tradycyjnych butelek nie jest tak oczywiste. Postaw na butelkę imitującą pierś, aby zapewnić swojemu dziecku to, czego potrzebuje.

Butelka na każdą okazję

Butelka imitująca pierś ma wiele zalet. Poza już opisanymi warto wspomnieć o tym, że nietrudno zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie.

Niewielki kształt sprawia, że produkt nie zajmuje dużo miejsca. Taka butelka jest bardzo praktyczna i warto jej używać. Spacer, wakacje, a może rodzinna wycieczka? Niezależnie od okazji butelka jak pierś sprawdzi się bardzo dobrze.

Pamiętaj, że butelkę imitującą pierś możesz kupić bez wychodzenia z domu. Oferta internetowa jest dostępna przez cały czas, możesz więc skorzystać z niej w dogodnym dla siebie momencie.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych i rób zakupy jedynie za pośrednictwem sprawdzonej witryny internetowej. (Więcej dowiesz się na stronie: https://www.nanobebe.pl.)

Artykuł gościnny.

Powiązane treści