20 grudnia 2021

Jak mężczyzna pragnie kobiety? 5 sygnałów pożądania

Czy mężczyźni są skomplikowani ? To pytanie wydaje się nader intrygujące, ponieważ panuje powszechne opinia, że płeć męska jest nieskomplikowana i łatwo zrozumieć postępowanie mężczyzny ? Czy na pewno ? Język ciała jest niewerbalną formą porozumiewania się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dlatego to, co mężczyzna nie może wypowiedzieć słowami, ucieka się do gestów.

Fakt ten dotyczy szczególnie okazywania emocji i uczuć wobec płci przeciwnej. Podobnie jak kobiety wysyłają sygnały, że im się dany facet podoba, tak samo mężczyzna daje sygnały, że podoba mu się kobieta. Na ogół kobiety mają trudności ze zrozumieniem tych sygnałów. Zatem zobacz, co go zdradza, że mu się podobasz.

Artykuł powstał na podstawie – https://kobiecystyl.pl/pozadanie-u-mezczyzn-jak-rozpoznac-ze-ciebie-pragnie-objawy-meskiego-pozadania/.

5 sygnałów pożądania, które wysyła mężczyzna do kobiety

Mowa ciała jest ponadczasowym i ponadnarodowym językiem wszystkich ludzi. Wpisana jest  często nieświadomie w element naszego życia, bo posługujemy się nią, nawet o tym nie wiedząc. Stąd można się przekonać m.in. o uczuciach i emocjach płci przeciwnej, a szczególnie mężczyzny.

Mowa oczu

Oczy to zwierciadło duszy i wiele ci powiedzą. Jeżeli mężczyzna jest wprost wpatrzony w ciebie, albo śledzi cię wzrokiem, to oznacza, że budzisz jego zainteresowanie. Przy tym rozszerzone źrenice u niego, zdradzają jego pożądanie.  Rozszerzone źrenice u mężczyzny świadczą również o tym, że ma szybsze bicie serca na twój widok.

Faceci na ogół są wzrokowcami, z tego też względu oczy faceta zdradzają wszystko. Dlatego jego zainteresowanie kobietą, skupia na niej uwagę. Oczy przybierają wesoły wyraz lub mogą wydawać się nieobecne, w zależności od sytuacji i sposobu komunikacji.

Postawa

Mężczyzna przy kobiecie, będącej obiektem jego pożądania, często się prostuje. Może brać głęboki oddech, aby lepiej wypaść. W pozycji siedzącej rozszerza lekko nogi. Świadczy to o tym, że chce być postrzegany jako ktoś ważny.

Jeżeli w trakcie rozmowy mężczyzna pochyla się ku twojej stronie, to znaczy, że chce bliżej cię poznać. Gdy siada przy topie i w skupieniu ciebie słucha, często też pochyla się ku tobie, to znak, że robisz na nim wrażenie.

Gesty

Podenerwowanie u mężczyzny świadczy o zainteresowaniu kobietą. Takie oznaki jak potliwość rak, poprawianie włosów, czy dotykanie twarzy zdradza jego intencje.

Kontakt fizyczny

Mężczyzna zainteresowany kobieta szuka z nią kontaktu fizycznego. Dotyka jej ukradkiem dłoni, odgarnia włosy partnerki lub ściąga niewidoczny pyłek z jej bluzki. To sygnał, że pragnie bliskości z tobą.

Uśmiech na jego twarzy

Mężczyźni na ogół nie uśmiechają się bez powodu. Dlatego gdy na jego ustach gości lekki uśmieszek przez większość czasu, kiedy rozmawia z tobą, to zdradza jego duże zainteresowanie twoją osobą. Możesz też zauważyć lekkie uniesienie brwi, gdy zobaczy cię w pobliżu. To jest nieświadoma reakcja, mająca na celu szersze otwarcie oczu, w celu lepszego przyjrzenia się kobiecie.

Dziękuje portalowi KobiecyStyl.pl za udostępnienie materiałów do stworzenia artykułu.

Artykuł promocyjny

Powiązane treści