8 września 2021

Papki dla dzieci – poznaj ekologiczne przeciery dla najmłodszych

Rozszerzanie diety to bardzo ważny moment w życiu każdego niemowlaka. Wiąże się on z wprowadzaniem nowych pokarmów, które potocznie nazywane są pokarmami uzupełniającymi. Należy jednak pamiętać o tym, że to mleko (z piersi lub modyfikowane) do co najmniej końca pierwszego roku życia jest podstawą diety dziecka. Ważne jest, aby dobrze zaplanować rozszerzanie diety maluszka i wybrać dla niego posiłki, które nie tylko będą łatwe do podania, ale również bezpieczne dla jego zdrowia. Idealnym rozwiązaniem są papki dla dzieci.

Od papki do kanapki

Gotowa żywność dla niemowląt, jaką są papki i przeciery to produkty, po które sięga niemal każdy rodzic. Są łatwe i szybkie w przygotowaniu, można z łatwością zabrać je ze sobą na wyjazd i przede wszystkim spełniają liczne normy i wymogi odnośnie jakości, procesu produkcji i składu. Do najchętniej wybieranych należą papki warzywne lub owocowe, które maluch może zarówno jeść łyżeczką, a niekiedy nawet pić przez słomkę.

Jakie papki dla dzieci wybrać?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Po prostu ekologiczne! Tylko taki wybór dla Ci 100% pewność, że twoje dziecko rozszerza swoją dietę o produkty zdrowe dla jego stale rozwijającego się organizmu.

Do chętnie wybieranych papek należą nowości francuskiej marki – mieszanki dla dzieci Bebe M:

  • Mój Pierwszy Kompot o smaku bananowo truskawkowym,
  • Mój Pierwszy Przecier z marchewki, na bazie ryżu i soczewicy.

Żywność ta jest certyfikowana, ekologiczna i licencjonowana przez AFDIAG, co sprawia, że nadaje się do karmienia niemowląt i dzieci z nietolerancjami pokarmowymi, a także tych zdrowych.

Papki Bebe M – czym się charakteryzują?

Urozmaicenie posiłków małego dziecka musi sprzyjać jego rozwojowi. Błyskawiczne papki Bebe M zawierają mieszankę bezglutenowych i organicznych zbóż, ryżu i prosa, wstępnie ugotowanych zgodnie z innowacyjnym procesem przetwarzania wyłącznie na zimno. Wzbogacone są algami morskimi Lithothamnium i Spiruliną, które odpowiadają za dostarczenie dziecku dodatkowych naturalnych składników odżywczych. Mogą być przygotowane w formie śniadania lub kolacji.

To bezglutenowa, bezmleczna i bez dodatku cukru formuła, która przeznaczona jest do podawania w okresie rozszerzania diety lub odstawienia od piersi. Może być również stosowana jako uzupełnienie diety do stopniowego przystosowania do normalnej diety. Warto wiedzieć, że nie może być stosowana jako substytut mleka matki w pierwszych miesiącach życia.

Co w swoim składzie zawierają papki Bebe M?

Marka Bebe M specjalnie dla Twojego dziecka przygotowała papki na bazie:

  • organicznego proszku owocowego lub warzywnego, który powstał w 100% ze świeżych składników,
  • bezglutenowych i organicznych płatków zbożowych o niskiej zawartości kadmu.

Możesz przygotować je z mlekiem matki lub modyfikowanym. Pamiętaj jednak, że tak jak w przypadku wszystkich preparatów dla niemowląt przed podaniem skonsultuj się z wykwalifikowanym personelem medycznym, żywieniowym lub farmaceutycznym.

Postaw na ekologię z Bebe M

Mieszanki dla dzieci Bebe M, w tym papki i przeciery to produkty w 100% pochodzenia organicznego. Warto dać swojemu dziecku to, co najlepsze dla jego zdrowia i rozwoju. Z Bebe M jest to łatwe do osiągnięcia.

Materiał reklamowy, przygotowany przez partnera serwisu

Powiązane treści