23 czerwca 2023

Jak udekorować dom na roczek swojego malucha?

Roczek Twojego malucha to wyjątkowe wydarzenie. Nawet jeśli dziecko nie będzie pamiętało przyjęcia, jakie wyprawisz, to pamiątkowe zdjęcia uwieczniające chwile spędzone w rodzinnym gronie staną się wyjątkowym wspomnieniem na przyszłość! Sprawdź z nami, jak udekorować dom na roczek córeczki lub synka, by zarówno dziecko, jak i wszyscy goście byli naprawdę zachwyceni!

Motyw przewodni przyjęcia z okazji roczku

Organizując przyjęcie urodzinowe z okazji roczku możesz zdecydować się na ustalenie konkretnego motywu przewodniego. Uważasz to za zbyteczność? A przecież to doskonałe rozwiązanie, by ułatwić sobie przygotowanie dekoracji i poczęstunku!

Jeżeli w trakcie organizacji będziesz kierować się kolorystyką, na przykład dekorując mieszkanie w odcieniach różu i złota dla dziewczynki czy też szarości i błękitu dla chłopca, znacznie łatwiej skompletujesz wszystkie niezbędne do tego celu akcesoria i ozdoby! Oczywiście, tematem przewodnim imprezy z okazji roczku mogą być także motywy związane z tematem księżniczek, zwierzątek, autek i wielu innych. Twój maluszek z pewnością okazuje już na tym etapie życia, co mu się podoba – i możesz pójść tym tropem.

Jakie dekoracje przydadzą się na imprezę z okazji roczku?

Na przyjęciu związanym z roczkiem dziecka powinno znaleźć się kilka dekoracji, które uprzyjemnią gościom spotkanie, a także świetnie zaprezentują się na wspomnianych we wstępie pamiątkowych zdjęciach!

Dekoracje na roczek to przede wszystkim kolorowe balony okolicznościowe. Utrzymane w kolorystyce lub wzornictwie związanym z przyjętym motywem przewodnim będą bardzo elegancko dopełniać wnętrze, w którym organizujesz przyjęcie. Ponadto, za pomocą standardowych, okrągłych baloników możesz przygotować niezwykle dekoracyjne girlandy. Złożone, przestrzenne ozdoby tego rodzaju zawieś nad łóżeczkiem dziecka lub jego fotelikiem, w którym będzie „przyjmowało” życzenia i prezenty.

Urodzinowe dekoracje uzupełnij pasującymi kolorystycznie girlandami z folii lub papieru, a także mieniącymi się proporczykami, które można rozwiesić nad stołem z przekąskami. Poskręcane niczym loki serpentyny mogą dopełnić całości, a także ozdobić stół dla gości czy stanowić samodzielną dekorację ramy drzwiowej i okien.

Jednorazowe naczynia na imprezę z okazji roczku

Nie ukrywajmy – każde przyjęcie w gronie bliskich wiąże się ze sporym bałaganem i koniecznością zadbania o porządek po rozejściu się do domów wszystkich gości. Jako rodzic małego, rocznego dziecka masz prawo nie mieć już siły na spędzenie dodatkowych godzin na porządkowaniu, myciu naczyń, sztućców czy szklanek. Rozwiązanie? Tematyczne, dostosowane do okazji jednorazowe naczynia, które pozostają eleganckie, a po przyjęciu sprzątają się niemal same!

W sklepie https://mojeparty.pl/ dostępnych jest mnóstwo wariantów jednorazowych talerzyków, plastikowych kubeczków lub kieliszków, a także sztućców, które dopasujesz i do motywu przewodniego, i do gustu rocznego maluszka. A po przyjęciu? Wystarczy wyrzucić jednorazówki i cieszyć się wspólnymi chwilami, zamiast spędzać czas na zmywaniu!

Artykuł gościnny.

Artykuł partnerski

Powiązane treści