2 listopada 2022

Jak powitać nowego członka rodziny — zobacz, prezenty dla noworodka

Wybór prezentu dla noworodka to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Choć maleństwo nie potrzebuje na razie wiele, to o jego potrzeby należy szczególnie zadbać. To również wyjątkowe chwile dla rodziców maluszka, którzy z jednej strony odkrywają uroki rodzicielstwa, z drugiej muszą sprostać wielu różnym zadaniom. Jeśli chcesz więc podarować wyjątkowy prezent dla noworodka, warto dokładnie zapoznać się z potrzebami i dziecka i rodziców.

Prezent dla noworodka – jak powitać nowego członka rodziny?

  • Narodziny dziecka – wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny
  • Czym się cechuje oryginalny prezent dla noworodka?
  • Praktyczne i estetyczne prezenty dla rodziców
  • Jaki prezent powitalny od najbliższej rodziny się sprawdzi?
  • Propozycje ciekawych prezentów dla noworodka

Narodziny dziecka — wyjątkowa chwila w każdej rodzinie

Długo wyczekiwane i ukochane maleństwo jest już na świecie. Przywitanie noworodka to wyjątkowy moment dla wszystkich członków rodziny, nie tylko rodziców. Najbliżsi dziadkowie, ciocie i wujkowe chcą się spotkać, by poznać malca. Z tej okazji każdy pragnie podarować coś wyjątkowego.

Jeśli zastanawiasz się jaki prezent dla noworodka wybrać, warto zacząć od rozmowy z rodzicami i najbliższą rodziną. Można wspólnie ustalić listę potrzebnych rzeczy, z której każdy coś wybierze, lub też zdecydować się na jeden wspólny większy prezent, który będzie służył przez długi czas, np. praktyczne i wygodne krzesełko Trip Trapp.

Jeśli szukasz upominku dla rodziców, których tak dobrze nie znasz, może to przysporzyć poważniejszych problemów. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem  może być karta podarunkowa do wybranego sklepu, oferującego wysokiej jakości produkty dla najmłodszych, a także ich rodziców.

Jeśli szukasz ciekawy pomysłów na prezent dla noworodka, wejdź na stronę https://www.bebeconcept.pl/collections/polecane-na-prezent-dla-noworodka.

Oryginalny prezent dla noworodka — czym powinien się wyróżniać?

Niezależnie na jakie upominek się ostatecznie zdecydujesz, warto pamiętać o kilku zasadach, podczas jego wyboru. Oryginalny prezent dla noworodka powinien być:

Bezpieczny – pierwsze zabawki nie mogą mieć ostrych krawędzi i drobnych elementów, najlepiej by były lekkie i miękkie, a bezpieczeństwo wybranych produktów, powinny potwierdzać specjalne certyfikaty;

Wykonany z wysokiej jakości materiałów – najlepiej pochodzenia naturalnego, takich jak drewno, len, bawełna, jedwab czy wełna merino, to dotyczy nie tylko ubranek, lecz również zabawek, czy przedmiotów użytkowych;

Dopasowany do rozwoju dziecka – ma to szczególne znaczenie, przy wyborze zabawek, na początku lepiej wybrać proste zabawki, które nie wydają żadnych ostrych i głośnych dźwięków, dostosowane do poznającego świat noworodka, czy niemowlaka.

Praktyczne i na długie lata – są takie prezenty, które będą służyć nie tylko w pierwszych miesiącach życia, lecz również w kolejnych latach życia dziecka.

Dobry prezent dla młodych rodziców — praktyczny i estetyczny

Wybierając powitalny prezent dla noworodka, warto pomyśleć również o rodzicach. Pojawienie się nowego członka rodziny to ogromna rewolucja w ich życiu, szczególnie jeśli jest to ich pierwszy dzidziuś. Dlatego z pewnością praktyczne prezenty dla rodziców to coś, co ułatwi im funkcjonowanie z małym dzieckiem.

Nosidło to doskonały prezent dla noworodka i mamy oraz taty. Produkt wykonany ze 100% bawełny jest rozciągliwy, dzięki czemu dopasowuje się do rosnącego dziecka. Z nosidełka można korzystać zarówno podczas spacerów, czy robienia zakupów, jak i w domu, podczas codziennych obowiązków, mając wciąż maleństwo blisko siebie.

Kolejnym praktycznym prezentem, który przyda się z pewnością rodzicom, jest zestaw dla noworodka Newborn Set Tripp Trapp. Ten specjalny dodatek do krzesełka Tripp Trapp pozwala uczestniczyć noworodkowi w życiu rodziny od pierwszych dni życia.

Prezent powitalny dla noworodka od najbliższej rodziny

Jaki prezent dla noworodka i mamy może jeszcze ofiarować najbliższa rodzina? Do wyboru jest wiele ciekawych produktów. Wyjątkową i niecodzienną niespodzianką będzie z pewnością album wspomnień „Twoje dzieciństwo” oraz specjalne dziecięce pudełko wspomnień. Album wspomnień to wyjątkowa książka, którą tworzą rodzice, opisując najważniejsze chwile z pierwszych 5 lat życia potomka. Doskonałym uzupełnieniem albumu jest specjalne pudełko wspomnień, który zawiera małe pudełeczka, koperty, czy woreczki na różne pamiątki z różnych etapów życia dziecka. Kopertę na pierwszy pukiel włosów, woreczek, na pierwszą parę bucików, czy małe pudełeczka na pierwsze wypadnięte ząbki. Takie prezent pomoże rodzicom utrwalić najważniejsze chwile dziecka, do których będzie mogło ono wracać nawet w dorosłym życiu.

Wyjątkowe prezenty dla noworodka — sprawdź, kilka naszych propozycji

Pomysłowym prezentem dla noworodka są również pierwsze zabawki, które będą cieszyć, uspakajać lub bawić.

Oryginalnym pomysłem na prezent dla noworodka jest szumiący miś z lampką nocną. Ta wyjątkowa zabawka uspakaja maleństwo i ułatwia mu zasypanie we własnym łóżeczku. Naturalne dźwięki szumu fal morza lub strumienia, czy też regularny dźwięk bicia serca uspakajają i zwiększają poczucie bezpieczeństwa maluszka. Warto pamiętać, że to obecnie popularny prezent dla noworodka, dlatego przed zakupem, warto się upewnić, czy rodzice, już go nie posiadają.

Inną naszą propozycją są miękkie grzechotki i przytulanki, które sprawdzą się już w pierwszych dniach życia maluszka.

Jeśli szukasz czegoś praktyczniejszego, to z pewnością dobrą opcją jest zestaw kopertowych body z wysokogatunkowej bawełny, czy też wełny merino i jedwabiu, wygodne bawełniane piżamki dziecięce, czy kocyk niemowlęcy z wełny merino doskonały na każdą porę roku.

Treść promowana.

Powiązane treści