6 stycznia 2022

Naklejka z miarką wzrostu jako element wystroju pokoju dziecięcego

Wielu rodziców nie może wyjść z podziwu, jak ich dzieci mogą tak szybko rosnąć, oczywiście napawa ich to dumą, dlatego prowadzą obserwacje. Kiedyś kolejne centymetry odmierzane były na ścianie, w jednym punkcie pokoju, obecnie takie zapisy można przeprowadzać o wiele łatwiej. Przydatne są w tym specjalne naklejki w postaci miarki, można je przymocować do ściany i być na bieżąco ze wzrostem dziecka.

Naklejki w postaci miarki wzrostu

Jak się okazuje naklejka miarka wzrostu jest wykorzystywana w wielu domach, stanowi pamiątkę, ozdobę pokoju dziecięcego i świetną zabawę dla malucha. Nie można oczywiście wspomnieć o względach sentymentalnych, kiedy wzruszeni rodzice pokazują po wielu latach dorosłemu dziecku, jak rosło. Dzieci lubią chwalić się wszystkimi postępami, również tymi związanymi ze wzrostem, bieżące sprawdzanie tego parametru bywa dla nich bardzo ekscytującym zajęciem. Naklejki miarka wzrostu to produkt praktyczny i ozdobny, nadaje pokoikowi niepowtarzalnego klimatu. Wybór produktu powinien być podyktowany między innymi łatwością aplikacji naklejki, musi mieć ona dobry klej. Tylko wówczas przymocowanie jej do ściany będzie miało trwały charakter i nie odklei się przy pierwszej okazji. Oczywiście najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo dzieci, więc użyte spoiwo nie może być substancją toksyczną, nie powodować żadnych ewentualnych reakcji alergicznych. Naklejki miarka wzrostu musi być po prostu wykonana z dobrej jakości papieru, najlepiej fotograficznego, będzie wówczas odporna na czynniki mechaniczne. Dany produkt będzie mógł być użytkowany przez kilka lat tylko pod warunkiem wysokiej jakości – w przeciwnym wypadku ulegnie zniszczeniu dość szybko. W sklepach dostępnych jest zazwyczaj wiele wzorów zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Wybór może nie będzie prosty, ale na pewno taki dodatek w pokoju ucieszy każde dziecko.

Indywidualny charakter pokoju dziecięcego

Każde dziecko marzy o najlepiej urządzonym pokoiku, dlatego detale mają ogromne znaczenie. Jednym z nich jest naklejka miarka wzrostu, która sprawi ogromną frajdę pociechom lubiącym chwalić się ile urosły od poprzedniego dnia. Takie szczegóły stanowią ciekawą dekorację każdego pokoju dziecięcego i pozwala na znacznie lepsze możliwości aranżacji. Nadruk na naklejce może być tożsamy z motywami panującymi w pomieszczeniu, wtedy całość jest bardzo spójna i uporządkowana. Producenci uczulają, że naklejek nie można umieszczać na świeżo malowanych i mokrych powierzchniach, nie nadają się do nich. Przy każdym produkcie dołączane są zarówno instrukcje przyklejania, jak i niewskazane użytkowanie. Z powodzeniem przykleja się je do ścian, mebli, szyb o podłóg – oczywiście pod warunkiem, że nie są one wilgotne. Dodatkową zaletą, ale niezwykle ważną jest atest producentów, wówczas rodzic ma pewność, że przekazuje dziecku bezpieczny produkt. Przy wyborze miejsca zamówienia naklejki, konieczne jest zapoznanie się z opiniami na temat danej strony, czy sklepu stacjonarnego. Chodzi o wytrzymałość i sposób pakowania naklejki – powinna być ona umieszczona w tubie.

Artykuł promocyjny

Powiązane treści