27 września 2022

Jak wybrać najlepsze łóżeczko dziecięce z szufladą?

Wybór odpowiedniego łóżeczka to nie lada wyzwanie dla większości rodziców. W końcu mebel do spania to podstawowy element wyposażenia dziecięcego pokoju, który zapewnia maluchowi nie tylko spokojny sen, ale także wygodę i zdrowy odpoczynek. Dlatego warto przemyśleć wymiary i dodatkowe udogodnienia. Zastanawiasz się, jak dobrze wybrać łóżeczko dziecięce z szufladą ? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu.

Jak wybrać łóżeczko dziecięce z szufladą?

Wybór łóżeczek dziecięcych z szufladami jest ogromny. Dlatego podczas zakupu powinieneś zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, które pozwolą Ci na podjęcie mądrej decyzji. Sprawdź, czym warto kierować się przy doborze mebla do spania dla malucha.

1. Rozmiar 

Łóżeczka mają różne wymiary. Wybierając model dla swojej pociechy, powinieneś dostosować mebel do pomieszczenia, w którym będzie się znajdował. Doskonałym rozwiązaniem są meble w rozmiarach 120×60, które świetnie sprawdzają się zarówno w mniejszych, jak i większych przestrzeniach.

2. Jakość wykonania

Miejsce do odpoczynku dla Twojego dziecka powinno być wykonane z dbałością o każdy najmniejszy detal. W łóżeczku nie mogą więc znajdować się ostre krawędzie i inne niebezpieczne elementy, którymi dziecko może sobie zrobić krzywdę.

3. Rodzaj materiału

Mebel do spania będzie służył maluchowi przez długi czas. Dlatego powinien być wykonany wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Najlepszym wyborem będzie drewniany model.

4. Dodatkowe udogodnienia

Łóżeczko dziecięce z wyjmowanymi szczebelkami i trzystopniową regulacją wysokości materaca zapewnia łatwość użytkowania.

5. Ergonomiczna konstrukcja szuflady

Szuflada powinna być wystarczająco szeroka, aby pomieścić zabawki, pościel ręczniki czy pieluchy jednorazowe. Wybierając model łóżeczka ze schowkiem, pamiętaj, aby pojemnik był umieszczony na prowadnicach. Dzięki temu szuflada nie będzie rysowała podłogi podczas wsuwania i wysuwania. Ponadto schowek powinien mieć przykrycie, które ochroni zawartość przed zabrudzeniem.

Jakie łóżeczko dziecięce z szufladą wybrać?

Łóżeczko dziecięce z szufladą powinno zapewniać maluchowi komfort i bezpieczeństwo. Doskonałym wyborem są meble, których boki i dno wykonane są z wytrzymałego drewna sosnowego. Taki właśnie sprzęt znajdziesz w sklepie online https://www.senmalucha.pl/lozeczka-dzieciece-120×60-z-szuflada. Łóżeczka wyróżniają się ponadczasowym designem i mają przyjemną kolorystykę. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w pokojach urządzonych w różnych stylach. Co więcej, będą rosły razem z dzieckiem, gdyż posiadają wyjmowane szczebelki i możliwość regulowania ułożenia materaca.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści