20 grudnia 2021

Prezent dla noworodka

Narodziny dziecka to nie lada wydarzenie. Nie tylko dla samych rodziców. Również pozostali członkowie rodziny będą na pewno przejęci tym faktem. Dziadkowie, którzy nie będą mogli doczekać się odwiedzin u wnuka. Ciocia i wujek, którzy będą chcieli na pewno szybko przywitać się z nowym członkiem rodziny. Takich osób będzie na pewno mnóstwo. Podczas pierwszej oficjalnej wizyty, w rękach osób odwiedzających nie powinno zabraknąć prezentu na tzw.powitanie na świecie.

Wyjątkowa okazja do świętowania

Tego typu wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Nie chodzi tutaj o samych rodziców. O te osoby, które na pewno będą chciały w odpowiedni sposób uhonorować noworodka. Może przy tej okazji warto zamówić body niemowlęce z własnym nadrukiem? Ciuszki niemowlęce są jak najbardziej wskazanym, przydatnym prezentem. Tych nigdy nie jest za mało. Aczkolwiek, warto pomyśleć o tym, aby zamówić ubranka w nieco większym rozmiarze. Nigdy bowiem nie wiadomo w jakim rozmiarze urodzi się maluch.

Warty uwagi jest tutaj własny nadruk. Umożliwia on tu personalizację takiego ubrania. Będzie to niezwykła pamiątka. Nie tylko zaraz po narodzinach, ale również później. Tak, bowiem takich personalizowanych elementów garderoby nie warto się pozbyć. Można je zostawić na pamiątkę, wzdychając za kilkanaście lat, że „nasze dziecko było kiedyś takie małe”. Samo dziecko (a potem już osoba dorosła) będzie zaskoczona tym, że mogła zmieścić się w takie body niemowlęce z personalizowanym nadrukiem.

Skoro już o nadrukach mowa, to warto im się przyjrzeć. Najpierw od strony technicznej. Nadruk wykonany jest w taki sposób, że nawet po wielokrotnym praniu nie ma obaw o to, iż ten zejdzie. Wesoły print wykonany jest z bezpiecznych dla malucha farb. Nie ma obaw o żadne uczulenie, które niekiedy pojawia się na skórze niemowlaka. Tylko wtedy, jeżeli ma ono kontakt ze źle wykonaną garderobą.

Jakie nadruki może mieć ubranko dla noworodka? Oferta jest ogromna. Wśród najciekawszych propozycji można znaleźć:

  • „Wszystkiego najlepszego Tatusiu” – przy okazji można świętować Dzień Ojca,
  • „Babcia tu była” z całusami i imieniem babci,
  • „Byłem grzeczny” z nadrukiem Mikołaja,
  • „Ciocia tu była” z imieniem i całusami,
  • „Czy zostaniesz moim chrzestnym”,
  • „Czy zostaniesz ciociu moją chrzestną?

Wybór jest ogromny. W taki sposób, że ciężko będzie wybrać jedną propozycję.

Ubranka na święta

Jeżeli maluch pojawi się na świecie w okolicach Bożego Narodzenia, to może warto połączyć te dwie okazje ze sobą? Narodziny i Boże Narodzenie to doskonały motyw, żeby wybrać eleganckie ubranko. Może ono posiadać napisać „Moje Pierwsze Święta”. Takich chwil się nie zapomina. Warto je tym bardziej uhonorować.</p>

Takie ubranko będzie również doskonałym prezentem. Chociażby od Mikołaja 6 grudnia. 24 grudnia takie elementy garderoby pod choinkę może przynieść sam Gwiazdor (Wielkopolska), czy też jego odpowiednik w innych częściach kraju.

Nie ma co marnotrawić pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Garderoba w odpowiednim rozmiarze na pewno zostanie wykorzystana przez rodziców w odpowiednim momencie. Ot, chociażby podczas codziennego spaceru, czy też na wyjątkowej sesji fotograficznej.

Inne pomysły na prezent

Wszyscy doskonale wiedzą, że bodziaki to niezwykle przydatny element garderoby. Należy zatroszczyć się o to, aby zostało ono wykonane z odpowiednich materiałów. Dla bezpieczeństwa dziecka.

Czy na liście prezentów dla noworodka można znaleźć coś jeszcze? Oczywiście, że tak. Ubrania znajdują się na pierwszym miejscu (w szczególności body). Tylko że na takiej liście dobrych pomysłów można znaleźć także …pieluszki. Ich nigdy za mało. W szczególności, jeżeli ma się na myśli takiego małego berbecia. Nie można jednak zapomnieć o tym, aby nie kupować tych najmniejszych rozmiarów pieluszek.

W przyszłości przydadzą się maluszkowi na pewno gryzaki. Czas wyrzynania się ząbków nie jest łaskaw. Zarówno, jeżeli chodzi o dziecko, jak również o rodzica. Ulgę przyniosą mu gryzaki – najlepiej te, które można na dodatek chłodzić w lodówce.

Skoro już o ząbkach mowa, to można postawić na śliniaki. Przydadzą się na etapie ząbkowania, jak również samodzielnego jedzenia. Przy tej okazji można również nadmienić, że do wyboru są także personalizowane śliniaki. Takie z imieniem dla noworodka.

W ogóle to dostępnych jest wiele takich prezentów personalizowanych. Również, jeżeli chodzi o misie pluszowe. Może dla noworodka nie będzie to dobry pomysł, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby takiego pluszaka zamówić później. Także z imieniem wybranego dziecka.

Artykuł promocyjny

Powiązane treści