4 sierpnia 2022

Dowiedz się, jak zachować spokój w trakcie opieki nad maluszkiem!

Oczekiwaniu na przyjście dziecka na świat zwykle towarzyszą różne emocje. Z jednej strony jest podekscytowanie i niecierpliwość, kiedy wreszcie weźmie się niemowlę w ramiona, poczuje dotyk jego delikatnej skóry oraz zobaczy uśmiech na jego maleńkiej buźce. Z drugiej natomiast pojawiają się liczne obawy związane z opieką nad noworodkiem. Jak poradzić sobie z obawami?

Szczególnie rodzice, którzy spodziewają się swojego pierwszego dziecka, mają mnóstwo wątpliwości, czy poradzą sobie we wszystkich nieprzewidzianych sytuacjach, również wtedy, kiedy maluszek będzie dużo płakał lub dopadnie go kolka. Jak wówczas załagodzić dyskomfort niemowlaka i samemu zachować spokój?

Czym są przytulanki emitujące szum?

Często zdarza się, że niemowlę budzi się kilka razy w nocy, informując o tym rodziców poprzez swój płacz. O ile w niektórych przypadkach wystarczy je nakarmić lub przewinąć, to jednak nie zawsze tak jest. Wśród maluszków coraz częściej bowiem pojawiają się alergie i nietolerancje pokarmowe, które powodować mogą bolesne kolki. Jak ulżyć dziecku, które z tego powodu nie może odprężyć się, zrelaksować i wyspać? Wysokiej jakości szumiące zabawki Whisbear działają na zasadzie emitowania szumu różowego, odpowiedniego dla narządów słuchu niemowlaka. Ten szum wycisza oraz uspokaja dziecko. Co więcej, zabawka jest prosta w obsłudze i oprócz tego, że pomaga maluszkowi zrelaksować się i zasnąć, pozostaje też po prostu miłą przytulanką.

Gdzie najlepiej umiejscowić zabawkę?

Taka przytulanka posiada zazwyczaj niewielkie rozmiary, w związku z czym można zabrać ją wszędzie wraz z dzieckiem – nadaje się idealnie do wózka. To pozwala korzystać z niej na spacerze, podczas jazdy samochodem oraz dłuższych i krótszych wycieczek z maluszkiem. Niektóre modele szumiących zabawek Whisbear posiadają specjalne zapięcie, które umożliwia powieszenie ich nad dziecięcym łóżeczkiem czy przymocowanie do wózka. Tak więc w każdym momencie, kiedy dziecko zrobi się niespokojne, można włączyć wyciszający je szum. Nie ma również przeciwwskazań, żeby położyć przytulankę tuż obok maluszka. Bliski kontakt z zabawką może być dla niego stymulujący oraz wpłynąć pozytywnie na jego rozwój sensoryczny. Bez wątpienia zabawka sprawdza się idealnie w każdych okolicznościach i istnieje kilka sposobów jej wykorzystania.

Czy szumiące zabawki Whisbear to dobry pomysł na prezent?

Zastanawiasz się nad odpowiednim upominkiem dla rodziców nowo narodzonego dziecka? Chcesz podarować im oryginalny prezent, który nie tylko zachwyci pod względem estetycznym, lecz również będzie przydatny oraz funkcjonalny? Niewątpliwie szumiące zabawki Whisbear to dobry pomysł, by sprawić radość maluszkowi i jego rodzicom. Do wyboru są różne modele oraz kształty, które wybrać można zależnie od swoich indywidualnych preferencji.

Stawiasz na jakość zabawek, którymi bawi się Twoje dziecko lub myślisz nad wyjątkowym prezentem dla krewnych czy znajomych, którym urodził się maluszek? Zdecyduj się na emitujące kojący szum przytulanki pozwalające zachować spokój noworodkowi i jego rodzicom.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści