27 kwietnia 2022

Gryzaki dla dzieci – ranking najlepszych producentów

Gryzaki dla dzieci to niezwykle przydatny przedmiot w okresie ząbkowania. Dzięki niemu dziecko już w wieku 3 miesięcy będzie mogło poczuć ulgę w tym trudnym czasie. Które z dostępnych na rynku gryzaków są warte uwagi?

Gryzaki B.Box — wysokiej jakości produkty dostosowane w ciekawej formie

Produkty firmy B.box są zwykle sprzedawane w zestawach. Każdy z gryzaków ze względu na różne właściwości, takie jak wysokiej jakości materiał: sylikon oraz drewno czy stopień twardości, a także dodatkowe cechy, jak właściwości antybakteryjne sprawiają, że zestaw sprawdzi się na każdym etapie ząbkowania. Produkty tej firmy również charakteryzują się przyjemnym designem oraz modną kolorystyką. Dowodem na to jest otrzymana nagroda –Good Design Award 2021. Gryzaki B.Box do podawania pokarmu wyróżnia przede wszystkim innowacyjność – w prosty i bezpieczny sposób rodzice wykorzystują je do podania dziecku posiłku. Pomimo tego, że nie jest to tradycyjna forma użytkowa gryzaka, rodzice i opiekunowie zgodnie stwierdzają, że marka B.Box wyznacza nowe trendy – a to wymaga docenienia!

Gryzaki Mombella — ukojenie w ząbkowaniu

Co je wyróżnia? Przede wszystkim łagodna kolorystyka i ciekawe, niebanalne formy! Gryzaki marki Mombella powstały przede wszystkim po to, aby przynieść dziecku ukojenie i spokój w trakcie ciężkiej drogi, jaką jest ząbkowanie. Produkty powstały z inicjatywy rodzica dziecka, które zmagało się z takim problemem, więc niewątpliwie odpowiada na potrzeby dziecka i zawiera cechy, których nie spełniały inne produkty na rynku. Pomysłodawca to pediatra z wieloletnim doświadczeniem. Produkty wyróżniają się m. in. ciekawym kształtem grzybka, który ma za zadanie przypominać dziecku pierś matki.

BabyOno — innowacyjny wygląd i wysokiej jakości materiał

Rosnącym zainteresowaniem cieszy się także biżuteria firmy Jellystone design pełniąca funkcję gryzaka. Produkt ten trudno odróżnić od dobrej jakości biżuterii. Z pewnością produkty tej marki cechują się dyskrecją. W ofercie marki znajdują się m.in. wisiorki z gryzakiem w kształcie serca, kamyka, hawajskiego naszyjnika czy robota. Ten produkt również został stworzony bez udziału sztucznych składników, które mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Dodatkową zaletą tego produktu jest higieniczna. To idealne rozwiązanie, aby odreagować codzienny stres w szkole.

Canpol Babies — wieloletnie doświadczenie i interesujący dla dziecka kształt

Firma Canpol Babies to ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji przedmiotów dla najmłodszych. W ofercie marki można znaleźć takie produkty, jak m.in. gryzaki wodne, zawierające mikrobiologiczną wodę destylowaną oraz całkowicie bezpieczne barwniki spożywcze nadające produktowi przyjemne dla wzroku barwy.  Gryzaki tej firmy mają kształt m.in. rybki, kwiatka czy maliny. W ofercie można również znaleźć połączenie grzechotki i gryzaka. Takie rozwiązanie to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Gryzaki marki shnuggle – precyzja, jakość i ulga w ząbkowaniu

Na produktach tej marki wychowały się dzieci niemalże na całym świecie. W naszym zestawieniu wspomnimy o serii fruit&veggies, która cieszy się rosnącą popularnością. Marka – pod postacią praktycznych gryzaków dla dzieci – propaguje miłość do warzyw i owoców. Gryzak w formie marchewki, banana lub gruszki? Jesteśmy na tak!

Artykuł promocyjny

Powiązane treści